Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski (80' Kapustka), Krychowiak, Mączyński (76' Jodłowiec), Grosicki (87' Peszko) - Milik, Lewandowski.
Neuer - Hoewedes, Boateng, Hummels, Hector - Kroos, Khedira - Mueller, Özil, Draxler (72' Gomez) - Goetze (66' Schurrle).

Mecze na żywo: Niemcy - Polska
'
Zapraszamy na kolejne mecze Euro 2016 na żywo już jutro.

*'
Polska na pewno zajmie przynajmniej trzecie miejsce w grupie. Jeśli Niemcy pokonają Irlandię, to nawet przy porażce z Ukrainą biało-czerwoni będą drudzy.

90+4'
KONIEC! NIEMCY - POLSKA 0:0. .

90+3'
żółta kartka Peszko ukarany żółtą kartką.

90+2'
60 sekund do końca meczu. Atakują Niemcy, ale świetnie gra Polska w obronie.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Sporo walki. To jet naprawdę dobry mecz Polaków.

87'
Peszko zastąpił Grosickiego.

85'
Mogło być groźnie. Hoewedes wpadł w pole karne, ale znakomicie interweniował Pazdan.

85'
Grosicki z boku pola karnego z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

82'
Hector chciał zagrać w pole karne, ale dobrze interweniował Piszczek.

80'
Kapustka zastąpił Błaszczykowskiego.

78'
Złe zachowanie Grosickiego. Mueller uderzał z pola karnego, ale nad poprzeczką.

76'
Jodłowiec zastąpił Mączyńskiego.

73'
Zablokowany strzał z dystansu Mączyńskiego.

72'
Kroos uderzał z dystansu. Lekko i prosto w Fabiańskiego.

72'
Gomez zastąpił Draxlera.

71'
Schurrle uderzał z lewej strony pola karnego prosto w Fabiańskiego.

69'
Odpowiedź Niemców. Ozil ładnie uderzył z 15 metrów i świetnie interweniował Fabiański.

69'
Kolejna świetna akcja Polski. Grosicki zagrał do Milika, a ten znów fatalnie skiksował.

67'
żółta kartka Boateng ukarany żółtą kartką za faul na Miliku.

66'
Schurrle zastąpił Goetze.

65'
Mocny strzał Kroosa z dystansu przeleciał nad bramką.

65'
Znakomicie prezentuje się również Piszczek, który przerywa akcję Niemców lewą stroną boiska.

62'
Milik dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale dobrze zachowali się obrońcy.

60'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wysoko nad bramką uderzał Hummels.

59'
Znów groźnie! Lewandowski znalazł się w dobrej sytuacji, ale za długo czekał z oddaniem strzału i zablokował go Boateng.

59'
Sprytnie rozegrany rzut wolny! Lewandowski zagrał do Milika, a jego płaski strzał przeleciał tuż obok słupka!

57'
Krychowiak faulowany i będzie rzut wolny 26 metrów od bramki.

55'
żółta kartka Żółta kartka dla Grosickiego.

55'
Dośrodkowanie Milika z rzutu rożnego, po chwili Mączyńskiego z prawej strony boiska, ale bez zagroźenia.

53'
Tak wyglądały dwie najgroźniejsze sytuacje drugiej połowy.

52'
Polska mogła mieć dobrą okazję, ale Milik długo czekał z podaniem i został powstrzymany przez obrońców.

48'
Dobra akcja Polaków. Na dobrej sytuacji pokazywał się Lewandowski, ale Grosicki zagrał na lewo do Jędrzejczyka, którego dośrodkowanie przeciął obrońca.

47'
Odpowiedź Niemców. Goetze uderzał z pola karnego, ale prosto w Fabiańskiego, który odbił piłkę, a Pazdan wybił ją na rzut rożny.

46'
NIESAMOWITE! TO MUSIAŁ BYĆ GOL! 25 sekunda drugiej połowy. Grosicki znakomicie dośrodkował do Milika, ten probówał oddał strzał głową z trzech metrów, ale nieczysto trafił w piłkę!

