Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
FT'
Dziękuję Państwu za obecność.

FT'
Goście mają lidera (trzeba jeszcze czekać na wynik Jagiellonii). Śląsk Wrocław z kolejnym meczem bez zwycięstwa. Podopieczni Mariusza Rumaka w tej chwili mają zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

FT'
KONIEC SPOTKANIA!

90+2'
Pawelec wykonał soczysty wślizg. Kolejny rzut wolny dla "Słoni".

90+1'
Gutkovskis głową po centrze od rzutu wolnego.

90'
Trzy minuty - o tyle przedłużona została druga odsłona.

89'
Piotr Celeban zagrał ręką w okolicach środka pola.

88'
Wszystkie siły idą na pole karne Pilarza. Chaotyczne ataki mogą dać upragniony remis.

87'

85'
Biliński sfrustrowany. Napastnik taktycznie przerwał atak rywali.

84'
Kamil Dankowski musi popracować nad centrami na pole karne. Znów zbyt głęboko... Piłkę przejął bramkarz.

83'
Morioka ponownie dobrze kropnął z dystansu. Piłka po jego próbie powędrowała tuż obok prawego słupka bramki.

82'
Misak dobrze wślizgiem przerwał rajd Dankowskiego.

81'
żółta kartka Mariusz Pawelec doigrał się... Czwarta żółta kartka w tym sezonie. Nie zobaczymy go w następnej serii gier.

79'
Zmiana we Wrocławiu. Doświadczony Łukasz Madej w miejsce Alvarinho.

78'
Na kolejną zmianę zdecydował się Czesław Michniewicz. Misak za Stefanika.

77'
Mariusz Pawełek show! Bramkarz kapitalnie zatrzymał strzał Gutkovskisa z paru metrów. Pawełek doskonale skrócił kąt, co miało wielkie znaczenie przy skutecznej obronie.

76'
Brak komunikacji w bloku defensywnym gości. Korner dla Śląska Wrocław.

75'
Ostatni kwadrans przed nami.

74'
żółta kartka Dalibor Pleva z piątą żółtą kartką w aktualnych rozgrywkach. Było wyraźnie przetrzymywanie piłkarza Śląska Wrocław.

73'
I ta roszada ma miejsce. Dawid Nowak zastąpił Wojtka Kędziorę.

72'
Zapowiada się nam kolejna zmiana w składzie Bruk-Betu.

70'
Morioka spróbował swoich sił zza pola karnego. Japoński pomocnik nieźle huknął, jednak skutecznie na linii zachował się Krzysztof Pilarz.

68'
Z ataków nie zrezygnowali gospodarze. Dankowski sprytnie zagrał do Alvarinho, ale ten w kapitalnej sytuacji... nie trafił w futbolówkę.

66'
Dużo przewinień po stronie przyjezdnych.

65'
Kamil Biliński zdecydowanie za głęboko z lewego sektora boiska. Pewny chwyt zaprezentował Krzysztof Pilarz.

63'
1:2! "Słonie" na prowadzeniu!
Ogromny błąd przy wyjściu popełnił Mariusz Pawełek. Niezdarną obronę idealnie wykorzystał Osyra, pakując futbolówkę do pustej bramki. Duży udział miał Kupczak, który wyblokował Pawełka.

62'
Rzut rożny po interwencji Morioki.

59'
Goście próbują jak najszybciej wykorzystać grę w przewadze. Guilherme nieudolnie centrował z prawego skrzydła boiska.

58'
Zmiana. Gutkovskis z zadaniem strzelenia bramek. Z placu gry zszedł Babiarz.

57'
Krzysztof Pilarz z dobrym wyjściem z bramki. Fachowo przechwycona centra od prawego narożnika boiska.

56'
Po raz kolejny została zablokowana wrzutka autorstwa Kamila Dankowskiego.

54'
Guilherme tym razem w defensywie. Zablokowana centra Morioki.

53'
Dobre dośrodkowanie w wykonaniu Guilherme. Świetnie z opieki obrońców wyszedł Gergel i sprytnym strzałem głową próbował zaskoczyć Pawełka. Uderzenie jednak mocno niecelne.

51'
Szybka reakcja trenera Rumaka. Mariusz Idzik w miejsce Stjepanovicia.

50'
Samuel Stefanik usłyszał gwizdek sędziego. Pozycja spalona.

49'
żółta kartka Kornel Osyra również zobaczył żółtą kartkę. Chodziło chyba o niesportowe zachowanie z jego strony.

48'
czerwona kartka Śląsk Wrocław w 10-kę! Goncalves celowo zatrzymał rozpędzonego Guilherme.

47'
Przewinienie na Kędziorze. Napastnik gości został nieprzepisowo zatrzymany przez Piotra Celebana.

46'
II CZĘŚĆ!

Śląsk Wrocław do przerwy remisuje z Bruk-Betem. W mojej opinii trochę lepiej prezentowali się gospodarzy, ale jak wiadomo liczy się skuteczność.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY MECZU!

44'
Oryginalnie wykonany stały fragment gry. Dośrodkowanie Dankowskiego przeleciało wszystkich kolegów z klubu.
1 minuta dorzucona przez sędziego.

44'
Morioka wywalczył rzut rożny.

43'
Faul. Kamil Biliński przewrócony przez gracza Termaliki.

42'
Spalony. Na nim znalazł się Wojciech Kędziora.

40'
Rzut wolny dla gospodarzy. Stjepanović poturbowany przez Kędziorę.

