Wisła Kraków - Legia Warszawa online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Wisła Kraków
Legia Warszawa
0 : 1

Cuesta - Palčič (8' Kostal) (71' Małecki), Vélez, Wasilewski, Arsenić - Mitrović, Cywka, Brlek - Halilović (67' Ondrasek), Imaz, López
Malarz - Vesović, Astiz, Pazdan, Hlousek - Kucharczyk, Antolić (65' Remy), Philipps, Pasquato (69' Szymański), Hamalainen (80' Broź) - Niezgoda

FT'
Klasyk polskiej ligi dla Legii Warszawa! Mistrzowie Polski okazali się dzisiaj dużo konkretniejsi na placu gry.
Wisła Kraków nie potrafiła wykorzystać tego, że rywale przez ostatnie pół godziny grali w osłabieniu.

FT'
Koniec meczu!

90+3'
Astiz mądrze zastawił się przy piłce. Legia ukradła cenne sekundy ekipie gospodarzy.

90+2'
Marcin Wasilewski ostro rywalizował w powietrzu z Łukaszem Broziem. Obaj walczyli o wrzutkę z rzutu wolnego. Pojedynek lepiej ułożył się dla gracza Legii.

90+1'
Legioniści czynią już wszystko, aby trzymać futbolówkę, z dala od swojej połowy boiska.

90'
Sędziowie dorzucili 3 minuty.

89'
żółta kartka Velez przyznał się do tego, że doszło do faulu taktycznego, z jego winy. Żółta kartka była naturalnym środkiem kary.

88'
Velez spróbował coś wypracować w ataku. Owocem jego starań okazał się mocno nieudolny strzał z dystansu. Malarz spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

87'
Sebastian Szymański otrzymał swoją drugą okazję do centry z rzutu wolnego. Druga próba znów poleciała wprost w rękawice Cuesty.

86'
Broź został zahaczony o nogę przez Arsenicia.

85'
Klub ze stolicy Polski dobrze przesuwa się w obronie. Zdenek Ondrasek wychwycony na pozycji spalonej.

84'
Kibice próbują głośnym dopingiem zmobilizować Wisłę do podjęcia dużo śmielszych prób w ofensywie.

83'
Na kilkumetrowym ofsajdzie był Michał Kucharczyk. Pomocnik Legii nie ma dzisiaj szczęścia do obrońców Wisły.

82'
żółta kartka William Remy zbyt bardzo chciał odebrać rywalowi piłkę. Niestety, obrońca Legii nie potrafił utrzymać nerwów u wodzy.

80'
Łukasz Broź ma za zadanie pomóc w obronie bardzo dobrego wyniku. Hamalainen otrzymał podziękowania za swoją pracę.

79'
Sebastian Szymański zbyt głęboko wgrał futbolówkę od rzutu wolnego. Bardzo pewny chwyt piłki zanotował Cuesta.

77'
Legia, pomimo gry w osłabieniu, próbuje groźnie atakować. Remy został sfaulowany w pobliżu pola karnego Cuesty.

76'
żółta kartka Cierpliwość Mariusza Złotka znacznie nadwyrężył Tomasz Cywka. Za wielce niesportowe zachowanie zobaczył ten zawodnik żółtą kartkę.

75'
Sebastian Szymański zabawił się z blokiem defensywnym Wisły Kraków. Młody piłkarz zgrabnie wszedł w pole karne, i oddał płaski strzał. Sympatycy Wisły Kraków mogli odetchnąć z ulgą, ponieważ Szymański posłał piłkę obok prawego słupka.

74'
Sztab szkoleniowy krakowskiego zespołu wyczerpał już limit zmian. U przyjezdnych możliwa jest jeszcze jedna korekta.

72'
"Centro - strzał" z prawej flanki boiska obejrzeli kibice na stadionie. Carlos Lopez błyskotliwie usiłował zaskoczyć Malarza. Bramkarz Legii udanie się ustawił.

71'
Długo na swój występ czekał Patryk Małecki. Skrzydłowy "Białej Gwiazdy" pojawił się na murawie w miejsce kontuzjowanego Kostala.

70'
Kostal korzysta z pomocy sztabu medycznego swojego klubu.

69'
Pasquato zanotował świetne zawody w Krakowie. Strzelca gola na 0:1, zmienił na boisku Szymański.

68'
Michał Kucharczyk trochę za wolno przystąpił do finalizacji zgrabnie wyprowadzonej kontry. Uderzenie z głębi szesnastki skutecznie udaremnił boczny defensor Wisły Kraków.

67'
Zdenek Ondrasek przywitał się z publicznością. Czeski snajper zastąpił Halilovicia.

