Arka Gdynia - Legia Warszawa online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Arka Gdynia
Legia Warszawa
1 : 2

Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Marcus, Sołdecki, Bohdanow (46' Piesio), Nalepa (72' Marciniak), Szwoch - Jankowski (46' Siemaszko)
Cierzniak - Vešović, Rémy, Pazdan, Hloušek - Cafú, Philipps, Antolić - Kucharczyk (88' Eduardo), Radović (65' Szymański), Niezgoda (73' Hamalainen)

FT'
Dziękujemy ślicznie Państwu za obecność podczas relacji z meczów niedawno skończonej edycji Pucharu Polski.

FT'
Legia Warszawa triumfatorem Pucharu Polski sezonu 2017/18! Stołeczna ekipa była dzisiaj lepsza w większości piłkarskich aspektach.

FT'
Koniec meczu!

90+8'
Gooooool! Arka zapracowała na takie trafienie! Sołdecki efektownym wślizgiem pokonał Cierzniaka. Długi wyrzut piłki od autu zrobiła wielkie zamieszenia pod bramką Legionistów.

90+7'
Radosław Cierzniak wyśmienicie wypiąstkował silnie uderzoną piłkę! Gola zza pola karnego próbował zdobyć Rafał Siemaszko. Warto docenić go za odwagę.

90+6'

90+4'
Steinbors skutecznie przechwycił prostopadłe zagranie.

90+3'
Warszawska drużyna stara się w jak największym wymiarze trzymać przy sobie piłkę.

90+2'
Steinbors doskonale zachował się w bramce! Goalkeeper w idealny sposób skrócił kąt strzelającemu Szymańskiemu! Soczyście mocny strzał poleciał w nogi bramkarza.

90+1'
Obaj szkoleniowcy dokonali już po trzy zmiany.

89'
Z tytułu licznych przerw sędzia doliczył 10 minut.

88'
Michał Pazdan dostał opaskę kapitańską od Michała Kucharczyka. Skrzydłowego "Wojskowych" zmienił Eduardo.

87'
Cafu dostał trochę miejsca do oddania strzału. Zawodnik, długo nie myśląc, mocno kopnął futbolówkę. Pavla Steinborsa wyratowali dobrze ustawieni defensorzy.

86'
Eduardo odbiera wskazówki taktyczne od Aleksandra Vukovicia - asystenta pierwszego trenera Legii Warszawa.

85'
Radosław Cierzniak faulowany w walce o futbolówkę. Bramkarz Legii był faulowany w swojej strefie. Adam Marciniak przewinił.

84'
Remy upomniany przez sędziego liniowego. Obrońcy Arki Gdynia skutecznie się ustawili w swoim polu karnym.

83'
Sebastian Szymański doskonale przymierzył bezpośrednio od rzutu wolnego! Efektownie lecąca piłka minęła minimalnie światło bramki.

82'
Sebastian Szymański sprowokował w sprytnym stylu rywala do popełnienia faulu pod jego szesnastką.

80'
Goście tego spotkania spokojnie operują krótkimi podaniami. Aktualny wynik daje im wiele piłkarskiej swobody.

79'
Radosław Cierzniak nie miał żadnych problemów z tym, by przechwycić dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Adam Marciniak był autorem zagrania.

78'
Po krótkiej przerwie arbiter wznowił zawody na Stadionie Narodowym.

76'
Na murawę wyrzucono materiały pirotechniczne.

75'
Ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry. Sędzia główny, z racji dłuższych przerw, doliczy kilka dodatkowych minut.

74'
Legia spokojnie trzyma piłkę z dala od swojej szesnastki.

73'
Kasper Hamalainen zmienił Jarosława Niezgodę, który dzisiaj pokazał swój strzelecki kunszt.

72'
Ostatnią zmianę przewidzianą na dziś zrealizował trener Ojrzyński. Adam Marciniak zastąpił Michała Nalepę.

70'
czerwona kartka Czerwona kartka dla Grzegorza Piesio! Arka grać będzie w 10-kę. Brutalny wślizg na nogę Szymańskiego nie mógł zostać odpuszczony.

