90+4'
Dziękuję przepięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Ostatni gwizdek sędziego!
Szwajcaria pokonała jakże w emocjonującym starciu z Albanią. Gospodarze mieli swoje okazje, lecz dziś brakowało zimną krew pod bramką Sommera. Z kolei Szwajcarzy pokazali piłkarską mądrość, która została nagrodzona golem w 4.minucie

90+2'
żółta kartka Zaostrzył się nam mecz. Mavraj za przewinienie taktyczne musiał ujrzeć kartonik. Ponownie w roli poszkodowanego wystąpił Embolo.

90'
O trzy minuty dłużej potrwa pierwszy sobotni pojedynek.

89'
Kace zbyt głęboko dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka w rękawicach Sommera.

88'
żółta kartka Faul taktyczny Kukeliego na Embolo. Zmiennik Mehmediego został z pełną premedytacją popchnięty przez przeciwnika.

87'
Sommer pokazał ogromny kunszt!
Gashi fenomenalnie uciekł obrońcom, a następnie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Mocny strzał z ogromnym problemem został sparowany nad poprzeczkę bramki!
To musiała być bramka!

86'
Nieudana centra Gashiego z lewego skrzydła boiska. Futbolówkę, która była zagrywana do Lenjaniego z pewnością przechwycił Sommer.

84'
Huknięcie Freia z dystansu. Strzał został w ostatniej fazie zablokowany.

82'
Zmiana. Sadiku już na ławce rezerwowej. Selekcjoner Albanii dał szansę Gashiemu.

80'
Kontrowersja w polu karnym Albanii. Kibice ze Szwajcarii domagali się karnego, bo dość nieudolnie do prostopadłego podania wyszedł Barisha, a przewrócił się po tym zdarzeniu Seferović.
Sędzia uznał, że karnego nie będzie.

79'
Ładne kropnięcie Shaquiriego zza pola karnego. Strzał skierowany w prawy, dolny róg efektownie wypiąstkował Berisha.

77'
Sadiku o włos od gola! Soczyste kropnięcie z ostrego kąta powędrowało w boczną siatkę bramki Sommera. Ciekawe zagranie na obieg do napastnika pokazał Lenjani.

76'
Zmiana. Frei w miejsce Dzemaliego.

75'
Embolo ładnie przymierzył z głębi pola karnego. Techniczne uderzenie poleciało tuż obok prawego słupka bramki Berishi.

73'
Zmiana. Roshi zdjęty z placu gry, a na murawie zameldował się Cikalleshi.

71'

69'
Korner dla Albanii. Schar bez jakiegokolwiek zastanowienia wybił piłkę, którą zagrał rywal z lewego skrzydła boiska.

66'
Seferović gorszy z Berishą! Genialne podanie od Embolo! Bramkarz Albanii w sytuacji sam na sam, idealnie wyszedł do napastnika i w kapitalny sposób zabrał mu miejsce do ulokowania piłki w lewy, dolny róg.

64'
Celna próba Shaquiriego z rzutu wolnego. Płaskie uderzenie jednak z pełnym spokojem zatrzymał Berisha.

63'
żółta kartka Kace już ukarany kartką! Ciągnięcie za spodenki rywala musiało się spotkań z karą, czyli w tym przypadku - żółta kartka.

61'
Zmiana. Mehmedi zmieniony przez Embolo.

60'
Roszada w składzie Albanii. Taulant Xhaka zastąpiony przez Kace'a.

59'
Heroiczna szarża Lenjaniego przez znaczny dystans. Udało się minąć dwóch przeciwników, ale trzeci już okazał się nie do przejścia.

57'
Seferović w czasie podania od klubowego partnera był najbliżej bramki. W górę podniesiona chorągiewka przez sędziego liniowego.

56'
Szwajcaria spokojnie buduje akcje ofensywne. Wynik przed przerwą i przewaga jednego gracza są wielkim kapitałem.

54'
Przewinienie Behramiego w centralnej części boiska. Rzut wolny dla Albańczyków.

52'
Berisha ponownie instynktownie zatrzymał huknięcie Szwajcarów! Po raz kolejny obronę pierwszorzędnie rozmontował Seferović, lecz uderzenie z ostrego kąta zostało fachowo wybronione.

50'
Djouru znowu z ogromnym błędem w defensywie. Kompletnie niezdarne wybicie mógł wykorzystać Sadiku, ale w odpowiednim momencie do piłki wyszedł Sommer.
Djouru jak na razie do zmiany.

49'
Fenomenalne, prostopadłe podanie w wykonaniu Rodrigueza. Do wykończenia akcji próbował dotrzeć Seferović, jednak w porę zainterweniował Berisha, przejmując futbolówkę.

48'
Faul w okolicach środka pola. Abrashi poturbowany w starciu z nadbiegającym przeciwnikiem.

47'
Hysaj w tej chwili pełni rolę kapitana albańskiej kadry.

46'
II część meczu!

Garstka statystyk po pierwszej połowie

45+1'
Sędzia Velasco zagwizdał koniec I połowy.
Szwajcaria w pełni zasłużenie prowadzi w tym pojedynku. Ciężka praca czeka Albanię, by odmienić swój niekorzystny los w tym spotkaniu.

45'
60 sekund dłużej potrwa I odsłona.

44'
Dobre wyjście Sommera do wgrania z narożnika boiska. Bardzo pewna interwencja na przedpolu.

42'
Berisha się popisał na linii! Bramkarz gospodarzy skutecznie wypiąstkował mocny strzał przeciwników. Wynik podwyższyć starał się Seferović.

