Polska - Senegal online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Polska
Senegal
1 : 2

Szczęsny - Piszczek (83' Bereszyński), Pazdan, Cionek, Rybus - Błaszczykowski (46' Bednarek), Krychowiak, Zieliński, Grosicki - Milik (73' Kownacki), Lewandowski.
K. N'Diaye - Sabaly, Koulibaly, S. Sane, Wague - Gueye, A. N'Diaye (86' Kouyate)- Diouf (62' N'Doye), Mane, Sarr - Niang (76' Konate).

'
Dziś zapraszamy jeszcze na mecz Rosja - Egipt.

90+5'
KONIEC! Niestety Polska przegrała z Senegalem 1:2.

90+3'
Polacy próbują atakować.

90+2'
Szkoda, że bramka kontaktowa padła tak późno.

90+1'
Piłkę pewnie złapał bramkarz.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty. Będzie rzut rożny dla Polaków.

89'
Do końca meczu już tylko chwila. Czy Polacy zdołają doprowadzić do remisu?

86'
Goool! Krychowiak przywraca nadzieję! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym świetnie odnalazł się Krychowiak i strzałem głową pokonał bramkarza

86'
Alfred N'Diaye opuścił boisko, a wszedł na nie Kouyate.

84'
Nerowowo na boisku. Senegalczycy domagali się rzutu karnego po wejściu Rybusa, ale sędzia był innego zdania.

83'
Bereszyński zastąpił Piszczka.

82'
Lewandowski przyjął piłkę w polu karnym, ale nie zdołał oddać strzału mając trzech obrońców przy sobie.

80'
Mogło być 3:0, ale Polaków uratował Szczęsny, który zatrzymał strzał z bliska jednego z zawodników Senegalu.

79'
Rybus dośrodkował w pole karne, do strzału głową doszedł Kownacki, ale pewnie interweniował bramkarz Senegealu.

79'
Niestety zbyt wielu Polaków jest dziś w słabej formie. Zieliński również notuje sporo strat.

78'
Zagranie na wolne pole do Rybusa, ale jego zagranie zostało zablokowane.

76'
Konate zastąpił Nianga.

73'
Kownacki zastąpił Milika.

72'
żółta kartka Gueye ukarany żółtą kartką.

71'
44 190 kibiców ogląda ten mecz na stadionie w Moskwie.

70'
Piszczek płasko dośrodkował do Milika, ten dostawił nogę, ale uderzył obok bramki.

69'
Fatalnie grają Polacy. Nie mają pomysłu, notują proste straty.

67'
Katastrofalne dośrodkowanie Milika.

67'
Zablokowany strzał Grosickiego i będzie rzut rożny.

66'
Piszczek chciał wyłożyć piłkę Lewandowskiemu, ale zrobił to za lekko.

62'
Diouf opuszcza boisko, a zastąpił go N'Doye. Polacy mają pretensje, bo tą zmianę Senegal rozpoczął wcześniej, a potem przerwał.

60'
2:0! Katastrofalna postawa defensywy! Krychowiak katastrofalnie zagrał do tyłu za plecy Bednarka, Szczęsny wyszedł z bramki, ale nie zdążył powstrzymać napastnika Senegalu, który umieścił piłkę w pustej bramce

57'
Dobrze na boisko wprowadził się Bednarek. Teraz znów skutecznie interweniował.

56'
Rybus dośrodkował w pole karne, akcję znakomicie zamknął Piszczek, ale nieczysto trafił w piłkę i uderzył obok bramki. Było groźnie.

54'
Mieliśmy sporo szczęścia,że w piłkę nie trafił Diouf.

52'
Groźna akcja Senegalu, ale Pazdan zablokował strzał Mane.

50'
Lewandowski popisał się ładnym strzałem z rzutu wolnego, ale piłkę zdołał odbić bramkarz.

49'
żółta kartka Lewandowski świetnie odebrał piłkę rywalowi, popędził na bramkę Senegalu i został nieprzepisowo powstrzymany. Żółtą kartkę obejrzał Sane.

48'
Dobre zagranie do Rybusa w pole karne Senegalu, ale ten był na spalonym, a poza tym źle przyjmował piłkę.

47'
A jednak wszystko w porządku. Bednarek będzie mógł kontynuować grę.

46'
Bednarek dobrze powstrzymał napastnika Senegalu. Polak ucierpiał po tym jak wpadł na biodro rywala. Nie wygląda to dobrze.

46'
Początek drugiej połowy.

46'
Jedna zmiana w Polsce. Bednarek zastąpił Błaszczykowskiego, którego z gry w drugiej połowie z pewnością wykluczył uraz.

'
W pierwszej połowie tak naprawdę żadne z drużyn nie oddała celnego strzału!

'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Polska po słabej grze i pechowym golu przegrywa z Senegalem 0:1.

45+2'
Senegal bez problemów utrzymuje się przy piłce. Polska niestety jest bezradna.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

45'
Brzydki faul Krychowiaka i ma sporo szczęścia, że sędzia nie pokazał mu drugiej żółtej kartki.

44'
Bardzo słabo grają Polacy. Od dawna nie przedostali się pod bramkę Senegalu.

42'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w dogodnej pozycji znalazł się Sane, ale na szczęście źle uderzył piłkę.

