Lech Poznań - Legia Warszawa online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Lech Poznań
Legia Warszawa
0 : 2

Putnocky - Gumny, Vujadinović, Janicki, Tomasik (71' Klupś) - Trałka, Gajos - Jevtić, Majewski, Jóźwiak (61' Makuszewski) - Gytkjaer.
Malarz - Vesović, Remy, Astiz, Jędrzejczyk, Cafu (60' Hamalainen), Philipps. Antolić, Kucharczyk, Szymański, Radović (71' Hlousek).

'
Decyzją Wojedowy Wielkopolskiego mecz został zakończony.

'
Na murawie mnóstwo policji. Piłkarze w szatni. Ten mecz nie zostanie dokończony.

82'
Kibice Lecha na murawie.

80'
Będzie problem, aby mecz został dokończony.

76'
Mecz przerwany. Kibice Lecha rzucają środki pirotechniczne na murawę.

71'
Hlousek za Radovicia.

71'
Klupś za Tomasika.

69'
Gool! Kolejny błąd obrony Lecha. Szymański podał do Kucharczyka, a ten wykorzystał sytuację sam na sam. 2:0!

67'
Piłkarze Lecha reklamują rękę w polu karnym. Nie ma karnego.

67'
Jagiellonia prowadzi z Wisłą Płock 2:1.

66'
Gytkjaer sam na sam z Malarzem, ale górą bramkarz Legii.

65'
Kolejny strzał Kucharczyka. Tym razem bez problemów bramkarz Lecha.

63'
Kontra Legii zakończona strzałem z dystansu Kucharczyka. Putnocky wybił piłkę na rzut rożny.

61'
Makuszewski zastąpił Jóźwiaka.

60'
Hamalainen zastąpił Cafu.

58'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Janicki.

53'
Lech ma przewagę optyczną, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

50'
Strzał Jóźwiaka został zablokowany.

48'
Lech miał dobrą okazję, ale Jevtić nie zdecydował się na strzał i podał do Gajosa, który również za długo czekał z decyzją i piłkę wybili obrońcy.

46'
Początek drugiej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy.

45'
Dośrodkowanie do Jóźwiaka, ale piłkę złapał Malarz.

44'
Tak prezentowała się oprawa kibiców Lecha z początku meczu.

43'
Mecz się wyrównał. Lech nie ma już takiej przewagi.

38'
Brakuje sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach.

35'
Tymczasem w Białymstoku Wisła Płock prowadzi z Jagiellonią 1:0, co jeszcze bardziej przybliża Legię do mistrzostwa.

33'
Z dystansu bardzo niecelnie uderzał Tomasik.

30'
żółta kartka Majewski ukarany żółtą kartką.

28'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nad bramką uderzał Trałka.

27'
12 rzutów rożnych wykonywał już Lech.

26'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową wybijał Astiz i niewiele brakowało, a trafiłby do własnej bramki.

25'
Od dłuższego czasu Lech jest zespołem dużo lepszym.

24'
żółta kartka Jóźwiak ukarany żółtą kartką.

22'
Trałka płasko zagrał do Gytkjaera, który trafił w boczną siatkę. Będzie jednak rzut rożny

22'
Vujadinović przyjął piłkę w polu karnym, ale zabrakło już czasu na oddanie strzału.

21'
Jevtić oddał groźny strzał z dystansu, ale Malarz odbił piłkę.

19'
Piłkarze Lecha dwukrotnie reklamowali faule w polu karnym. Sędzia nie zdecydował się jednak na odgwizdanie jedenastek.

16'
Lech przeważa. Dwa dośrodkowania z rzutu rożnego w kierunku Vujadinovicia wybili jednak brońcy.

14'
Gajos dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału składał się Gytkjaer, ale lepsi byli obrońcy.

9'
Goool! Legia prowadzi! KATASTROFALNY błąd popełnił Vujadinović, który podał prosto do Radovicia, ten zagrał do Antolicia. Zawodnik Legii miał przed sobą tylko Putnocky;ego i nie miał problemów, aby go pokonać

8'
Jak na razie mecz jest dość wyrównany.

5'
Piłkarze Legii domagali się rzutu karnego za zagranie Gajosa ręką. Sędzia słusznie nie odgwizdał jedenastki.

3'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybili obrońcy Legii.

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Legia.

'
Piłkarze wciąż czekają na pierwszy gwizdek.

'
Piłkarze wychodzą na murawę.

'

'
Rezerwowi Lecha: Burić, Rogne, Koljić, Makuszewski, Serafin, Kostewycz, Klupś.

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Pasquato, Eduardo, Niezgoda, Hlousek, Hamalainen, Broź.

'
Składy:

'
Zapraszamy o godzinie 18:00.

Mecze na żywo Ranking bukmacherów
Design: D314.pl. Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.