Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec spotkania!
Wisła Kraków lepsza w jakże szalonym meczu! Podopieczni z piłkarskiego nieba mogą znaleźć się w piłkarskim piekle. W następnej kolejce zabraknie snajpera - Stępińskiego. W multilidze Ruch zagra na wyjeździe z Lechią.
Z kolei "Biała Gwiazda" mocno przybliżyła się do górnej ósemki. Trzecia wygrana Dariusza Wdowczyka z rzędu.

90+3'
Arkadiusz Głowacki popychany przez Efira. Obaj gracze walczyli o górną piłkę.

90+3'
Grę na tzw. aferę stosują "Niebiescy". Ewentualny gol dałby im pewny udział w grupie mistrzowskiej.

90+2'
Patryk Lipski gorszy od Miśkiewicza! Bramkarz perfekcyjnie sparował strzał Lipskiego z rzutu karnego. Pomocnik próbował zaskoczyć bramkarza uderzeniem w prawy dolny róg.

90'
Dzisiejszy mecz został przedłużony o 4 minuty.

89'
Rzut karny dla Ruchu Chorzów!
Grodzicki padł w starciu z Głowackim. Decyzja mocno kontrowersyjna.

88'
Rafał Grodzicki faulowany w niebezpiecznej strefie. Będzie dobra sposobność na groźną centrę.

86'
Crivellaro nie został ulgowo potraktowany przez Putnockiego. Zmiennik Wolskiego nadział się na interwencję bramkarza.

84'

83'

81'
2:3! Michał Koj daje nadzieję swoim kibicom! Patryk Lipski na nos zagrał z prawego skrzydła boiska.

80'
Wisła znów w natarciu! Bliski zamknięcia kąśliwego zagrania od Małeckiego był Ondrasek. A potem zagrozić próbował Paweł Brożek, ale ten został zablokowany.

79'
Arkadiusz Głowacki w porę wślizgiem przeciął groźne podanie z lewego sektora boiska.

77'
Stępiński zakończył swój udział w sezonie zasadniczym. W jego miejsce na murawę wkroczył Michał Efir.

76'
9300 widzów na stadionie w Chorzowie.

74'
Putnocky pokazał kunszt! Bramkarz przepięknie wyciągnął strzał Sadloka od rzutu wolnego. Futbolówka już zmierzała w prawe okno bramki.

72'
Paweł Brożek odepchnięty przez Koja. To musiała być kartka.

70'
Dobra wrzutka Mazka w kierunku Stępińskiego. Jednak młody snajper przegrał rywalizację z jednym ze stoperów.

68'
Trener Fornalik ma pretensje do sędziego. Były szkoleniowiec reprezentacji Polski uważał, że jego zawodnik był faulowany.

66'
Bez Stępińskiego muszą radzić sobie "Niebiescy" w 30.kolejce Ekstraklasy. Ale kara za niebezpieczne wejście w nogi piłkarza Wisły w pełni uzasadniona.

65'
Łukasz Surma doigrał się. Doświadczony pomocnik za niesportowe zachowanie obejrzał żółty kartonik.

63'
Zmiana. Maciej Iwański zameldował się na placu gry. Z boiska zdjęty Hanzel. Wcześniej Moneta zastąpił Zieńczuka.

62'
Rafał Boguski nadział się na... Arkadiusza Głowackiego. Sytuacja w pewnym momencie wyglądała poważnie.

61'
Faul taktyczny Jovicia. W środku pola zatrzymany został Łukasz Surma.

59'
Karol Mazek padł w polu karnym Wisły. Ale i tym razem arbiter okazał się niewzruszony.

57'
1:3! Patryk Małecki oddał piekielnie mocny strzał na bramkę. Uderzenie z dystansu sparował Putnocky, lecz na jego nieszczęście za akcją poszedł Wolski i efektowną główką podwyższył stan meczu.

55'
Uff, uff... mogą powiedzieć sympatycy Ruchu. Z paru metrów piętką chybił Rafał Wolski. Putnocky instynktownie odbił piłkę na rzut rożny.

52'
Ofsajd Małeckiego. Popularny "Mały" dał się nabrać obrońcom chorzowian.

50'
1:2! Ponownie błąd w kryciu podczas stałego fragmentu popełnili "Niebiescy". Dośrodkowanie z rzutu rożnego wyśmienicie wykończył Ondrasek.

49'
Niezłe wgranie Sadloka z rzutu wolnego. Do piłki startował m.in. Paweł Brożek, ale szybciej dopadł do niej Zieńczuk.

48'
Kolejny faul po stronie gospodarzy. Przed momentem za koszulkę łapany był Rafał Wolski.

