Węglarz - Tomasik, Tomelin, Runje, Grzyb - Góralski, Romanchuk, Dmytro, Vassiljev (88' Mystkowski), Frankowski (90' Burliga) - Świderski (68' Górski)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
FT'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

FT'
Jagiellonia pewnie wygrała na trudnym obiekcie. Klub z Białegostoku znów na czele ekstraklasowej stawki.
Przed Mariuszem Rumakiem i jego graczami dużo pracy.

90+4'
0:4! Koniec meczu!
Genialna podcinka Romanchuka z bliskiej odległości. Akcja na jeden kontakt przyniósł gola!

90+1'
Zdecydowanie za krótkie dośrodkowanie Stjepanovicia z rzutu wolnego. Piłka nie minęła pierwszego z ustawionych przeciwników.

90'
Trzy minuty dodatkowo od arbitra głównego.

90'
Zmiana. Burliga w miejsce Frankowskiego. Pomocnik na spółkę z Vassiljevem ograbili Śląsk Wrocław z punktów.

89'
Zamieszanie w szesnastce Jagiellonii. Całą sytuację dobrze wyjaśnił jeden z obrońców.

88'
Vassiljev otrzymał zasłużone brawa. Estończyka zmienił Przemysław Mystkowski.

87'
Węglorz znów... wyłapał futbolówkę po nieudanej centrze. Chyba zawodnicy Śląska Wrocław nie mają innego sposobu na zaskoczenie nierozgrzanego bramkarza.

86'
Kierownik przyjezdnych przekazuje uwagi w kierunku zawodnika, który lada moment wejdzie na murawę.

85'
Damian Węglarz ponownie zachwycił publikę swoim dobrym wyjściem z bramki. Goalkeeper gości dzisiaj niemal bezrobotny.

84'
Ivan Runje faulował. Stały fragment gry dla wrocławian.

82'
Vassiljev pokazał swój atut, czyli mocny strzał. Estończyk próbował z okolic pola karnego. Futbolówka poleciała minimalnie obok prawego słupka bramki.

80'
Vassiljev oddał mocne uderzenie zza pola karnego. Kropnięcie nie zrobiło większego wrażenia na bloku defensywnym gospodarzy.

79'
Romanchuk szybko się wykurował. Pomocnik "Jagi" jest zdolny do dalszej gry.

78'
Medycy pracują nad zdrowiem piłkarza Jagiellonii.

78'
Stjepanović umiejętnie wszedł w tor lotu uderzenia piłki przez Frankowskiego.

76'
10715 widzów wybrało się na stadion we Wrocławiu, aby wesprzeć swoich piłkarzy.

75'
Alvarinho szukał rzutu karnego. I? I się nie doczekał. Arbiter główny nie mógł nabrać się na symulowanie.

73'
Riera niebezpiecznie z prawego skrzydła. Przytomnie przed swoją bramką zachował się Runje. Stoper oddalił zagrożenie, wybijając daleko piłkę.

72'
Gospodarze mają minimalne prowadzenie w procencie posiadania piłki.

70'
żółta kartka Gutieri Tomelin obejrzał żółtą kartkę.

69'
Jacek Góralski się popisał. Nie mogę powiedzieć. Świetny, zaskakujący strzał z dystansu. Futbolówka fartownie dla Pawełka, obiła poprzeczkę.

68'
Zmiana. Maciej Górski jest piłkarzem, który wszedł na boisko za Świderskiego.

67'
10:11. Statystyka odnosząca się do ilości popełnionych fauli.

66'
Nie wiadomo, o co chodziło Engelsowi? Pomocnik z dogodnego miejsca kopnął piłkę, ale jego zagranie przypominało nieudolny przerzut niż strzał. Kibice zawiedzeni.

64'
Frankowski nie patyczkował się ze świeżo wprowadzonym Dankowskim. Mariusz Rumak, trener gospodarzy, miał pretensje o to, że zawodnik "Jagi" nie obejrzał kartki.

