Polska - Kolumbia online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Polska
Kolumbia
0 : 3

Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Pazdan (80' Glik) - Bereszyński (72' Teodorczyk), Krychowiak, Zieliński, Góralski, Rybus - Lewandowski, Kownacki (57' Grosicki).
Ospina – Arias, Sanchez, Mina, Mojica – Aguilar (32' Uribe), Barrios – Cuadrado, Quintero (73' Lerma), James – Falcao (78' Bacca)

Mina (40.)
Falcao (70.)
Cuadrado (75.)

Bednarek (61.) żółta kartka
Góralski (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska - Kolumbia
90+5'
Koniec! Kolumbia pokonała Polskę 3:0. Polacy nie mają już szans na wyjście z grupy.

'

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

90'
Lerma potężnie uderzył z dystansu, ale trafił w Polaka.

88'
Lewandowski huknął z dystansu i Ospina z problemami wybił piłkę na rzut rożny.

85'
żółta kartka Góralski ukarany żółtą kartką.

84'
Groźnie pod bramką Polski. Niewiele brakowało, a jeden z Kolumbijczyków piętką zdobyłby bramke.

82'
Przerwa w grze. Ospina potrzebuje sztabu medycznego.

81'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w znakomitej sytuacji znalazł się Krychowiak, ale Ospina znakomicie interweniował.

80'
Glik zastąpił Pazdana, który miał jakiś uraz.

78'
Bacca zastąpił Falcao.

75'
ŻENADA! 3:0. Mieliśmy rzut z autu, a to rywal zdobywa bramkę. Prosta strata, kapitalne zagranie Jamesa i Cuadrado w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym podwyższa prowadzenie.

74'
Potężny, ale niecelny strzał z dystansu Zielińskiego.

73'
Quintero opuścił boisko, a zastąpił go Lerma.

72'
Teodorczyk zastąpił Bereszyńskiego.

70'
2:0! Wydawało się, że Polacy grają coraz lepiej, ale niestety - po mistrzostwach. Falcao otrzymał znakomite prostopadłe podanie, Krychowiak złamał linię spalonego, i w sytuacji sam na sam Kolumbijczyk pokonał Szczęsnego

68'
Dośrodkowanie w pole karne, piłkę zgrał Krychowiak, ale obrońcy zdołali ją wybić.

66'
Piszczek znowu daleko wrzucił z autu, Lewandowski uderzył głową, ale trafił w Sancheza.

63'
Obie drużyny oddały po jednym celnym strzale.

63'
Kolumbia nie ma już takiej przewagi, ale wciąż stwarzamy za mało sytuacji.

61'
żółta kartka Żółta kartka dla Bednarka za faul taktyczny.

58'
Mógł być remis! Długie zagranie za plecy obrońców do Lewandowskiego, który znakomicie się urwał i opanował piłkę. Ospina zdołał jednak obronić jego strzał!! Wreszcie jakaś sytuacja.

57'
Mamy jeszcze przerwę w grze, bo ucierpiał Pazdan.

57'
Grosicki zastąpił Kownackiego.

57'
Cuadrado uderzył bardzo wysoko nad bramką.

56'
Quintero uderzył z dystansu, ale zablokował to Bednarek.

55'
Dośrodkowanie Piszczka odbiło się rykoszetem i piłka w rękach Ospiny.

53'
Cuadrado płasko dośrodkowywał, ale pewnie interweniował Szczęsny.

52'
Cuadrado zagrał do Falcao, który miał sporo miejsca, a ten sprzed pola karnego wyraźnie spudłował.

51'
Quintero niecelnie uderzył z dystansu.

49'
Po wrzucie piłki z autu przez Piszczka niecelnie główkował Lewandowski.

49'
Bereszyński ładnie ograł obrońcę, ale jego podanie do Lewandowskiego wybili obrońcy.

47'
Polacy utrzymali się przy piłce, ale Bereszyński przegrał pojedynek w powietrzu z Mojicą.

46'
Początek drugiej połowy.

'
Kilka opinii o meczu:

'
W drugiej połowie Polska musi zagrać lepiej, bo porażka eliminuje ich z mundialu.

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Pierwsze minuty były obiecujące, ale potem Kolumbia nas totalnie zdominowała i prowadzi w pełni zasłużenie.

45+4'
Znów to samo. Górą obrońcy.

45+3'
Rybus wywalczył rzut rożny.

45+3'
Kolumbia cały czas przeważa, a my nie potrafimy przez chwilę utrzymać się przy piłce.

