Polska - Korea Południowa online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Polska
Korea Południowa
3 : 2

Szczęsny (46' Skorupski) - Jędrzejczyk - Piszczek (46' Cionek), Glik (65' Kędziora), Pazdan - Rybus (82' Kurzawa) - Romańczuk (60' Milik), Mączyński - Zielinski, Grosicki - Lewandowski (46' Teodorczyk)
Kim Seung- Gyu - Lee Yong, Hong Jeong - Ho, Kim Min - Jae , Kim Min - Woo - Ki Sung- Yong, Park Joo - Ho - Lee Jae-Sung, Kwon Chang- Hoon - Son Heung - Min (66' Lee - Chang - Min),

FT'
Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas, i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

FT'
Polska ekipa po raz kolejny udowodniła, że gra do końca potrafi zaprocentować! Były świetne momenty, ale pojawiły się również niektóre niedociągnięcia. Adam Nawałka, jednak, może czuć satysfakcję z gry swoich podopiecznych.

FT'
Arbiter główny zakończył pojedynek w Chorzowie!

90+2'
Polskiemu zespołowi, już, chyba, nikt nie odbierze wygranej.

90+2'
Gooooooool! Piotr Zieliński popisał się kosmicznym uderzeniem ze znacznej odległości od bramki! Futbolówka powędrowała w lewe okno!

90+1'
Gospodarze próbują uspokoić grę.

90'
Arbiter główny dorzucił 3 minuty.

89'
Łukasz Skorupski efektownie wypiąstkował futbolówkę, która poleciała z lewego narożnika boiska.

87'
Polska reprezentacja dała się zbyt bardzo cofnąć do defensywy. Korea Południowa klasowo to wykorzystała.

86'
Goooooool! Kompletna konsternacja w naszym zespole! Korea doprowadziła do remisu! Do pustej bramki piłkę umieścił Park!

84'
Goooooool! 2:1! Bardzo ładne uderzenie z dystansu! Piłka poleciała tuż przy lewym słupku bramki! Przy tak precyzyjnej próbie Łukasz Skorupski nie miał szans.

82'
Gracz Górnika Zabrze, Rafał Kurzawa, daje zmianę za Macieja Rybusa.

81'

79'
Kibice na trybunach zaczęli odśpiewywać "JESZCZE JEDEN!".

78'
Gracze Adama Nawałki dominują w statystyce posiadania piłki. W tej chwili ono wynosi 54%.

76'
Nieznacznie z okolic jedenastu metrów pomylił się Arkadiusz Milik! Snajper wypracował sobie trochę miejsca, i huknął! Futbolówka powędrowała minimalnie obok lewego słupka bramki.

75'
żółta kartka Lee Jae-Sung rażąco naruszył obowiązujące przepisy gry. Sędzia wyciągnął z kieszonki żółtą kartkę.

74'
Opaskę kapitańską przejął Kamil Grosicki. Za chwilę ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

73'
Goście podejmują nadal próby zdobycia kontaktowego gola.

71'
Bardzo ofiarny wślizg na piłkę pokazał Tiago Cionek. Obrońca zrobił wszystko, aby solidne huknięcie z dystansu nie poleciało w światło bramki Skorupskiego.

70'
Jedynie na poprawę statystyk uderzenie z dalszej odległości oddał Piotr Zieliński. Pomocnik ulokował piłkę na jednej z trybun Stadionu Śląskiego.

69'
W sferze defensywy dobrze popracowała polska obrona. Napastnik ekipy przyjezdnych został uchwycony przez sędziego na spalonym.

67'
Kamil Grosicki liczył na to, że piłka, po centrze Tomasza Kędziory, do niego dotrze. Odległość dobra na strzał, ale jeden ze stoperów Korei udanie głową przeciął podanie.

66'
Łukasz Teodorczyk został wzięty w kleszcze przez dwóch przeciwników. Sędzia uznał, że Polsce należy się rzut wolny.

65'
Kamil Glik pojawił się już wśród zawodników rezerwowych, Tomasz Kędziora biega po murawie.

64'
W taki sposób zdobycie gola celebrował Kamil Grosicki.

62'
Chaotycznie wybroniła się polska kadra. Łukasz Skorupski znakomicie skrócił kąt strzelającemu napastnikowi.

61'
żółta kartka Maciej Rybus zapracował na żółty kartonik. Pomocnik zespołu Polski nie dał przejść rywalowi z futbolówką.

60'
Pół godziny gry otrzymuje Arkadiusz Milik. Udany debiut w polskiej kadrze zaliczył Taras Romanchuk.

59'
Próbę odpowiedzi podjęli Polacy. Kamil Grosicki mógł się znaleźć w wybornej sytuacji na gola. Skrzydłowy się zawiódł, bo jego strzał wślizgiem zatrzymał jeden z rywali.

