FC Barcelona - Real Madryt online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

FC Barcelona
Real Madryt
2 : 2

ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Rakitić, Busquets, Iniesta (58' Paulinho), Coutinho (46' Semedo), Messi, Suarez (90+2' Paco Alcacer)
Navas, Nacho (68' L. Vazquez), Ramos, Varane, Marcelo, Casemiro, Kroos (85' Kovacić), Modrić, Benzema, Bale, Ronaldo (46' Asensio).

Mecze na żywo: FC Barcelona - Real Madryt
90+5'
Koniec meczu. El Clasico zakończone wynikiem 2:2.

90+5'
Groźne dośrodkowanie Asensio i będzie kolejny rzut rożny.

90+5'
Strzał Bale'a zablokowany. Będzie jeszcze rzut rożny.

90+4'
Barcelona ruszyła z groźną kontrą, ale Paulinho niedokładnie zagrał do Paco Alcacera.

90+2'
Suarez opuścił boisko, a zastąpił go Paco Alcacer.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

87'
Leży na murawie Suarez. Piłkarze Realu nie wybili piłki o co pretensje mieli gracze Barcelony. Teraz mamy przerwę w grze.

85 - Kovacić zastąpił Kroosa.

83'
Pique niecelnie uderzał głową.

82'
Messi uderzył z ostrego kąta, ale Navas zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

82'
Techniczny strzał Messiego z pola karnego. Obok bramki.

81'
Modrić uderzył nad bramką.

77'
żółta kartka Marcelo również ukarany żółtą kartką.

77'
żółta kartka Bale ukarany żółtą kartką.

76'
Marcelo padł w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego.

72'
Gool! 2:2! Co za strzał Bale'a! Walijczyk otrzymał podanie od Asensio i z pierwszej piłki z 17 metrów huknął nie do obrony tuż przy słupku.

70'
I właśnie była taka kontra! Messi wybiegł z własnej połowy i był sam na sam z Navasem. Bramkarz Realu zdołał jednak obronić jego strzał.

68'
Vazquez zastąpił Nacho.

65'
Zablokowany strzał Bale'a sprzed pola karnego.

63'
Messi z rzutu wolnego trafił prosto w mur.

58'
Semego zagrywał płasko do Paulinho, ale ten nie sięgnął piłki. Wpadł w Navasa i bramkarz Realu ucierpiał.

58'
Paulinho zastąpił Iniestę.

55'
Piłka w bramce Realu! Ale sędzia odgwizdał spalonego.

53'
Piłkarze Realu sugerowali, że Suarez faulował rywala. I mieli rację!

53'
Goool! 2:1 dla Barcelony! Suarez ruszył lewą storną, zagrał do Messiego, a ten zwiódł dwóch obrońców i pokonał Navasa strzałem z piętnastu metrów. .

47'
Marcelo odebrał piłkę pod polem karnym Barcelony. Jego strzał z dystansu odbił się od Pique i był bardzo niecelny.

46'
Początek drugiej połowy.

46'
Asensio zastąpił Ronaldo.

46'
Semedo zastąpił Coutinho.

'

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Niesamowite gwizdy kibiców. Ostatnie minuty to tylko brzydkie faule.

45+4'
Ronaldo z rzutu wolnego trafił w mur.

45+3'
[cz] Teraz jest czerwona kartka! Ukarany nią Sergi Roberto za uderzenie Marcelo! Dał się sprowokować obrońca Barcelony.

45+2'
Brutalny faul Bale'a na Umtitim. Sędzia nie pokazał nawet żółtej kartki, choć śmiało mógł wyciągnąć czerwoną. Nerwowo na boisku.

45'
Doliczone dwie minuty.

45'
żółta kartka Messi ukarany żółą kartką za faul na Ramosie.

44'
żółta kartka Kolejne przepychanki między zawodnikami obu drużyn. Tym razem sędzia pokazał już kartki. Zobaczyli je Suarez i i Ramos.

42'
Dobre zagranie do Messiego. Miał on przed sobą tylko Navasa, który zdołał mu wygarnąć piłkę.