46'

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bezbramkowy remis.

45'
żółta kartka Żółta kartka dla Mączyńskiego.

44'
Khedira uderzał z dystansu z powietrza. Pomylił się o osiem metrów.

43'
Ładna akcja Niemców, ale znów świetnie interweniował Pazdan.

41'
Jak na razie znakomicie w obronie Polski spisuje się Michał Pazdan.

40'
Brakuje sytuacji w ostatnich minutach.

37'
Zablokowany strzał Kroosa z dystansu.

34'
żółta kartka Özil ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Krychowiaku.

31'
Boateng dośrodkował w pole karne, Draxler zgrał piłkę do środka, ale tam nie było nikogo z Niemców.

28'
Piszczek dwukrotnie groźnie zagrywał w pole karne. Żaden z Polaków nie zdołał oddać strzału.

28'
Ładna akcja Polaków, ale po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego będzie tylko rzut rożny.

25'
Zagranie do Milika w pole karne, ale dośrodkowanie zostało zablokowane.

23'
Lepszy okres gry Polaków.

22'
Grosicki zagrał do Milika, ale jego strzał z pola karnego również zablokowali obrońcy.

21'
Lewandowski próbował uderzać z linii pola karnego, ale został zablokowany.

20'
Tak strzelali Niemcy w pierwszych 15 minutach.

19'
Brzydki faul Hummelsa na Lewandowskim. Sędzia nie pokazał kartki.

18'
Fabiański pewnie wyłapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

16'
Tym razem błąd Piszczka. Mueller przejął piłkę, wyłożył ją Kroosowi, który wślizgiem nie trafił na szczęście w światło bramki.

15'
Lewandowski świetnie odebrał piłkę Hummelsowi na połowie Niemców, ale podanie do Grosickiego było nieudane.

13'
Zdjęcia sprzed meczu.

12'
Fatalny strzał Khediry z dystansu. Piłka wyszła prawie na aut.

10'
Dośrodkowanie w pole karne do Hoewedesa, ale ten nieudanie zgrywał piłkę w kierunku kolegów i złapał ją Fabiański.

8'
Jak na razie zdecydowanie dłużej przy piłce utrzymują się Niemcy. Polska nastawiła się na kontry.

6'
Hector uderzał z dystansu, tor lotu piłki zmienił jeszcze Khedira, ale i tak przeleciała daleko od bramki.

4'
Draxler dośrodkował w pole karne, Goetze oddał strzał głową, ale piłka przeleciała nad bramką.

3'
żółta kartka Żółta kartka dla Khediry za faul taktyczny na Miliku.

1'
Polacy mieli sporo pretensji, bo Khedira łokciem faulował Mączyńskiego.

1'
Rozpoczęli Niemcy!

'
Obie reprezentacje są już na murawie. Za moment hymny narodowe i początek spotkania!

'
Piłkarze są już w tunelu. Robert Lewandowski uciął sobie pogawędkę z Thomasem Muellerem.

'

'

'
Mecz poprowadzi Bjoern Kuipers z Holandii.

'
W tym temacie przynajmniej 1:0 dla Polski:)

'

'
W drugim meczu polskiej grupy Irlandia Północna wygrała z Ukrainą 2:0.

'
Skład reprezentacji Niemiec: Neuer - Hoewedes, Boateng, Hummels, Hector - Kroos, Khedira - Mueller, Özil, Draxler - Goetze.

'
W składzie Polski w porównaniu do meczu z Irlandią Północną dwie zmiany. Kontuzjowanego Wojciecha Szczęsnego zastąpił Łukasz Fabiański, a Bartosza Kapustkę Kamil Grosicki.

'
Skład Polski na mecz z Niemcami.

'
Humory dopisują. Oby tak było również po meczu.

'
Na Stade de France nie zabraknie polskich kibiców.

'
80 minut do meczu.

'

'

'
Mecz odbędzie się na stadionie Stade de France w Saint-Denis.

'

'

W drugim meczu na Euro 2016 Polska zmierzy się z Niemcami. Początek spotkania o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w serwisie AllMecz.pl