Cork City - Legia Warszawa online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Cork City
Legia Warszawa
0 : 1

Cherrie - McCharthy (64' Beattie), Delaney, McLoughlin, Griffin - Keohane, Morrissey (54' Cummins), McCormack - Buckley, McNamee (83' Sadlier), Sheppard
Malarz - Remy, Astiz, Wieteska - Vesović, Cafu, Mączyński, Szymański (77' Nagy), Kucharczyk - Kante (77' Hlousek), Hamalainen (82' Kulenović)

Kucharczyk (79.)

McCormack (37.) żółta kartka
McNamee (43.) żółta kartka
Buckley (80.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cork City - Legia Warszawa
FT'
Legii Warszawa udało się wypracować zaliczkę przed rewanżem, który będzie miał miejsce w Warszawa, za tydzień (21:00).

FT'
Koniec spotkania!

90+2'
Kolejne urazy nękają piłkarzy drużyny Cork City.

90+1'
Jest decyzja. Trzy minuty doliczone.

90'
Mogła być bramkowa okazja dla Cork City. Jednak nic z tego, ponieważ Sadlierowi zabrakło decyzyjności w polu karnym przeciwnika.

89'
Zbliżamy się wielkimi krokami do końca regulaminowego czasu gry. Jestem ogromnie ciekaw, o ile sędzia główny zdecyduje się przedłużyć zawody.

88'
Rzuty rożne nie są dzisiaj znakami firmowymi obu ekip. Przed chwilą Legia koszmarnie wykonała korner. Przeciągnięta wrzutka.

86'
Sheppard zbyt ostro wślizgiem próbował odebrać rywalowi piłkę. Rzut wolny dla polskiego zespołu.

85'
Mistrzowie Polski usiłują trzymać przy sobie futbolówkę w możliwie jak najdłuższym czasie.

83'
Zawodnika, który na swoim koncie ma żółtą kartkę - McNamee, na placu gry zastąpił Sadlier.

82'
Czas na ostatnie zmiany. Kulenović otrzymał szansę pokazania swoich umiejętności, ten zawodnik zmienił Hamalainena.

80'
żółta kartka Jestem winny Wszystkim informację, że żółtą kartkę za przewinienie, po którym padł gol, dostał Buckley.

79'
Gooooool! Michał Kucharczyk popisał się kapitalnym strzałem! Obrona Cork City kompletnie pogubiona przy stałym fragmencie gry.

77'
Roszada nr.2 u Legii: Nagy w miejsce Szymańskiego.

77'
Sztab szkoleniowy Legii dokonał premierowej zmiany w tym meczu. Kante na boisku zastąpił Hlousek.

75'
Groźnie leciała futbolówka, po wrzutce z lewego narożnika boiska. Dobrze ustawiony obrońca Legii oddalił zagrożenie, poprzez uderzenie piłki głową poza swoją szesnastkę.

74'
Cafu dał się wmanewrować w niekorzystną sytuację. Defensor Legii popełnił faul w pobliżu własnego pola karnego.

73'
Głośne okrzyki sympatyków drużyny gospodarzy.

70'
Próbuje odpowiedzieć Cork City. Ryzyko poważniejsze podjął Buckley, ale jego silne zagranie poleciało obok światła bramki Malarza.

69'
Zupełnie nie wyszedł strzał z dystansu Szymańskiemu. Futbolówka powędrowała w sektorze kibiców. Ciągle brak dokładności.

67'
Kibice polskiego zespołu, z trybun starają się motywować Legię.

65'
Dalej przy piłce są zawodnicy Klafuricia, ale to nie przekłada się w dalszym ciągu na zdobycie upragnionego gola.

64'
W ekipie Cork City doszło do drugiej zmiany. Beattie w miejsce McCharthy'ego.

63'
Wieteska udanie zatrzymał centrę z lewego skrzydła boiska.

62'
Legioniści ambitnie próbują wypracować zagrożenie pod bramką przez stałe fragmenty gry. Kolejny rzut rożny został skutecznie zneutralizowany przez przeciwników.

