Real Madryt - Bayern Monachium online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Real Madryt
Bayern Monachium
2 : 2

Navas - Vazquez, Varane, Ramos, Marcelo - Asensio (88' Nacho), Kovacic (73' Casemiro), Modric, Kroos - Benzema (72' Bale), Ronaldo
Ulreich - Kimmich, Sule, Hummels, Alaba - Tolisso (77' Wagner), Alcantara - Muller, James (84' Martinez), Ribéry - Lewandowski

FT'
Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

FT'
Real Madryt dostał szansę bronienia tytułu. Klub z Hiszpanii wykazał się większą skutecznością piłkarską w niedawno zakończonym dwumeczu.
Robert Lewandowski nie błysnął w tej, jak i poprzedniej rywalizacji. On i jego koledzy z drużyny żegnają się z obecną edycją Champions League.

FT'
Koniec spotkania!

90+5'
Gospodarze patrzą z niecierpliwością na arbitra.

90+4'
Gra na aferę - taką politykę starają się realizować piłkarze klubu z Monachium.

90+3'
Real sprytnie usiłuje trzymać piłkę daleko od swojej szesnastki.

90+2'
Bayern Monachium nie próbuje już kombinacyjnie rozgrywać futbolówkę.

90+1'
Gorący okres dla drużyny gospodarzy. Mats Hummels, który gra nieźle głową, minimalnie się pomylił. Strzał z powietrza minął cel.

90'
Pięć minut dłużej pograją oba kluby.

89'
Za chwilę poznamy wymiar bonusowego czasu.

89'
Keylor Navas zrealizował heroiczną interwencję na przedpolu. Bramkarz robił wszystko, aby zatrzymać dośrodkowanie od rzutu wolnego.

88'
żółta kartka Coraz większe nerwy na placu gry. Próby nerwów nie pokonał Casemiro. Za niesportowe zachowanie pomocnik otrzymał żółtą kartkę.

88'
Real Madryt gra na utrzymanie. Nacho za Asensio.

86'
Gareth Bale upomniany przez sędziego liniowego. Walijczyk znalazł się na dosyć wątpliwej pozycji spalonej.

85'
Obrońcy tytułu usiłują kraść cenne sekundy. Kibice Realu mają świadomość, że dzisiejszy sukces jest na wyciągnięcie ręki.

84'
Sztab szkoleniowy niemieckiej ekipy podjął decyzję. Javi Martinez wszedł na boisko, James Rodriguez trafił na ławkę rezerwowych.

83'
Asensio zasygnalizował jakieś problemy zdrowotne.

82'
Nerwy puściły Wagnerowi. Zupełnie nieprzemyślane zachowanie. Rzut wolny dla teamu gospodarzy.

81'
Keylor Navas robi cuda w swojej bramce. Ten bramkarz jest bombardowany w ostatnich minutach przez oponentów z Monachium. Thomas Muller piekielnie niebezpiecznie kopnął futbolówkę.

80'

78'
Sule dużo ryzykował. Obrońca Bayernu znakomicie w ostatniej chwili zablokował uderzenie Cristiano Ronaldo..

77'
W składzie Bayernu doszło do korekty. Wagner zastąpił Tolisso.

76'
James Rodriguez miał, czego żałować! W polu karnym Realu pomocnik miał doskonałą sytuację na pokonanie Navasa! Swojemu bramkarzowi z odsieczą kapitalnie ruszył Varane.

75'
Cała drużyna Bayernu zmobilizowana w ofensywie. Keylor Navas z problemami, ale finalnie skutecznie zatrzymał Thomasa Mullera.

73'
Kolejny ruch taktyczny wykonał trener Zidane. Casemiro dał zmianę za Kovacicia.

72'
Karim Benzema wykonał doskonała pracę. Dwa gole mogą dać Realowi awans. Gareth Bale pojawił się na boisku.

71'
Wkraczamy w decydują fazę meczu.

70'
Keylor Navas znów skutecznie. Dobre ustawienie ułatwiło goalkeeperowi wykonanie udanej interwencji. Pewny chwyt piłki po mocnym strzale.

69'
Asensio wzorowo ubiegł Lewandowskiego. Przyjezdni zepchnęli drużynę z Hiszpanii do mocnej defensywy.

68'

66'
żółta kartka Kolejny żółty kartonik dla Realu Madryt. Lucas Vazquez z pokorą przyjął werdykt sędziego. Za ostry atak kara indywidualna się należała.

65'
Będziemy mieć emocje w końcówce meczu.

64'
Goooool! James Rodriguez przyniósł kibicom gości nadzieję! Kolumbijczyk w stylu wytrawnego napastnika ruszył do dobitki silnego strzału i zaskoczył bezradnego bramkarza Realu.

62'
żółta kartka Żółtą kartkę na swoim koncie zapisał Modrić. Chorwacki pomocnik nie miał wiele litości dla Tolisso.

61'
Mistrzowie Niemiec wyraźnie postawili na ofensywę. Karim Benzema został zmuszony do zrealizowania faulu.

60'
Godzina gry w stolicy Hiszpanii. Aktualny wynik daje "Królewskim" promocję do wielkiego finału Ligi Mistrzów.

59'
Cristiano Ronaldo popracował w defensywie. Portugalski zawodnik najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego.

58'
Bayern miał dwa kornery w ostatnich minutach. Dwie próby nie wygenerowały większego zagrożenia pod bramką Keylora Navasa.

57'
Obie drużyny grają dalej w niezmienionych składach.

55'
Ekipie z Monachium awans do finału w tej chwili dają minimum dwa gole.