69'
Arbiter Lasyk wspomoże się opinią systemu VAR! Jest wielce możliwe, że Grzegorz Piesio obejrzy czerwoną kartkę.

68'
Bezpardonowy wślizg na nogi przeciwnika zrealizował Grzegorz Piesio. Zareagowali rezerwowi Legii Warszawa.

66'
Silny strzał z rzutu wolnego, który wykonał piłkarz Arki Gdynia, nie przeszedł przez nieźle ustawiony mur.

65'
Sebastian Szymański wszedł na plac gry, Miroslav Radović odebrał sowite podziękowania.

64'
Michał Kucharczyk przetrzymywany za koszulkę przez Michała Nalepę. Ten piłkarz już ma na swoim koncie żółtą kartkę.

63'
Wróciliśmy do gry! Do podstawowego czasu meczu zostanie doliczonych sporo minut.

57'
Sędzia zarządził przerwę w meczu. Pirotechnika ze strony trybun dała o sobie znać.

56'

54'
Próbę szybkiego lobu podjął Michał Nalepa. Nieudolne wybicie piłki przez Radosława Cierzniaka dało szansę rywalowi. Futbolówka poleciała nad bramką.

53'
Arka liczy na centry z obu skrzydeł boiska. Legia musi być czujna w swoim polu karnym.

52'
Ambitnie z pół woleja przymierzył Cafu. Bombowe uderzenie zza pola karnego zblokowali obrońcy gdyńskiego klubu.

51'
Michał Pazdan klasowo zatrzymał prostopadłe dośrodkowanie. Arka gra coraz szybciej na boisku. To zły znak dla warszawskiego teamu.

50'
Vesović złapany w kleszcze przez trzech przeciwników. Pan sędzia Piotr Lasyk udzielił Legionistom rzut wolny.

49'
Philipps przesadził z agresją. Faul w środku pola.

48'
Odważny początek drugiej połowy meczu w wykonaniu gospodarzy tego spotkania finałowego.

47'
Sztab szkoleniowy warszawskiej Legii nie dokonał żadnych roszad w składzie.

46'
Leszek Ojrzyński przeprowadził dwie zmiany. Piesio za Bohdanowa, Siemaszko w miejsce Jankowskiego.

46'
Początek II połowy dzisiejszego spotkania!

Arbiter główny podziękował obu drużynom za pracę w I odsłonie.

44'
Michał Nalepa skiksował, przy próbie zaskoczenia z dalszej odległości. Pomocnik niewłaściwie trafił w futbolówkę, w okolicach dwudziestego metra od bramki.

43'
Arka stawia na stałe fragmenty gry. To może dać efekt w postaci gola kontaktowego.

42'
Wielce efektowne uderzenie z dystansu zaliczył Bohdanow. Ładnie lecącą futbolówkę spokojnie wyłapał Cierzniak.

41'
Rzut wolny dla piłkarzy Arki Gdynia.

40'
żółta kartka Michał Nalepa zyskał żółtą kartkę. Pomocnik ewidentnie podcinał nogi Miroslava Radovicia.

38'
Radosław Cierzniak "na notę" wyłapał sygnalizowanie kopniętą piłkę przez Marcina Warcholaka. Ten próbował swoich sił z okolic dwudziestu metrów.

37'
Radosław Cierzniak zbyt bardzo ekstrawagancko zachował się w swojej strefie. Nieudolne wyjście z bramki nie potrafił jednak na gola zamienić Marcjanik.

36'
Na dyskusyjnym ofsajdzie uchwycono Cafu. Zawodnik, mimo podstaw, nie zdecydował się na dyskusję z arbitrami.

34'
Cafu nie popisał się dokładnością, przy wykonaniu rzutu wolnego. Nowy zawodnik Legii zdecydowanie przedłużył wgranie. W efekcie tego piłka poleciała za plac gry.

33'
Radosław Cierzniak został poważnie zatrudniony przez Mateusza Szwocha. Efektowne zagranie z głębi pola karnego wpadło w rękawice skutecznie interweniującego goalkeepera.