60'
Problemy zdrowotne szerzą się w szeregach gospodarzy.

59'
Szymański złapał się za głowę. Jego finalizacja akcji ze stałego fragmentu gry została kompletnie zepsuta. Nieudolny strzał z okolic 19. metra.

58'
Rośnie przewaga "Wojskowych".

56'
Zbyt chaotycznie futbolówką operują bohaterowie dzisiejszego spotkania. Zbyt mało precyzji, zbyt mało spokoju.

54'
Uraz okazał się poważniejszy niż przewidywano. Cummins zastąpił kontuzjowanego Morrissey'a.

53'
Zza pola karnego rywala swojego szczęścia próbował Mączyński. Defensywny pomocnik wyraźnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę bramki.

51'
Problemy zdrowotne zgłosił piłkarz Cork City. Błyskawicznie na boisku pojawił się lekarz.

50'
Korner po drugiej stronie. Cherrie minął się z dośrodkowaniem. Jego błąd szybko naprawili koledzy z bloku defensywnego.

49'
Ogromne zamieszanie w polu karnym Legii, po rzucie rożnym dla Cork City. Gościom udało się wyjść z całej sytuacji bez szwanku.

47'
Nie wykonano zmian w obu składach. Obie ekipy grają w tych zestawieniach, w których rozpoczęły dzisiejszy pojedynek.

46'
Gospodarze rozpoczęli grę po przerwie.

Gracze pojawili się na murawie. Za chwilę inauguracja II części meczu.

I połowa tego spotkania dobiegła końca!

45+1'
Sporo niedokładności po obu stronach. Gdy nie ma precyzji, to ogromnie trudno zbudować groźne sytuacje bramkowe.

45'
2 minuty dłużej potrwa I odsłona dzisiejszego widowiska.

43'
Wysoki pressing zaprezentował Hamalainen. Jego rywal automatycznie został zmuszony do popełnienia błędu.

42'
45% - posiadanie piłki (Cork City). 55% - posiadanie piłki (Legia Warszawa).

40'
Kolejna, bardzo długa wrzutka ze środka boiska w kierunku snajperów gości. Futbolówka minęła linię końcową boiska.

39'
Cherrie odebrał spore brawa od publiczności. Goalkeeper zatrzymał długie crossowe zagranie w kierunku napastników Legii Warszawa.

37'
żółta kartka Sędzia główny powrócił również do wcześniejszego przewinienia, którego autorem był McCormack.

37'
Uraz pojawił się u któregoś z zawodników Cork City. Pojawili się medycy.

36'
Dobrze swoją pracę wykonał mur, ustawiony przez Cherrie'ego. Piłka zablokowana w odpowiednim momencie.

34'
Legia zyskała rzut wolny z dogodnej pozycji na oddanie bezpośredniej próby.

33'
Tym razem Legia miała stały fragment gry. Mocne wgranie z prawego narożnika nie okazało się być dobrym materiałem dla napastników do zaskoczenia bramkarza drużyny przeciwnej.

31'
Kolejny korner dla gospodarzy przed chwilą. Krótko rozegrany rzut rożny nie przyniósł wielkiego zagrożenia pod bramką Arkadiusza Malarza.

30'
Defensywa Legii skutecznie zatrzymała ofensywnych piłkarzy Cork, którzy próbowali dotrzeć do centry ze stałego fragmentu gry.

28'
W pobliżu szesnastki "Wojskowych" będzie rzut wolny dla Cork City.

27'

25'
Cherrie skutecznie wyłapał strzał na swoją bramkę. Długi wyrzut piłki od autu wygenerował zagrożenie pod bramką Cork.

24'
Cała jedenastka Cork City ustawiona na własnej połowie boiska. Legia przeważa.

23'
W okolicach pola karnego gospodarzy przewrócił się Hamalainen. Sędzia nakazał Finowi jak najszybsze podniesienie się z murawy.

21'
Proste błędy techniczne wkradają się w poczynania obrońców Legii Warszawa. Na jej szczęście, żaden tych błędów nie przyniósł większych, negatywnych konsekwencji.