47'
Rafał Boguski niezgodnie z przepisami zatrzymany przez przeciwnika.

46'
Wróciliśmy po przerwie!

45+2'
Koniec I połowy meczu!
Oglądamy dobre widowisko. Dużą aktywnością w tej części wykazywał się Arkadiusz Głowacki. Z kolei po stronie gospodarzy na uwagę zasłużyli Putnocky oraz Lipski.

45+1'
Kontrowersja. Kibice oraz piłkarze Ruchu reklamowali faul Popovicia w okolicach własnego pola karnego.

45'
1 minuta doliczona do I części gry.

44'
Putnocky wyłapał przewidywalne uderzenie Małeckiego zza pola karnego.

43'
Miśkiewicz świetnie odczytał grę. Efektowną przewrotką znaleźć klubowych partnerów w szesnastce krakowian próbował Hanzel.

41'
Kolejne zagrożenie po stałym fragmencie stworzyli gracze Dariusza Wdowczyka. Ondrasek wybitnie wzniósł się w powietrze, ale strzał głową poleciał minimalnie obok lewego słupka bramki.

39'
Jović dobrze zatrzymany przez Putnockiego. Bramkarz Ruchu wybornie sparował huknięcie rywala z kilkunastu metrów.

38'
Patryk Małecki w ocenie sędziego liniowego znajdował się na pozycji spalonej.

37'
Putnocky przytomnie wybronił celny strzał Boguskiego z niełatwej pozycji. Słowak w tej sytuacji wykazał się dużą fachowością.

35'
Korner dla gości. Konczkowski dobrze zareagował we własnej strefie.

33'
Oleksy skutecznie głową przerwał niebezpieczną centrę z lewego skrzydła boiska.

31'
Cóż za strzał Stępińskiego z naprawdę ostrego kąta. Silne uderzenie poszybowało tuż obok prawego słupka bramki Miśkiewicza.

29'
Jak to nie wpadło!?
Paweł Brożek kapitalnie urwał się obrońcom. Snajper ograł bramkarza, jednak w kulminacyjnym momencie posłał piłkę tuż obok lewego słupka. Przepiękną asystę mógł mieć Rafał Wolski.

27'
Gospodarze próbują iść za ciosem. Przed chwilą lepszy w pojedynku ze Stępińskim okazał się Głowacki.

25'
1:1! Co za kontra Ruchu! Mazek idealnie obsłużony prostopadłym podaniem przez Lipskiego. Skrzydłowy minął bramkarza, a potem dokładnie dograł do Stępińskiego, któremu pozostało jedynie wpakować piłkę do niemal pustej bramki.

23'
Soczysta próba Ondraska z dystansu. Mocno kopnięta futbolówka poleciała jednak obok prawego słupka. Ale warto napastnika docenić za wypracowanie sytuacji strzeleckiej.

21'
Żółta kartka dla Arkadiusza Głowackiego. Sędzia wrócił do brutalnego przewinienia w realizacji kapitana Wisły Kraków.

19'
Miśkiewicz z fenomenalną paradą! Bramkarz gości idealnie zatrzymał groźny strzał głową w wykonaniu Marka Zieńczuka. Miśkiewicz błysnął refleksem, a Mazek świetną centrą.

16'
Nieczysty blok w wykonaniu Pawła Brożka. Ponownie od rzutu wolnego zaczną podopieczni Waldemara Fornalika.

14'
Guzmics lepszy w starciu indywidualnym ze Stępińskim. Będzie rzut rożny dla Ruchu.

12'
Kolejny ofsajd w tym spotkaniu. Przed chwilą pozycję spaloną zasygnalizowano po stronie gospodarzy.

12'
Jović leży na murawie. Defensor "Białej Gwiazdy" nadział się na biegnącego Hanzela.

10'
Na pozycji spalonej został złapany Rafał Boguski. Rzut wolny dla "Niebieskich".

9'
Ondrasek zablokowany przez obrońców. Strzał zza pola karnego mógł zagrozić bramce Putnockiego.

7'

5'
0:1! Genialne dośrodkowanie Wolskiego z rzutu wolnego. Zagranie byłego zawodnika m.in. Legii klatką piersiową skierował do bramki Arkadiusz Głowacki. Dość nietypowe trafienie.

4'
Ondrasek skarży się na uraz. Napastnik został nieprzepisowo zaatakowany przez Koja.

3'
Paweł Oleksy ucierpiał w pojedynku powietrznym z Głowackim. Obrońca będzie potrzebował pomocy medyków.

1'
Rzut rożny dla Wisły. Putnocky heroicznie próbował uratować piłkę przed opuszczeniem murawy, ale ta sztuka się nie udała.