54'
Cristiano Ronaldo próbuje się wstrzelić. Portugalczyk zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki. Futbolówka nie zechciała polecieć w światło bramki.

52'
Arbiter główny nie podjął decyzji o przyznaniu jedenastki.

51'
Goście znów mieli pretensje do sędziego głównego. W opinii piłkarzy Bayernu Monachium Sergio Ramos powalił Roberta Lewandowskiego. Wszystko miało miejsce w szesnastce gospodarzy.

50'
Wyborna bramkarska robinsonada w realizacji Keylora Navasa! Goalkeeper z Kostaryki idealnie zatrzymał bombę, którą z dalszej odległości posłał David Alaba.

49'
Bayern Monachium stara się jak najszybciej zareagować. Thomas Muller nie błysnął dokładnością, przy swojej centrze.

48'
Bramka zdobyta przez Karima Benzemę oznacza, że w tym dwumeczu dogrywki już nie będzie.

47'
Goooool! Fatalny błąd całego bloku defensywnego przyjezdnych! Karim Benzema zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

46'
Czas na grę w II połowie!

Koniec I części gry w Madrycie!

45+2'
Goście reklamowali zagranie piłki ręką w wykonaniu Marcelo. Sędzia główny nie podzielił zdania niemieckiego zespołu.

45'
Pierwsza połowa tego widowiska potrwa o jedną minutę dłużej.

44'
Tolisso dostał sporo swobody do oddania strzału. Zawodnik Bayernu podjął dobrą decyzję. Zabrało ciut dokładności. Piłka poleciała obok światła bramki.

43'
Ramos dobrze się ustawił pod swoją bramką. Defensor powstrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła. Wrzutkę zaprezentował Kimmich.

42'

40'
Ribery zagrał nieczysto. Odepchnięcie rywala mogło się zakończyć nawet żółtą kartką.

39'
Sergio Ramos jest zawsze groźny przy stałych fragmentach gry. Hiszpański stoper popisał się całkiem niezłym uderzeniem piłki głową. Futbolówka poleciała minimalnie obok celu.

38'
Cristiano Ronaldo błysnął w indywidualnej szarży. Mocno i efektownie kopnięta piłka została zatrzymana przez piąstkowanie. Ulreich dał radę.

36'
49%-51%. Tak na ten moment wygląda statystyka dot. posiadania piłki.

35'
Piłka krąży po płycie murawy w zawrotnym tempie.

33'
Ależ okazja! Bayern Monachium powinien prowadzić! Keylor Navas kapitalnie wyciągnął strzał autorstwa Roberta Lewandowskiego! Do dobitki ruszył James Rodriguez, ale jego uderzenie z bliska poleciało na trybuny.

32'
Keylor Navas zgrabnie wyłapał piłkę, którą soczyście kopnął Ribery. Niezła próba w wykonaniu Francuza.

30'
Jedna trzecia regulaminowego czasu gry już za Nami.

29'
Ribery dał się oszukać obronie gospodarzy. Sędzia asystent zasygnalizował pozycję spaloną.

28'

26'
Karim Benzema miał kolejną okazję. Francuski snajper jest poszukiwany w szesnastce Bayernu. Przed chwilą dobra presja ze strony obrońcy Bayernu Monachium uniemożliwiła Benzemie zdobycie bramki.

24'
Vazquez zrealizował brzydki faul. Sędzia przyznał Bayernowi rzut wolny.

22'
Varane spróbował swojego szczęścia z dalszej odległości! Odważna decyzja nie zaowocowała jednak wymiernym efektem. Piłka poleciała daleko od światła bramki.

20'
Joshua Kimmich wykonał korner. Wrzutka okazała się zbyt głęboka. Keylor Navas bez problemów przechwycił futbolówkę.

19'
Thomas Muller zawiódł swoich kolegów. Niemiecki gwiazdor w idealnej sytuacji na zdobycie gola, podawał, a powinien od razu uderzać. Zbytni altruizm.

17'
Robert Lewandowski często wchodzi w pojedynki z Marcelo. Brazylijski obrońca był w większości starć lepszy.

15'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Karim Benzema uchwycony na ofsajdzie.

13'
Sędzia główny udzielił słownej reprymendy Sule. Rzut wolny dla "Królewskich".

10'
Gooooool! 1:1! Duet: Marcelo - Benzema dał gola Realowi! Francuski napastnik zagraniem głową zaskoczył Ulreicha.

7'
Marcelo posłał dośrodkowanie z lewego skrzydła. Sule nie pozwolił na to, by piłka przeszła przez obronę.

6'
Real Madryt próbuje szybko odpowiedź. W chaotycznie zbudowanych akcjach brakuje precyzji.

4'
Joshua Kimmich dał Bayern prowadzenie! Świetna finalizacja akcji! Keylor Navas był bez szans przy strzale z bliskiej odległości!

1'
Pierwsze przewinienie w tym meczu. Jego autorem został Luka Modrić.

*'
Start!

*'
Wygrany tego dwumeczu zagra w finale Ligi Mistrzów sezonu 2017/18.

*'
Cüneyt Çakır będzie odpowiedzialny za wydawanie sędziowskich werdyktów.

*'
Rezerwa Bayernu Monachium: Starke, Wagner, Martinez, Rafinha, Mai, Rudy, Dorsch.

*'
Ławka rezerwowych "Królewskich": Casilla, Nacho, Bale, Casemiro, Theo, Mayoral, Ceballos.

*'
W pierwszej batalii tej pary Real Madryt wygrał 2:1.

'
Zapraszamy na mecz Real - Bayern na żywo we wtorek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo Ranking bukmacherów
Design: D314.pl. Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.