63'

61'
żółta kartka Sędzia wrócił do dawnego przewinienia w wykonaniu Zielińskiego. Żółta kartka.

60'
Damian Weglarz z kolejnym kontaktem z piłką. Goalkeeper wychwycił piłkę po wrzutce z lewego skrzydła.

59'
Wszystkie zmiany w składzie wykorzystane. Kamil Dankowskiego za Dvali.

58'
Romanchuk przypadkowo oberwał od Goncalvesa. Zawodnik gospodarzy przypadkowo uderzył rywala głową.

57'
Niewiele brakowało, aby było już 0:4!
Minimalnie niecelnie Vassiljev zza pola karnego. Mariusz Pawełek asekuracyjnie rzucił się na futbolówkę, ale w przypadku lepszej precyzji, byłby bez szans.

56'
Jagiellonia w natarciu. Przed chwilą oglądaliśmy ciekawą szarżę w wykonaniu Karola Świderskiego.

54'
Tomasik nie błysnął dobrym dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Piłka została pewnie wybita głową przez obrońcę Wrocławia.

53'
Zmiana. Engels za Romana.

52'
W Śląsku Wrocław dojdzie do kolejnej zmiany.

50'
0:3! Vassiljev doczekał się gola!
Idealnie wyprowadzona kontra! Świderski w sytuacji na gola podał do wbiegającego Vassiljeva, a ten tylko dopełnił formalności z kilku metrów.

49'
Dobrze zareagowali obrońcy podczas krycia przy stałym fragmencie. Alvarinho wrzucał piłkę z rzutu wolnego.

47'
Ivan Runje poszybował bardzo wysoko, aby zakończyć zagranie z rzutu rożnego. Niestety dla kibiców "Jagi", strzał głową bardzo niecelny.

47'
Świderski w ostrym starciu z Pawełkiem. Do piłki minimalnie szybszy był bramkarz. Finał tej akcji - rzut rożny.

46'
Są reakcje Mariusza Rumaka. Bezbarwnego Mervo na placu gry zastąpił Riera.

46'
Wracamy do spotkania!

Czas na przedstawienie Państwu statystyk

Jagiellonia w pełni zasłużenie schodzi do szatni z dwubramkową przewagą. Ekipa Michała Probierza stworzyła dużo więcej sytuacji strzeleckich.
Gospodarze muszą doznać jakiegoś wstrząsu.

45+2'
KONIEC I CZĘŚCI MECZU!

45+2'
Morioka nie wykorzystał stałego fragmentu gry. Piłka nie przebiła się przez ustawiony przez bramkarza mur.

45+1'
Nakładka Vassiljeva tuż przed własnym polem karnym.

45'
1 minuta doliczona,

45'
Goncalves naciągnął sędziego na rzut rożny.

44'
Jakub Węglarz z dobrym piąstkowaniem. Później dobijał Roman, ale na drodze strzału stał Runje.

43'
Przewinienie Góralskiego. Rzut wolny dla "Wojskowych".

41'
Węglarz musiał interweniować po niebezpiecznym wgraniu z prawego skrzydła. Piłka spadała za plecy bramkarza.

40'
Roman wywalczył korner. Będzie szansa dla gospodarzy.

39'
Karol Świderski upadł w polu karnym wrocławian. Napastnik symulował...

37'
Tomasik faulował w ofensywie. Roman całkiem nieźle się zastawił przed linią końcową.

35'
Tomasik ogromnie blisko zaskoczenia Pawełka po strzale z rzutu wolnego. Piłka poleciała minimalnie obok prawego słupka bramki Pawełka.

34'
żółta kartka Morioka upomniany żółtą kartką. Japończyk wykazał się wysoce niebezpiecznym wślizgiem na nogi rywala.