45'
Sędzia doliczył cztery minuty.

44'
Dośrodkowanie Rybusa opuściło boisko.

42'
Niestety trzeba przyznać, że Kolumbia prowadzi w pełnie zasłużenie.

40'
Gol. To musiało się tak skończyć! Quintero znakomicie zagrał Jamesa, ten dośrodkował, a Mina z bliska głową pokonał Szczęsnego. 1:0 dla Kolumbii.

39'
Polacy nie mają pomysłu na rozegranie akcji.

37'
Lewandowski opanował piłkę na połowie rywala, ale był osamotniony i z łatwością powstrzymali go obrońcy.

37'
Szczęsny wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

37'
Ufff! Cuadrado z łatwością ograł dwóch Polaków, ale jego podanie spod linii końcowej wybił Szczęsny.

36'
Polacy mają problem z utrzymaniem się przy piłce i zagrożeniem bramce Kolumbii.

35'
Cuadrado oddał katastrofalny strzał z dystansu.

34'
Kolejne dośrodkowania wybite przez Polaków.

33'
Bednarek dobrze wybił dośrodkowanie jednego z Kolumbijczyków.

32'
W miejsce Aguilara wszedł Uribe.

31'
Przerwa w grze, ponieważ kontuzji doznał Aguilar i konieczna będzie zmiana.

29'
Ależ walki dziś na boisku!

26'
Nie jest to wielki mecz, ale intensywność jest olbrzymia.

25'
Z groźną akcją ruszyli Kolumbijczycy, ale Piszczek dobrze wybijał piłkę!

23'
Znów górą obrońcy.

23'
Kontra Polaków. Lewandowski nieudanie zagrywał do Kownackiego, ale będzie rzut rożny.

21'
Kontra Kolumbii. Kilka razy wydawało się, że Polacy ją przerwą, ale ostatecznie dopiero niecelne podanie Quinterozakończyło tą akcję.

19'
Za krótkie dośrodkowanie z rzutu rożnego. Szkoda.

18'
Lewandowski dobrze odebrał piłkę przed polem karnym rywala. Od razu z dystansu uderzył Zieliński, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

17'
Sanchez brzydko sfaulował Lewandowskiego. Znów bez kartki.

17'
Cuadrado dośrodkował w pole karne, gdzie skutecznie interweniował Pazdan.

15'
Mojica dośrodkował piłkę w pole karne Polski. Tam wybił ją Piszczek, a strzał z dystansu zablokował Góralski.

14'
Brakuje podbramkowych okazji. Jak na razie to mecz walki, choć początek był obiecujący.

13'
Kolumbijczycy zyskują przewagę.

11'
Musimy jednak uważać, bo rozkręcają się Kolumbijczycy.

11'
Szkoda, że Polacy tak nie rozpoczęli meczu z Senegalem.

9'
Ładna akcja Kolumbii, ale dobrze piłkę wybił jeden z obrońców. Pierwsze ostrzeżenie dla Polski.

9'
Dużo walki i fauli jak na razie.

8'
Polacy dobrze rozpoczęli ten mecz. Oby przyniosło to efekt w postaci bramek.

7'
Gra wznowiona.

5'
Kolejna przerwa w grze. Tym razem pomocy potrzebuje Ospina.

5'
Kolejne dośrodkowanie w pole karne Kolumbii, ale piłka po zagraniu Lewandowskiego w rękach bramkarza.

4'
Polacy w zupełnie innym nastawieniu rozpoczęli ten mecz.

4'
Przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Pazdan.

3'
Niezbyt udane krótkie rozegrane rzutu rożnego.

2'
Dobrze rozpoczęli Polacy. Tym razem rzut rożny wywalczył Lewandowski.

2'
Kownacki uderzał z narożnika pola karnego, ale piłkę głową wybił jeden z obrońców. Będzie rzut rożny.

1'
Lewandowski faulowany w środku pola.

'
Rozpoczęła Polska.

'
Sędzią meczu będzie Cesar Ramos z Meksyku.

'
Hymny za nami. Czas na losowanie stron.

'
Piłkarze wychodzą na murawę. Za moment hymny narodowe.

'
O godzinie 17:00, w innym meczu grupy H, Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Oznacza to, że przegrany w spotkaniu Polska - Kolumbia straci szanse na wyjście z grupy.

'
Składy:

'

'
Początek meczu o godzinie 20:00.

Przy włączonym AdBlocku mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo!

Design: D314.plRealizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.