57'
Coraz więcej z gry mają Koreańczycy! Łukasz Skorupski mógł mówić o sporym szczęściu, ponieważ Kwon Chang - Hoon, w dobrej okazji, posłał piłkę w strefę, gdzie był ustawiony.

56'
Udany wślizg jednego ze stoperów "Biało Czerwonych". Był nim Michał Pazdan. Z prawego skrzydła poleciało groźne wgranie.

55'
Son Heung-Min starał się wykorzystać nieudolne ustawienie polskiego zespołu. Koreańczyk otrzymał sporo miejsca tuż pod polem karnym. Solidne huknięcie, jednak, bezpiecznie minęło światło bramki.

53'
Tuż przed Skorupskim piłka dostała kozła. Son zanotował bardzo kąśliwe dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Polski goalkeeper, z trudem, ale skutecznie zainterweniował.

52'
Thiago Cionek zarzekał się, że nie faulował Sona. Sędzia główny był zupełnie innego zdania.

51'
Mur ustawiony przez Łukasza Skorupskiego zdał egzamin. Silna próba od rzutu wolnego nie znalazła się pod bramką gospodarzy.

50'
Korea Południowa nie zrezygnowała z walki o dobry wynik. Za chwilę goście wykonają rzut wolny.

49'
Łukasz Skorupski zmuszony do popełnienia bardzo poważnej interwencji na linii! Lee Jae Sung idealnie odnalazł się w groźnej strefie dla Polski, i oddał szybki, soczysty strzał!

48'
Blok obronny gospodarzy doskonale odczytał zamiary rywala, w kwestii wykonania rzutu wolnego. Krzysztof Mączyński wyśmienicie zablokował strzał zza szesnastki.

47'
Maciej Rybus bez pardonu zaatakował wślizgiem. Pomocnik naszej kadry nie zdążył z atakiem na futbolówkę.

46'
W polskiej reprezentacji doszło do trzech zmian!
Łukasz Skorupski w miejsce Wojciecha Szczęsnego.
Thiago Cionek w miejsce Łukasza Piszczka.
Łukasz Teodorczyk w miejsce Roberta Lewandowskiego.

46'
Ruszamy z II odsłoną tego meczu!

Bramka zdobyta przez Kamila Grosickiego była ostatnim aktem I części gry!

45'
Goooooool! Polska zdołała podwyższyć stan tego meczu! Świetną kontrę sfinalizował Kamil Grosicki, umieszczając piłkę w prawym sektorze bramki.

43'
Wojciech Szczęsny odebrał salwy braw od publiczności. Goalkeeper "Starej Damy" świetnie skrócił kąt napastnikowi, który na lewej flance ograł obrońców Polski.

42'
Graczom Adama Nawałki zależy na jak najszybszym podwyższeniu rezultatu. Najlepiej, gdyby drugi gol padł jeszcze w tej odsłonie.

41'
Artur Jędrzejczyk świetnie znalazł się w akcji ofensywnej swojej ekipy. Defensor Legii zgrabnym uderzeniem piłki głową usiłował podwyższyć wynik, ale ofiarnie interweniujący stoper Korei udanie zatrzymał strzał.

40'
Korea nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką Polski. Nasza reprezentacja bardzo dobrze się zorganizowała w szyku obronnym.

39'
Wojciech Szczęsny w siatkarskim stylu zatrzymał kąśliwe wgranie od rzutu wolnego! W pobliżu jego bramki soczyście się zagotowało.

38'
Sytuacja dla Polski! W uliczkę przez Piotra Zielińskiego kapitalnie został wyprowadzony Kamil Grosicki. Skrzydłowy gospodarzy w niemal stuprocentowej sytuacji uderzył wprost w bramkarza.

35'
Kibice zgromadzeni na Stadionie Śląskim dopingują Polaków od pierwszej minuty.

34'
Dla Roberta Lewandowskiego dzisiejsze trafienie było 52. w seniorskiej reprezentacji.

32'
Lee Jae-sung otarł się o żółty kartonik. Brzydkie wejście na nogę przeciwnika kwalifikowało się na karę indywidualną.

31'
Goooooool! Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców! Popularny "Lewy" przepięknym zagraniem głową ulokował futbolówkę w prawym okienku boiska. Asystę, pięknej urody, zanotował Kamil Grosicki.

29'
Kim Seung-gyu bardzo pewnie wyłapał zbyt głęboką centrę, autorstwa Macieja Rybusa.

28'
Wiele miejsca na lewym skrzydle otrzymał Maciej Rybus. Pomocnik pokusił się o dośrodkowanie, lecz zagranie okazało się kompletnie niedokładne. Bez problemu sytuację w swojej szesnastce rozwiązał Lee Yong.