33'
Soczyste kopnięcie piłki przez Vassijleva. Mariusz Pawełek asekuracyjnie odbił futbolówkę, która bezpośrednio od rzutu wolnego leciała w prawy, dolny róg bramki.

32'
Świderski został odepchnięty przez Piotra Celebana. Wina środkowego obrońcy w tej sytuacji bezsporna.

31'
114:121 - statystyka odnosząca się do ilości zamienionych podań.

30'
Pół godziny gry za nami! Wynik jakże sprawiedliwy.

28'
Niedokładnie Chomczenowski do Frankowskiego. Ten drugi nie zdołał skutecznie przyjąć nieudanego podania.
Aut dla gospodarzy.

26'
Gwizdy kibiców z Wrocławiu. Widać wielką frustrację na trybunach podczas oglądania poczynań swoich pupili.

25'
"Jaga" ma chętkę na strzelenie trzeciego gola w tym spotkaniu.

23'
Roman próbował zbudować akcję ofensywną swojej ekipy. Niestety dla niego, ale szybko został powstrzymany przez obrońców.

21'
Alvarinho nieładnie potraktowany przez Jacka Góralskiego. Sztab szkoleniowy domagał się pokazania kartki, ale sędzia postanowił postąpić zupełnie inaczej.

20'

18'
0:2! GOL!
Bilard w polu karnym Śląska Wrocław! Vassiljev świetnie podał do niekrytego Frankowskiego, a ten bez namysłu huknął na bramkę. Bliscy skutecznej interwenci byli obrońcy gospodarzy.

16'
Dobra centra Alvarinho od rzutu rożnego. Wysoko wyskoczył Celeban, jednak stoperowi nie udało się ulokować piłki w bramce Węglarza.

15'
Zasępiona mina Mariusza Rumaka. Nie takiego początku spotkania spodziewał się opiekun Śląska Wrocław.

13'
Adam Kokoszka z bardzo nieudolnym dośrodkowaniem. Piłka zamiast trafić do ustawionych kolegów, to trafiła poza boisko.

12'

10'
Kibice Śląska mają powody do zmartwień. Piłkarze przyjezdnych bardzo swobodnie kreują sobie sytuacje na podwyższenie wyniku.

9'
0:1! Cóż za akcja!
Genialne, prostopadłe podanie zaprezentował Vassiljev. Do piłki dopadł Przemysław Frankowski, który najpierw idealnie zwiódł rywali i w dogodnej sytuacji, kopnął na bramkę bezradnego Pawełka.

7'
Goście z Białegostoku w natarciu. Podopieczni Mariusza Rumaka w głębokiej defensywie.

5'
Romanchuk z kiksem z dobrej odległości. Wysoko nad poprzeczką leciała piłka po strzale defensywnego pomocnika.

4'
Mariusz Pawełek wzorowo na przedpolu. Bramkarz idealnie przejął bardzo długie dośrodkowanie z dalszej odległości.

3'
Tomasik wypracował rzut wolny.

2'
Jagiellonia przed znakomitą okazją!
Góralski perfekcyjnie dostrzegł wbiegającego z lewego skrzydła, Chomczenowskiego. Ten mocno kopnął z kilkunastu metrów, ale futbolówka przeleciała światło bramki.

1'
Mariusz Pawełek pewnie przechwycił bezpańską piłkę. Chomczenowski nie do końca przemyślał decyzji o zagraniu z lewego skrzydła.

*'
Gramy we Wrocławiu!

*'
Zawody, które będą rozgrywane w stolicy województwa dolnośląskiego, poprowadzi Jarosław Przybył.

*'
Śląsk Wrocław w przypadku wygranej, ma szansę wskoczyć na 5.miejsce ligowej tabeli

*'
Przed momentem, Bruk - Bet Termalikca Nieciecza, wygrała na wyjeździe z Ruchem Chorzów (0:1).
To oznacza, że "Jaga" dzisiaj powalczy o powrót na fotel lidera w lidze.