40'
Znów zagotowało się pod bramką Albanii! Lichsteiner idealnie wyłożył piłkę Dzemalii, a ten z kilkunastu metrów posłał ją tuż obok prawego słupka bramki.

38'
Ale było blisko, aby Szwajcarzy podwyższyli! Dzemali z rzutu wolnego trafił w prawy słupek bramki!

36'
czerwona kartka Druga żółta kartka dla Cana. Kapitan Albanii faulował Seferovicia.

35'
Shaquiri ponownie złamał przepisy. Rzut wolny dla "gospodarzy".

33'
Zbyt głęboka wrzutkę zaprezentował Roshi. Piłkę posłaną z prawego skrzydła z pełnym spokojem wychwycił Sommer.

31'
Sommer wygrał rywalizację z Sadiku! Snajper gospodarzy dopadł do prostopadłego zagrania i znalazł się w kapitalnej okazji do gola. Ale na przeszkodzie stanął Sommer, który kapitalnie skrócił kąt i zatrzymał nogami płaski strzał napastnika.

30'
Seferorić ciągle czeka na skuteczne, prostopadłe podanie od swoich kolegów. Jak na razie te próby są niedokładne.

28'
Schar zmuszony do wybicia piłki po stałym fragmencie gry dla rywala. Albańczycy będą mieli kolejny rzut rożny.

26'
Składna akcja Albanii, która została skończona nieudanym strzał Xhaki z okolic pola karnego. Piłkarz znany z Bundesligi posłał futbolówkę tuż obok prawego słupka bramki

25'
Mehmedi schwytany na minimalnym ofsajdzie. Jak dotąd sędzia liniowy raczej się nie myli.

24'
Shaquri dosyć agresywnie zaczął ten mecz. Kolejne przewinienie szwajcarskiego gwiazdora.

22'
żółta kartka Cana z żółtą kartką. Brutalne wejście wślizgiem w nogi Dzemalii. Arbiter nie miał innego wyjścia.

21'
Groźna centra zawodnika Albanii z rzutu wolnego. Z wielkim trudem sytuację wyjaśnili rywale, wybijając futbolówkę na korner.

20'
Shaquiri przesadził z agresywnością podczas próby odbioru. Sędzia przyznał rzut wolny kopciuszkowi tych mistrzostw.

18'
Widać wymienność pozycji w składzie Szwajcarii. Albanii ciężko skonstruować jakikolwiek atak.

16'
Coś w tym jest...

14'
Celny strzał po stronie Szwajcarii. Próbę z dystansu podjął Seferović, ale uderzenie okazało się zbyt przewidywalne dla goalkeepera Albanii.

13'
Nieudana wrzutka Cana z rzutu wolnego. Piłkę ze stałego fragmentu pewnie wyłapał Sommer.

12'
żółta kartka Żółta kartka dla Schara za nieudany wślizg w nogi albańskiego piłkarza. Powtórki tv pokazały, że sędzia mógł odpuścić w tej sytuacji.

11'
Atakiem pozycyjnym grają podopieczni Petkovicia. Jak na razie mają mecz pod kontrolą.

9'
Tak wyglądała radość kibiców ze Szwajcarii po golu ich pupili

7'
Krótkie rozwiązanie rzutu wolnego w realizacji Agolli. Dobrze wszystko rozczytali obrońcy, szybko wybijając piłkę poza własne pole karne.

6'
Cana bez pardonu potraktowany nakładką przez rywala.

4'
0:1! Kompletnie nieudolne wyjście do dośrodkowania w wykonaniu Berishi! Błąd goalkeepera bezlitośnie wykorzystał Schar, pakując piłkę głową do pustej bramki.

3'
Zablokowany strzał Xkaki z dalszej odległości. Od pierwszych minut agresywnie atakują przyjezdni.

1'
Pierwsza kombinacyjna akcja Szwajcarów na prawym skrzydle. Mehmedi próbował zagraniem znaleźć napastnika, ale we wszystko wmieszali się obrońcy. Będzie rzut rożny.

*'
Zaczynamy spotkanie!

*'
Czas na hymny bohaterów nadchodzących zawodów.

*'
Pierwszy sobotni pojedynek poprowadzi Carlos Velasco

*'
Dla Albanii to premiera na wielkim turnieju!

*'
W pierwszym meczu grupy A Francja pokonała Rumunię 2:1.

'
Mecz Albania - Szwajcaria na żywo można oglądać 11 czerwca 2016 roku o godzinie 15:00. Transmisja TV w Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport 2, a także w internecie. Stream online dostępny na IPLA. Euro 2016 live można również śledzić za darmo na AllMecz.PL.

Gdzie oglądać Albania - Szwajcaria na żywo? Transmisja TV i stream online

Prawa transmisyjne do Euro 2016 posiada Cyfrowy Polsat. Cześć spotkań pokaże również TVP. Gdzie oglądać Albania - Szwajcaria na żywo? Transmisja TV w Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport 2 Początek meczu Albania - Szwajcaria 11 czerwca 2016 roku o godzinie 15:00. Spotkanie to można oglądać również w internecie. Stream online IPLA.

Mecz Albania - Szwajcaria za darmo można śledzić live w serwisie AllMecz.PL.

Mistrzostwa Europy 2016 na żywo

Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca i potrwa do 10 lipca. Gospodarzem mistrzostw jest Francja. Do rywalizacji przystąpią 24 drużyny podzielone na sześć grup. Do kolejnej rundy awansuje 16 reprezentacji. Polska wystąpi w grupie C razem z Niemcami, Ukrainą oraz Irlandią Północną. Wszystkie mecze Polaków będzie można oglądać za darmo m.in. w TVP i Polsat.