Dudka oddał niecelny strzał z rzutu wolnego.

Lech stara się zdobyć kontaktową bramkę.

55'
14 366 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

52'
Sędzia doprowadza do szału kibiców i piłkarzy. CO chwilę odgwizduje kontrowersyjne faule.

51'
Kownacki padł w polu karnym, ale sędzia nie dyktuje jedenastki.

47'
Żółta kartka dla Kadara

46'
Początek drugiej połowy. Jóźwiak wszedł za Ceesay'a.

45'
Koniec pierwszej połowy.

40'
Piotr Tomasik pewnym strzałem pokonał bramkarza Lecha.

39'
Rzut karny dla Jagiellonii.

35'
Kownacki znów oddał strzał głową. Piłka przeleciała obok bramki.

34'
Płaski strzał Pawłowskiego przeleciał obok bramki.

32'
Linetty oddał niecelny strzał z dystansu.

28'
Strzał Linettego odbił się od obrońcy i piłka wyszła na rzut rożny.

25'
gool dla Jagiellonii. 1:0 dla Jagiellonii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Burliga, ale Sisi zdołał wybić piłkę z linii bramkowej, potem jednak obrona Lecha zachowała się słabo i głową piłkę w siatce umieścił Igors Tarasovs..

18'
Mało ciekawego dzieje się w ostatnich minutach.

16'

14'
Po niepewnej interwencji Drągowskiego w dobrej sytuacji znalazł się Pawłowski, ale nie trafił w bramkę.

12'
Kownacki ładnie urwał się obrońcy i doszedł do strzału głową. Piłka przeleciała jednak nad bramką.