32'
Marcus da Silva przyłapany na pozycji spalonej. Gra przerwana.

30'
Minął już drugi kwadrans dzisiejszego widowiska. Legia jest ekipą wyraźnie lepszą.

28'
Goooool! Zmiana wyniku na Stadionie Narodowym! Kolejna gafa w szeregach obronnych Arki! Cafu zaskoczył bramkarza ładnym, płaskim strzałem w prawy, dolny róg.

27'
Napastnicy Legii nie mieli szczęścia do sędziów. Dwie pozycje spalone.

25'
Arkowcy próbowali zagrozić od stałego fragmentu gry. Jarosław Niezgoda uchronił swoją ekipę przed niebezpieczeństwem. Bardzo dobra interwencja w obronie snajpera Legii.

24'
Przyjezdni zaprezentował coś w ofensywie. Michał Nalepa uderzył z dystansu. Jego strzał zablokował jeden ze stoperów Legii Warszawa.

23'
Arka czeka na moment, w który Legia by się pomyliła. Goście nie mają pomysłu na rozegranie.

21'

20'
Bardzo wysoko ustawiona jest defensywa popularnych "Wojskowych".

18'
Miroslav Radović złapany w kleszcze przez Michała Nalepę oraz Marcusa.

17'
Remy w ostrym starciu z Marcusem. Interweniujący pomocnik gdynian został uznany jako poszkodowany.

16'
We wcześniej wspomnianej sytuacji uderzał na bramkę Vesović.

15'
Pavel Steinbors zrehabilitował się za błąd przy utraconej bramce! Goalkeeper Arki kapitalnie wypiąstkował piłkę, która dostała rykoszetu, po interwencji obrońcy gości.

14'
Brawa za swoje wyjście z bramki dostał Radosław Cierzniak. W okolice jego strefy leciało dośrodkowanie z rzutu wolnego.

12'
Gooooool! 0:1! Błąd komunikacyjny kosztował Arkę utratę bramki! Jarosław Niezgoda wyśmienicie głową zakończył miękką centrę z prawego skrzydła.

11'
Groźny rykoszet mógł zaskoczyć bramkarza Arki Gdynia. Soczysty strzał z okolic pola karnego oddał Miroslav Radović.

10'

8'
Michał Kucharczyk zaliczył niebezpieczne, płaskie dogranie z prawego skrzydła boiska. Piłkę przytomnie zatrzymał Pavel Steinbors.

7'
Miroslav Radović popełnił przewinienie w powietrznej rywalizacji. Rzut wolny dla podopiecznych trenera Leszka Ojrzyńskiego.

6'
Długi wyrzut piłki od autu zaprezentował gracz Arki. Jeden ze stoperów "Wojskowych" wybił piłkę głową poza plac gry.

5'
Dawid Sołdecki podciął jednego z zawodników Legii. Od stałego fragmentu zacznie ekipa stołeczna.

3'
Bardzo długie podanie w kierunku Macieja Jankowskiego. Sytuację dla Legii opanował Radosław Cierzniak, który przechwycił futbolówkę.

2'
Jarosław Niezgoda przetrzymywał Dawida Sołdeckiego za koszulkę. Złamanie przepisów w polu karnym Arki Gdynia.

1'
W okolicy środkowej strefie boiska doszło do faulu. Przewinienia dokonał Mateusz Szwoch.

*'
Start!

*'
Odegrano Hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Piłkarze wkroczyli na płytę boiska!

*'
Zwycięzca Pucharu Polski będzie miał zapewniony udział w europejskich pucharach (play off Ligi Europy).

*'
Klub z Warszawy jest już niemal etatowym triumfatorem Pucharu Polski.

*'
Arka Gdynia podchodzi do tego pojedynku w roli obrońcy tytułu. Gdynianie rok temu pokonali Lecha Poznań (1:2, d.)

*'
Arbitrem głównym finałowego starcia będzie Pan Piotr Lasyk.

'
Zapraszamy na finał Pucharu Polski o godzinie 16:00.

Design: D314.pl. Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.