66'
Marcin Wasilewski za ostro walczył o dośrodkowanie z rzutu rożnego. Sędzia przyznał Legii stały fragment gry.

65'
Zmiana taktyczna u Legii. Remy wszedł na boisko za Antolicia.

64'

63'
Ekipa z Krakowa ruszyła do rozgrywania. Przewaga liczebna może przyśpieszyć budowanie groźnych akcji.

61'
żółta kartka czerwona kartka Jarosław Niezgoda za poprzednią akcję obejrzał swoją drugą żółtą kartkę. Legia w osłabieniu!

60'
Jarosław Niezgoda przewrócił się w polu karnym! Arbiter główny ocenił upadek napastnika, jako próbę wymuszenia jedenastki.

59'
W ofensywie przewinił Antolić. Pomocnik zespołu przyjezdnych lekko odepchnął gracza "Białej Gwiazdy".

57'
Astiz doskonale zachował się pod swoją szesnastką. Imaz był ogromnie blisko, by dotrzeć do prostopadłego zagrania od Halilovicia.

56'
Pasquato, będąc tuż pod polem karny Wisły, mocno kropnął futbolówkę. Piłka otarła się od nogi obrońcy gospodarzy i wyszła poza plac gry.

55'
żółta kartka Sędzia główny uznał, że Arsenić przewinił na kartkę.

54'
Arsenić nieprzepisowo zatrzymał Kucharczyka, który próbował efektownie zabrać się z futbolówką.

53'
Jarosław Niezgoda nie przemyślał tego, jak jest ustawiony na połowie przeciwnika. Sędzia asystent podniósł chorągiewkę, sygnalizując ofsajd.

51'
żółta kartka Bez pardonu Halilovicia zaatakował Antolić. Za bardzo agresywną próbę odbioru piłki zawodnik Legii został ukarany żółtą kartką.

50'
Kostal dotknął piłkę ręką. Zagranie nie zostało objęte sankcją indywidualną.

49'
Głośny doping ze strony trybun.

48'
Wślizg w nogi rywala zaprezentował Arsenić. Arbiter Złotek uznał, że zagranie piłkarza Wisły było zbyt agresywne.

47'
W czasie przerwy nie doszło do żadnych zmian w składach.

46'
Początek II odsłony tego spotkania!

Spory pakiet statystyk od portalu EkstraStats.

Koniec I części gry!

45+1'
Arkadiusz Malarz znów klasowo zainterweniował! Doświadczony bramkarz wyciągnął uderzenie z bliskiej odległości! Halilović próbował głową.

45'
żółta kartka Jarosław Niezgoda popełnił podręcznikowy faul taktyczny.

44'
Arkadiusz Malarz zrealizował efektowną paradę bramkarską! Zupełnie nieoczekiwany strzał z głębi pola karnego zanotował Carlitos! Piłka leciała w prawy sektor bramki.

43'
Gooool! Legia Warszawa już na prowadzeniu! Cristian Pasquato wyprowadził obronę Wisły w pole! Pomocnik "Wojskowych" błysnął efektownym uderzeniem zza szesnastki. Wcześniej minął dwóch rywali.

41'
Legia Warszawa bliska prowadzenia! A prowadzenie mógł dać Michał Kucharczyk, który znalazł trochę miejsca w polu karnym rywala! Bomba posłana przez skrzydłowego, obiła poprzeczkę bramki Wisły!

40'
Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Wisły Kraków. Kibice Legii reklamowali rzut karny! Jeden z graczy gospodarzy dopuścił się rażącego naruszenia przepisów.

38'
Legia Warszawa kilkoma podaniami zbudowała zagrożenie pod bramką Wisły Kraków. Jarosław Niezgoda, będąc na trzynastym metrze od bramki, oddał silny strzał! Cuestę, przed możliwą kapitulacją uchronił Velez, który wślizgiem zablokował próbę.

37'
Inaki Astiz nie przepuścił rozpędzonego Carlosa Lopeza. Stoper gości miał szczęście, że za faul taktyczny nie ujrzał żółtej kartki.

36'

34'
Michał Pazdan udanie zaasekurował Mitrovicia. Stoper reprezentacji Polski zmusił swojego rywala do zrealizowania przewinienia w ofensywie.

33'
Carlos Lopez nie zdołał w odpowiednim momencie uciec z ofsajdu. Rzut wolny dla Legii.

32'
Czekamy dalej na dobre sytuacje strzeleckie w tym spotkaniu.

