Japonia - Polska online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Japonia
Polska
0 : 1

Kawashima – H. Sakai, Yoshida, Makino, Nagatomo – Yamaguchi, Sibasaki – G. Sakai, Okazaki (47' Osako), Usami (65' Inui)– Muto (82' Hasebe).
Fabiański; Bereszyński, Glik, Bednarek; Jędrzejczyk, Góralski, Krychowiak, Kurzawa (80' Peszko); Zieliński (80' Teodorczyk), Grosicki, Lewandowski.

Bednarek (69.)

Makino (66.) żółta kartka

Mecze na żywo: Japonia - Polska
'
Kolumbia pokonała Senagal, więc z grupy H wyszła Kolumbia i Japonia.

90+3'
Koniec tej farsy. Polska pokonała Japonię 1:0.

90+3'
Grosicki symulował skurcze, aby Błaszczykowski mógł wejść na boisko. Gra nie została jednak przerwana.

90+3'
Japonia podaje sobie piłkę na własnej połowie, a Polacy się przyglądają.

90+2'

90+1'
Do wejścia szykuje się Błaszczykowski, ale ponieważ nikt nie pali się do gry, to wątpliwe, że piłka opuści boisko.

90'
Sędzia przedłużył tę żenadę o trzy minuty.

88'
Polacy też nie forsują tempa. Co za żenujący widok. Większa intensywność jest na rozgrzewce.

85'
Japonia rozgrywa piłkę na własnej połowie. Gwizdy na trybunach.

85'
Japończycy nie forsują tempa. Chyba nie wierzą, że Senegal może wyrównać z Kolumbią.

83'
Japończycy w chwili obecnej są w 1/8 finału MŚ dzięki lepszemu bilansowi kartek.

82'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad poprzeczką uderzył Jędrzejczyk.

82'
Hasebe zastąpił Muto.

81'
Grosicki płasko dośrodkował w pole karne i niewiele brakowało, a byłby gol samobójczy.

80'
Zmiany w Polsce. Wchodzą Peszko i Teodorczyk, którzy zastąpili Kurzawę i Zielińskiego.

78'
Po rzucie rożnym bardzo niecelnie uderzał Glik.

77'
Japonia czy Senegal? O awansie zadecydują kartki jeśli wyniki się nie zmienią.

75'
W drugim meczu Kolumbia prowadzi z Japonią 1:0.

74'
Mogło być 2:0! Zieliński dobrze zagrał na wolne pole do Grosickiego, ten kapitalnie wyłożył piłkę Lewandowskiemu, który w dogodnej sytuacji uderzył nad bramką.

72'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dobrze na piłkę nabiegł Yoshida, ale posłał ją obok bramki.

68'
Po dośrodkowaniu Jędrzejczyka nieudanie głową uderzał Grosicki.

66'
żółta kartka Makino ukarany żółtą kartką.

65'
Inui zastąpił Usamiego.

64'
Zablokowany strzał Zielińskiego.

62'
W drugim meczu Senegal remisuje z Kolumbią, co oznacza, że na ten moment Japonia odpada z mistrzostw świata. Japończycy zapewne rzucą się do szaleńczych ataków.

59'
Goool! 1:0 dla Polski! Po dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu wolnego gola zdobył Bednarek!

58'
Zamieszanie w polu karnym Polski, ale Makino uderzył obok bramki.

57'
Usami zagrywał spod linii końcowej, ale dobrze ustawiony był Glik i wybił piłkę na rzut rożny.

53'
Groźna kontra Polaków. Zieliński zagrał do Grosickiego, ten odegrał mu na wolne pole, ale nieco za mocno i piłkę przejął bramkarz.

52'
Mocne dośrodkowanie w pole karne Polaków, ale Jędrzejczyk uprzedził Sakaiego.

49'

47'
Osako zastąpił Okazakiego.

46'
Początek drugiej połowy.

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy.

'

42'
Tempo meczu jest bardzo niskie.

41'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrze interweniował Bednarek.

37'
Grosicki dośrodkował z rzutu rożnego, obrońcy wybili piłkę do której dopadł Kurzawa, ale uderzył niecelnie.

35'
Usami mocno wstrzelił piłkę w okolicy bramki, ale Fabiański znó dobrze interweniował.

32'
Gol dla Polski? Nie! Ale było blisko. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzał Grosicki i kapitalną interwencją popisał się Kawashima. Polacy reklamowali, że piłka przekroczyła linię końcową, ale nie mieli racji. Zabrakło centrymetrów!

29'
Polacy są mało aktywni. Brakuje chętnych do rozegrania piłki i przede wszystkim waleczności.

28'
Dośrodkowanie w pole karne, ale Glik zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

26'
Mecz stoi na niskim poziomie.

23'
Strzał Kurzawy z dystansu został zablokowany.

22'
Kilka opinii z Twittera:

20'
Tym razem Grosicki dobrze dośrodkował w pole karne, akcję zamykał Kurzawa, ale w ostatniej chwili obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

20'
Muto minął Glika, ale dobrze asekurował go Bednarek.

19'
Grosicki nie prezentuje się dziś najlepiej. Zanotował kolejną prostą stratę.

18'
Bereszyński zagrał do Grosickiego, którego podanie przecięli obrońcy.

16'
Sakai uderzył sprzed pola karnego. Prosto w ręce Fabiańskiego.

15'
Dobra akcja Lewandowskiego z Kurzawą zakończona zablokowanym strzałem kapitana reprezentacji Polski.

13'
Kolejna groźna okazja Japonii. Muto uderzył sprzed pola karnego przy słupku, ale dobrze interweniował Fabiański.

12'
Błąd popełnił Bednarek, który stracił piłkę na własnej połowie, ale potem naprawił swój błąd i nie pozwolił oddać dobrego strzału napastnikowi Japonii po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

11'
Przewagę optyczną mają Polacy, ale nic z tego nie wynika.

9'
Japończykom do awansu wystarczy remis. Jak na razie starają się być czujni w defensywie.

6'

5'
Dobra akcja Polski zakończona katastrofalnym podaniem Grosickiego do Lewandowskiego. Pomocnik Polski nieczysto trafił w piłkę i zepsuł groźną szanse.

2'
Kurzawa dośrodkował z rzutu rożnego, ale Japończycy wybili piłkę.

1'
Długie zagranie za plecy obrońców Polski, ale znakomicie z bramki wyszedł Fabiański i uprzedził Japończyka. Było groźnie.

1'
Rozpoczęła Polska.

'
Sędzią meczu jest Janny Sikazwe z Zambii.

'
Mecz rozgrywany jest w Wołgogradzie. Temperatura jest bardzo wysoka - wynosi aż 36 stopni.

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Skład reprezentacji Polski:

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek spotkania Japonia - Polska o godzinie 16:00.

Design: D314.pl. Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.