19'
Nie wyszedł strzał bezpośrednio od rzutu wolnego Szymańskiemu. Odległość - 20 metrów od bramki. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

18'
Jeden z piłkarzy Legii został zdecydowanie sfaulowany. Sędzia musiał przerwać akcję i przyznać przyjezdnym stały fragment gry. Wszystko miało miejsce w okolicach centralnej strefy placu gry.

16'
Kibice Cork zawiedzeni. Kąśliwe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska minęło wszystkich zawodników ofensywnych tej ekipy. Legia się wybroniła.

15'
Publiczność na stadionie bardzo energiczne reaguje na boiskowe wydarzenia.

13'
Błąd w komunikacji w linii defensywnej Legii mógł się dla niej źle skończyć. Piłkę w jej szesnastce przejął Sheppard i mocno uderzył. Futbolówkę w porę zablokowali defensorzy.

11'
Szymański przyznał się do faulu. Rzut wolny dla Cork City.

10'
Boczni defensorzy warszawskiej drużyny muszą być bardzo czujni. McNamee jest graczem, na którego trzeba szczególnie uważać.

9'
Arbiter główny przerwał grę. Jeden z pomocników Cork City dopuścił się rażącego naruszenia przepisów gry.

7'
Wysoki pressing po stronie Legii.

6'
Legioniści cierpliwie szukają jakieś luki w ustawieniu obrony Cork City. Goście częściej są przy futbolówce.

5'
Dwie drużyny upatrują swoje szanse grą na bocznych strefach placu boiska.

3'
Groźną, szybką akcję na lewej flance przeprowadzili piłkarze Cork City. Dośrodkowanie ze wspomnianego sektora boiska dobrze powstrzymali obrońcy mistrza Polski.

1'
Legia Warszawa miała swój pierwszy korner w tym spotkaniu. Mimo wielkich chęci, nie udało się zaskoczyć defensywy gospodarzy.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego!

*'
Zawodnicy obu ekip opuścili już swoje szatnie i zmierzają w kierunku murawy boiska.

*'
Już jedynie pół godziny do rozpoczęcia zawodów.

*'
Funkcję arbitra głównego przejmie dzisiaj Pan Radu Marian Petrescu.

*'
Na ławce rezerwowych "Wojskowych" znalazło się miejsce dla takiego zestawu piłkarzy, jak: Cierzniak, Żyro, Hlousek, Philipps, Nagy, Michalak, Kulenović.

*'
Mistrz Polski - wyjściowa jedenastka u góry relacji. Wśród wybrańców trenera Klafuricia znalazł się Jose Kante - jeden z najnowszych transferów w letnim okienku.

*'
Legia Warszawa, starciem z Cork City, rozpocznie walkę o udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Obie ekipy muszą wystartować od 1. rundy eliminacyjnej.
Pierwszy gwizdek - 20:45

'

Transmisja z meczu Cork City - Legia Warszawa

Legia Warszawa rozpoczyna eliminacje Ligi Mistrzów. Mecz Cork City - Legia odbędzie się we wtorek o godzinie 20:45. Gdzie oglądać transmisję z tego spotkania? Mecz na żywo na pewno można śledzić w internecie. Niestety transmisja z meczu Cork - Legia nie będzie dostępna. Ani w polskiej telewizji, ani zagranicznej. Oznacza to, że kibice nie zobaczą spotkania Cork City - Legia Warszawa na żywo. Nie będzie dostępny również stream online.

Z tego powodu zachęcamy do odwiedzania soccerlive.com.pl. Mecz Cork City - Legia Warszawa online za darmo w naszym serwisie.

Legia - Cork online. Transmisja TV, stream w internecie

Rewanżowe starcie Legia Warszawa - Cork City odbędzie się tydzień później. Transmisja z meczu Legia - Cork za darmo dostępna będzie w TVP 1. Stream online bez opłat udostępni sport.tvp.pl oraz WP Pilot.

Design: D314.pl. Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.