40'
Sytuacja Polski zrobiła się bardzo zła. Od dłuższego czasu Senegal jest lepszy i w dodatku prowadzi. Adam Nawałka będzie musiał dokonać jakiś roszad, bo tak grając Polska strat nie odrobi.

37'
Gol! Senegal prowadzi! Piszczek łatwo przerwał pojedynek z Niangiem. Po chwili z dystansu uderzył Gana, piłka odbiła się od Cionka i wpadła do bramki

36'
Błaszczykowski potrzebował pomocy sztabu medycznego, ale wrócił już do gry.

32'
Lewandowski przymierzał się do strzału z dystansu, ale nie znalazł miejsca i ostatecznie nic z tego nie wyszło.

34'
Groźne dośrodkowanie z prawej strony boiska i niepewnie interweniowała defensywa. Sędzia przerwał akcję, ponieważ Senegalczyk był na spalonym.

33'
Sarr płasko dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawiony był Krychowiak i wybił piłkę.

32'
Dużo prostych strat notują Polacy.

31'
Słabo prezentuje się dziś Cionek, Krychowiak i Milik.

30'
Zagranie za plecy obrońców do Rybusa, ale szybszy był bramkarz Senegalu.

28'
Gwizdy na trybunach po dwóch prostych stratach Milika.

25'
Jak na razie nie jest to wielkie widowisko.

23'
Lewandowski z trudnej pozycji uderzył z woleja sprzed pola karnego, ale nieczysto trafił w piłkę i nie było zagrożenia.

22'
Posiadanie piłki: 65% - 35%.

20'
Dobra akcja Polaków. Piszczek dośrodkował w pole karne, tam nikt nie sięgnął piłki i za krótko wybił ją jeden z obrońców. Natychmiast uderzał Zieliński, tor lotu futbolówki zmienił Grosicki, ale nie trafił w bramkę.

19'
Błąd w ustawieniu defensywy. Sabaly zagrał prostopadle do Nianga, ale ten w dobrej sytuacji katastrofalnie spudłował.

17'
Kolejna próba dośrodkowania Grosickiego. Tym razem zablokowana.

16'
Prosta strata Polaków, ale na szczęście obrona zdołała odzyskać piłkę.

14'
Polacy krótko rozegrali rzut rożny, ale Senegal nie dał się zaskoczyć.

14'
Indywidualna akcja Grosickiego. Będzie rzut rożny dla Polski.

13'
Sane z rzutu wolnego uderzył wyraźnie obok bramki Polaków.

12'
żółta kartka Krychowiak ukarany żółtą kartką.

11'
Dośrodkowanie w pole karne Senegalu, ale tam nie było żadnego z Polaków.

8'
Rozkręcają się Senegalczycy. Niang z łatwością przedarł się lewą stroną, groźnie dośrodkował i Rybus w ostatniej chwili uprzedził Sarra.

7'
Niang zagrywał wzdłuż bramki i pewnie interweniował Szczęsny.

7'
Sarr za krótko dośrodkował w pole karne Polaków i piłka została wybita.

6'
Cionek niepotrzebnie wybijał piłkę na rzut rożny.

5'
Dobra akcja Polaków! Grosicki urwał się obrońcy, szukał w polu karnym Zielińskiego, ale zagranie nie było zbyt dokładne i obrońca zdołał przerwać akcję.

3'
Senegal w ataku pozycyjnym zanotował prostą stratę i od autu grę wznowili Polacy.

2'
Piszczek zagrywał do Lewandowskiego, ale powstrzymał go obrońca.

1'
Polacy szybko odzyskali piłkę i spokojnie konstruują akcję.

1'
Rozpoczął Senegal.

'
Senegalu również. Jeszcze losowanie stron i zaczynamy!

'
Hymn Polski za nami! Była moc!

'
Piłkarze wychodzą na boisko. Już za moment hymny!

'
Rezerwowi Polski: Fabiański, Białkowski, Jędrzejczyk, Bednarek, Góralski, Linetty, Teodorczyk, Glik, Peszko, Bereszyński, Kurzawa, Kownacki.

'
Rezerwowi Senegalu: Diallo, Mbengue, Mbodji, Sow, Kouyate, N’Doye, Konate, Sakho, Ndiaye, Balde, Gassama, Gomis.

'
"Gramy u siebie, Polacy gramy u siebie" - skandują na stadionie w Moskwie polscy kibice.

'
Jakub Błaszczykowski rozegra dziś setny mecz w reprezentacji Polski. Do tej pory zdobył 20 bramek. Dziś liczymy na kolejne trafienie lub przynajmniej asystę.

'
Jest moc!

'

'
Sporo polskich kibiców wybrało się do Moskwy.

'
W pierwszym meczu grupy H dość niespodziewanie Japonia pokonała Kolumbię 2:1. Kolumbijczycy od 3. minuty grali jednak w dziesięciu.

'
Znamy już składy na mecz Polska - Senegal.

'
Przypomnijmy, że o godzinie 14:00 zmierzą się Kolumbia i Japonia, czyli grupowi rywale Polaków na mundialu. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ ICH MECZ NA ŻYWO

'
Na mecz Polska - Senegal zapraszamy o godzinie 17:00. Przed meczem zachęcamy do obejrzenia najciekawszych przedmeczowych materiałów. KLIKNIJ TUTAJ

Design: D314.plRealizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.