40'
Benzema mógł podawać, ale zdecydował się na strzał z pola karnego. Pika przeleciała obok bramki.

38'
Po dośrodkowaniu Marcelo głową nad bramką uderzał Ronaldo.

36'
Messi dośrodkował z rzutu wolnego, ale niecelnie uderzał Umtiti. Zawodnik Barcelony był na ewidentnym spalonym.

35'
Marcelo ograł Pique, ale dośrodkował za mocno.

32'
Przepychanki Alby z Modriciem. Sędzia tylko upomniał obu zawodników

31'
żółta kartka Varane ukarany żółą kartką.

30'
Dobre dogranie do Alby, ale w ostatniej chwili obrońca zdołał wybić piłkę.

28'
Kolejna znakomita okazja Ronaldo! Tym razem strzał Portugalczyka w kierunku dalszego słupka był minimalnie niecelny.

27'
Groźna akcja Realu! Ter Stegen zdołał jednak obronić strzał Ronaldo!

26'
Niecelny strzał z dystansu Kroosa.

24'
Dośrodkowanie do Ronaldo, ale jego strzał głową był bardzo niecelny.

23'
Spokojniejszy okres gry. Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce.

19'
Messi świetnie zagrał za plecy obrońców do Alby, ale ten nie zdołał skierować piłki w światło bramki.

17'
Ronaldo może kontynuować grę.

15'
Ronaldo ucierpiał przy strzelaniu bramki.

14'
Goool! Co za akcja Realu. Ronaldo zagrał do Kroosa, ten dośrodkował do Benzemy, który uderzał głową, a piłkę z bliskiej odległości do bramki wpakował Ronaldo! 1:1!

13'
Suarez padł w polu karnym. Sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki.

12'
żółta kartka Nacho ukarany żółtą kartką.

10'
Goool! Roberto dośrodkował w pole karne, gdzie niepilnowany był Suarez. Urugwajczyk pewnym strzałem pokonał Navasa. 1:0 dla Barcelony! Katastrofalnie w tej sytuacji była obrona Realu.

9'
Prostopadłe zagranie do Messiego, ale ten był na spalonym.

8'
Dośrodkowanie do Ronaldo, ale dobrze interweniował Pique. Lepszy okres gry Realu.

7'
Ronaldo zdecydował się na strzał z bocznych sektorów boiska. Pewnie interweniował ter Stegen.

6'
Ronaldo urwał się obrońcom, ale był na spalonym. Kontrowersyjna decyzja sędziego.

5'
Najpierw niedokładne dośrodkowanie Messiego, a po chwili po drugiej stronie Ronaldo.

4'
Dobra akcja Messiego z Suarezem. Navas jednak wyszedł z bramki i będzie rzut rożny.

3'
Barcelona spokojnie konstruuje ataki. Jak na razie bez zagrożenia.

1'
Początek meczu.

'
Sędzią meczu jest Alejandro Hernandez.

'

'
Rezerwowi Realu: Casilla, Vallejo, Theo, Asensio, Lucas Vazquez, Kovacić, Ceballos

'
Rezerwowi Barcelony: Cillessen, Semedo, Vermaelen, Paulinho, Denis Suarez, Dembele, Paco Alcacer.

'
Składy i średnia ocen według whoscored.

'
W rundzie jesiennej Barcelona pokonała Real 3:0.

'
Przypomnijmy, że FC Barcelona w poprzedniej kolejce zapewniła sobie mistrzostwo Hiszpanii. Dla niej jest więc to mecz o prestiż. Real Madryt walczy natomiast o wicemistrzostwo. Ma na nie duże szanse, ponieważ dziś porażki doznało Atletico Madryt. Obecnie Królewscy mają cztery punkty mniej, ale do rozegrania dwa spotkania więcej.

'
Zapraszamy o godzinie 20:45. Transmisja w telewizji Eleven Sports 1. Stream online udostępnia za pieniądze WP Pilot, Player, IPLA.

Design: D314.pl. Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.