39'
1:1 Remis we Wrocławiu!
Sprawiedliwość skutecznie wymierzył Kędziora. Piłka wleciała w lewy sektor bramki. Mariusz Pawełek podążył w prawym kierunku.

38'
Rzut karny dla przyjezdnych. Mariusz Pawelec pociągał Kędziorę za koszulkę.

37'
Kibice z Wrocławia pracują na trybunach. Jest naprawdę głośny doping.

35'
Mariusz Pawełek z problemami... Kąśliwe kropnięcie z większej odległości oddał Bartłomiej Babiarz. Goalkeeper asekuracyjnie sparował piłkę na korner.

34'
żółta kartka Goncalves zobaczył żółtą kartkę za faul w środku pola. Babiarz nie mógł liczyć na taryfę ulgową.

32'
Mariusz Pawełek wreszcie dostał szansę na interwencję. Kupczak z dobrej odległości kończył centrę z lewego narożnika boiska. Strzał jednak nie okazał się zbyt trudny do obrony.

30'
Morioka prostopadle do Bilińskiego. Wielki zawód na ich twarzach, bo sędzia liniowy wskazał ofsajd.

29'
Uderzał z dystansu Kupczak. Doskonale ustawiony pod swoją bramką był Piotr Celeban, który powstrzymał silnie kopniętą piłkę.

28'
Morioka mógł zostać bohaterem. Japoński piłkarz idealnie urwał się obronie, wyszedł na sytuację strzelecką i... w kapitalnej sposobności kopnął wprost w rękawice Pilarza.

27'
Sytuacja na boisku po zdobyciu gola jest zgoła odmienna. Goście są bardziej skoncentrowani na działaniach w ofensywie.

25'

23'
1:0! Gol kuriozum!
Morioka kapitalnie wypatrzył wbiegającego Bilińskiego. Napastnik wgrał ją w pobliżu bramki, sytuację próbował ratować Fryc, ale zrobił to tak nieszczęśliwie, że piłka po jego dotknięciu wpadła do bramki.

22'
Alvarinho bardzo ciekawie wgrał futbolówkę ze stałego fragmentu gry. Długo lecącą piłkę, skutecznie odbił głową jeden z piłkarzy gości.

21'
żółta kartka Guilherme został ukarany żółtą kartką. Widzieliśmy groźny wślizg na nogi Dankowskiego.

20'
Festiwal dośrodkowań mamy ze strony "Wojskowych".

19'
Soczystą próbę z dystansu podjął Gergel. Mocne uderzenie w wykonaniu doświadczonego piłkarza powędrowało daleko od prawego słupka bramki Pawełka.

18'
Dankowski po raz kolejny w poszukiwaniu Kamila Bilińskiego. Snajper na ten moment jest bezradny wobec pary stoperów Bruk - Betu.

17'
Kędziora, napastnik przyjezdnych, w momencie podania od kolegi znajdował się na pozycji spalonej.

16'
Zblokowana centra w wykonaniu Dankowskiego. Śląsk Wrocław ma optyczną przewagę.

15'
Mariusz Rumak, trener gospodarzy, gestykuluje w swojej strefie.

13'
Pawelec z centrą na pole karnego Termaliki. O piłkę walczył m.in. Biliński, ale wojnę powietrzną przegrał.

11'
Wysoki pressing na połowie przeciwnika stosują gracze Czesława Michniewicza.

10'

8'
Babiarz całkiem nieźle zagrał od rzutu wolnego. Wrzutkę skutecznie starał się zamknąć Osyra, ale jego strzał z główki powędrował bardzo wysoko nad poprzeczką.

7'
Zdaniem arbitra był faul w pobliżu pola karnego Wrocławia. Roman Gergel podcięty przez Dvaliego.

6'
Próby dłuższych zagrań w kierunku Bilińskiego. Obrońcy przyjezdnych jak na razie radzą sobie na medal.

4'
Morioka mógł mieć swoją szansę. Japończyk minimalnie spóźnił się na piłkę, którą z prawej flanki zagrał Kamil Dankowski.

3'
Na szczęście, obrońca szybko wstał o własnych siłach.

3'
Leży Augusto.

2'
Rzut rożny dla gości. Mariusz Pawelec skutecznie wybił piłkę głową. Aut dla Bruk - Betu.

1'
Dankowski próbował dośrodkować z prawego skrzydła. Była nieudana, ponieważ świetnie zainterweniował Fryc.

*'
Gramy!

*'
Trenerzy w taki sposób ujęli zestawienia na grafice

*'
U gospodarzy również jest kartkowicz. Mariusz Rumak, szkoleniowiec Śląska Wrocław, nie będzie mógł skorzystać z usług Adama Kokoszki, który w ostatnim spotkaniu ujrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie.

*'
W składzie "Słoni" zabrakło Jovanovicia. Pomocnik będzie pauzować w ramach kary za przekroczenie limitu kartkowego.

*'

*'
Za prowadzenie tego spotkania będzie odpowiedzialny Mariusz Złotek.

*'

*'
W taki sposób kształtuje się tabela przed niedzielnymi spotkaniami

*'
Ciekawe...

*'
W roli faworyta nadchodzącego starcia uważa się ekipę gości, która w przypadku wygranej, może wskoczyć na fotel lidera w tabeli.

*'
Witam Państwa w niedzielne popołudnie. Bez większych oporów zapraszam Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej z meczu: Śląsk Wrocław : Bruk-Bet Termalica Nieciecza