30'
Zza pola karnego Legii Warszawa powędrował silny strzał, w wykonaniu Mitrovicia. Pomocnik Wisły popisał się niezłą techniką użytkową, ale finalne wykończenie pozostawiło wiele do życzenia.

29'
Michał Kucharczyk ponownie gorszy od defensywy dzisiejszego przeciwnika. Arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd.

28'
Pasquato posłał wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Jarosława Niezgodę, który liczył na sytuację strzelecką, skutecznie uprzedził Cuesta.

27'
Michał Kucharczyk przegrał z obroną "Białej Gwiazdy", która genialnie skonstruowała pułapkę ofsajdową.

26'
Carlos Lopez zauważył fakt, że Arkadiusz Malarz wyszedł z bramki. Efektowna próba lobu zakończyła się jednak fiaskiem. Futbolówka powędrowała obok światła bramki.

25'
Pasquato wybił piłkę od rzutu rożnego. Ta minęła wszystkich zawodników Legii, będących w okolicach strefy bramkarza Wisły Kraków.

24'
Jarosław Niezgoda bardzo sprytnie wbiegł przed rywala, i uderzył z ostrego kąta, w dobrej sytuacji na gola! Świetną decyzję o wyjściu z bramki podjął Cuesta!

22'
Michał Kucharczyk zaryzykował i wolejem spróbował zakończyć wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Ryzykowna decyzja nie opłaciła się gościom. Piłka poleciała na trybuny.

21'
Legia ma 54% posiadania piłki. 46% przy nogach graczy Wisły.

19'
Arkadiusz Malarz został zmuszony do interwencji na przedpolu. Carlos Lopez miał wielkie szanse na to, by dotrzeć do ładnego podania ze środka boiska.

18'
Trzeba docenić obie ekipy za twardą grę o każdy centymetr murawy.

16'
Jarosław Niezgoda próbował zamknąć centrę od rzutu wolnego. Snajper Legii już witał się z futbolówką, ale sytuację Wisły w ostatniej chwili uratował genialnie interweniujący wślizgiem Mitrović.

15'
Pierwszy kwadrans meczu już za Nami. Czekamy na śmielszą grę obu stron w ofensywie.

14'
Michał Pazdan w odpowiedni momencie zablokował strzał Imaza, który wybornie urwał się na prawej flance szesnastki klubu z Warszawy.

12'
Michał Kucharczyk podziękował Hamalainenowi za próbę crossowego podania. Skrzydłowy Legii Warszawa nie doszedł do trochę za mocnego zagrania.

11'
Carlos Lopez jest kryty "na plaster" przez Astiza. Publiczność ogląda pojedynek dwóch Hiszpanów.

10'

8'
Palcić nabawił się jakiegoś urazu. Trener Wisły na plac gry wpuścił Martina Kostala.

7'
Carlos Lopez popełnił przewinienie w ofensywie. Rzut wolny dla zespołu przyjezdnych.

6'
"Wojskowi" próbują crossowymi zagraniami uruchomić Niezgodę.

4'
Sprytne prostopadłe podanie w kierunku Michała Kucharczyka. Skrzydłowy Legii ciut za szybko wybiegł na linię defensywną Wisły Kraków. Sędzia zasygnalizował ofsajd.

3'
W Krakowie, na stadionie, znajduje się wóz transmisyjny z systemem VAR. W przypadku znacznej kontrowersji arbiter główny skorzysta z jego usług.

2'
Carlos Lopez został odepchnięty przez Vesovicia. Sędzia główny zdecydował się na przyznanie rzutu wolnego ekipie z Krakowa.

1'
153. klasyk polskiej ligi rozpoczęła Legia Warszawa.

*'
Start!

*'
Na stadionie rozbrzmiewa hymn Wisły Kraków.

*'
Sędzia główny wyprowadził obie drużyny na plac gry.

*'
Debiut na ławce szkoleniowej Legii, w meczu ligowym, zaliczy dziś Dean Klafurić.

*'
W ostatniej bezpośredniej batalii Wisła Kraków wygrała 2:0.

*'
XVIII "Białej Gwiazdy".

*'
Skład Legii Warszawa.

*'
W Krakowie, w roli arbitra głównego wystąpi Pan Mariusz Złotek.

*'
Mistrzowie Polski potrafią grać w Krakowie.

*'
Legia Warszawa przystępuje do nadchodzącego starcia w postaci ekipy, która w ubiegłą środę wywalczyła awans do finału Pucharu Polski sezonu 2017/18.
W bardzo wyrównanym dwumeczu "Wojskowi" pokonali Górnika Zabrze (1:1, 2:1).

*'
Witamy serdecznie na naszym portalu i zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z hitu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków - Legia Warszawa.

Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.