26'
Lee Jae-sung próbował wykorzystać kolejny zły moment polskiej defensywy. Pomocnik był ogromnie bliski przechwycenia dobrego podania prostopadłego.

25'

23'
Sędzia główny konkretnie zasygnalizował przewinienie, w wykonaniu polskiego zawodnika. Korea Południowa rozpocznie grę od stałego fragmentu.

22'
Fenomenalna akcja Polaków! Z prawego skrzydła boiska wzorcowe dośrodkowanie posłał Kamil Grosicki! Sytuację na gola próbował głową zamienić Robert Lewandowski, ale precyzyjny strzał genialnie wybronił Kim Seung-gyu.

21'
Rywale Polski nie mają łatwego życia w centralnej strefie boiska. Każdy pojedynek wygrywa piłkarz "Biało - Czerwonych".

19'
Artur Jędrzejczyk heroicznie starał się utrzymać piłkę na boisku, a potem wrzucić w kierunków zawodników ofensywnych. Mimo wielkiej ambicji, planu nie udało się jednak wykonać.

18'
Bardzo wysoki pressing próbują realizować gospodarze.

16'
Nie o takim wykonaniu rzutu wolnego marzył Maciej Rybus. Pomocnik reprezentacji Polski posłał zbyt krótką centrę.

16'
Sędzia podjął szybką decyzję. Robert Lewandowski był faulowany tuż pod szesnastką przeciwnika.

15'
W Chorzowie minął pierwszy kwadrans gry.

13'
Z perspektyw trybun...

12'
Wojciech Szczęsny uratował kolegów, którzy dali się uśpić. Polski bramkarz bardzo efektownie zatrzymał soczysty strzał Lee Jae-sung, z okolic trzynastego metra od bramki! Futbolówka szybowała w prawy, dolny róg.

10'
Robert Lewandowski zawiódł kibiców! Snajper Bayernu otrzymał fenomenalne, prostopadłe podanie! Wszystko układało się wyśmienicie, ale do momentu, w którym Polak przyjął nieudolnie futbolówkę. Piłkę przejął bramkarz gości.

9'
Robert Lewandowski domagał się przyznania faulu, po stykowej sytuacji. Arbiter główny wydał jasny komunikat, że nie widział żadnego przewinienia.

8'
Kim Seung-gyu wzorowo zachował się w swojej strefie. Goalkeeper doskonale przeciął groźne dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

7'
Polska otrzymała rzut rożny. Maciej Rybus zagroził na lewej flance boiska.

6'
Podopieczni Adama Nawałki zdecydowali się stosować głębszy pressing. Koreańczycy mają trudno ze zbudowaniem jakiejkolwiek akcji.

4'
Długie zagranie powędrowało w kierunku Roberta Lewandowskiego. Napastnik, który był ustawiony na jedenastym metrze, nie zdołał urwać się przeciwnikowi.

3'
Polska próbuje nadać tempo gry. Gospodarze opanowali środek pola.

2'
Premierowy ofsajd w tym spotkaniu. Na dyskusyjnym spalonym został wyłapany Kamil Grosicki.

1'
Z centralnej części boiska rozpoczęli piłkarze z Korei.

*'
Sędzia główny zasygnalizował początek meczu!

*'
Czas na hymny narodowe. Dla wszystkich kibiców jest to szczególny moment.

*'
Zespół arbitrów wyprowadza piłkarzy na plac gry.

*'
Pełne składy obu ekip!

*'
Stadion Śląski sukcesywnie się zapełnia! Do rozpoczęcia pojedynku pozostała już tylko godzina.

*'
Selekcjoner reprezentacji Polski - Adam Nawałka, przedstawił wyjściowy skład!

*'
"Biało - Czerwoni" spróbują dzisiejszym meczem zrehabilitować się za porażkę z Nigerią, którą odnieśli w poprzedni piątek (0:1).

*'
Tore Hansen poprowadzi zbliżające się spotkanie towarzyskie.

*'
Polska drużyna w swojej historii dwa razy mierzyła się z Koreą Południową.

Korea Południowa 2:0 Polska (04.06.2002)
Korea Południowa 2:2 Polska (07.10.2011)

*'
Nadchodzący mecz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Polska kadra wraca na ten obiekt po blisko dziewięcioletniej przerwie.

*'
Dobry wieczór, Państwu! Przygotowania polskiej reprezentacji do zbliżającego Mundialu 2018 ruszyły pełną parą! Podopieczni Adama Nawałki, dzisiaj o godz. 20:45, zmierzą się z Koreą Południową.

Mecze na żywo Ranking bukmacherów
Design: D314.pl. Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.