Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin (90+3' Szymański) - Guilherme (86' Jodłowiec), Odjidja-Ofoe, Hamalainen (81' Nagy) - Radović.
Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Llonch - Boguski (62' Videmont), Brlek (82' Bartosz), Małecki - Zachara (62' Stilić).

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Wisła Kraków
FT'
Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

FT'
Hit 25. kolejki dla Legii, chociaż należy zaznaczyć, że gospodarze nie dominowali w przekroju całego meczu, a całe starcie nie stało na najwyższym poziomie. Warta odnotowania jest także nieco rozczarowująca postawa gości z Małopolski, którzy nie postawili zbyt wysokich warunków gospodarzom.

FT'
Koniec spotkania.

90+4'
Bezpośrednie uderzenie samego poszkodowanego sprawiło nieco problemów Załusce, ale bramkarz wiślaków wyszedł z tego z obronną ręką.

90+4'
Ostatni rzut wolny dla legionistów po faulu Małeckiego na Odjidji-Ofoe.

90+3'
Zmiana w drużynie Legii - w miejsce Moulina pojawił się Szymański.

90+2'
Dobra interwencja Pazdana uniemożliwiła dojście do piłki Bartoszowi.

90+1'
Małecki poślizgnął się w dogodnej sytuacji w polu karnym Wisły, przez co akcja gości spaliła na panewce.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

89'
Rzut rożny dla gospodarzy, jednak i tym razem obyło się bez większego zagrożenia.

88'
Odjidja-Ofoe z impetem wpadł w pole karne Wisły, huknął na bramkę, ale dobrze zachował się Załuska, który wybronił to uderzenie.

87'
Po dośrodkowaniu Mączyńskiego na spalonym dał się złapać Gonzalez, co wychwycił sędzia liniowy.

86'
Zmiana w drużynie gospodarzy: za Guilherme wszedł Jodłowiec.

85'
Videmont dał się sfaulować Odjidji-Ofoe blisko pola karnego Legii.

84'
Potężny strzał z dystansu Małeckiego, jednak równie silny jak niecelny.

83'
Od kilku minut mamy okres spokojniejszej gry z obu stron, co przekłada się na mniejszą liczbę sytuacji bramkowych.

82'
Jest także ostatnia korekta składu w Wiśle: za Brleka wszedł Bartosz.

81'
Pierwsza zmiana w zespole Jacka Magiery: miejsce Hamalainena zajął Nagy.

79'
Techniczny strzał Małeckiego z pola karnego minimalnie minął słupek bramki Malarza.

78'
Stilić wyprowadził kontrę, dograł do Brleka, ten odegrał ją do Videmonta, który postanowił dorzucić piłkę w pole karne, jednak doszła ona do Jędrzejczyka.

76'
Dwie doskonałe okazje dla legionistów omal nie skończyły się golem! Najpierw po wrzutce Guilherme, Radović główką trafił w słupek, a po chwili Hamalainen, mimo minięcia golkipera, został przez niego po chwili zatrzymany.

75'
Guilherme, zdaniem sędziego został sfaulowany przez Sadloka blisko bramki gości.

74'
Po chwilowym zamieszaniu w szesnastce, futbolówka ostatecznie została wybita.

73'
Cywka sfaulował Hamalainena na wysokości pola karnego Wisły. Stały fragment gry dla gospodarzy.

72'
Hamalainen dośrodkował piłkę wprost w ręce Załuski.

71'
Centra Guilherme nie przyniosła większego zagrożenia.

70'
Korner dla "Wojskowych".

69'
Kolejna wrzutka Małeckiego, ale tym razem dobrze interweniował Pazdan.

68'
Guilherme padł przed szesnastką wiślaków, arbiter jednak wyraźnie pokazał, że nie ma mowy o rzucie wolnym.

66'
Dąbrowski szczęśliwie zablokował dośrodkowanie Cywki, przez co nie będzie nawet rzutu rożnego dla "Białej Gwiazdy".

65'
Od kilku minut inicjatywę mają goście.

64'
Sprytne rozegranie akcji przez dwójkę Sadlok - Małecki, pierwszy z nich po chwili dośrodkował w szesnastkę, tam do główki doszedł Brlek, ale chybił ponad bramką.

63'
Świeżo wprowadzonemu Bośniakowi nie wyszło to uderzenie z rzutu wolnego - trafił w mur.

62'
Podwójna zmiana w Wiśle - w miejsce Zachary i Boguskiego pojawili się Stilić i Videmont.

61'
żółta kartkaJędrzejczyk bardzo wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Llonchem blisko pola karnego Legii. Żółta kartka dla obrońcy gospodarzy.

60'
Na spalonym po zagraniu Odjidji-Ofoe znalazł się Radović, co zauważył sędzia liniowy i podniósł chorągiewkę.

59'
Udane wyłapanie futbolówki przez Malarza po centrze Małeckiego.

57'
Llonch nieco pospieszył się z podaniem w kierunku do Małeckiego, który nie zrozumiał intencji swojego kolegi i nie ruszył do tego zagrania.

56'
Złe zgranie piłki przez Odjidję-Ofoe spowodowało stratę piłki przez gospodarzy.

55'
Dośrodkowanie Odjidji-Ofoe nie sprawiło kłopotów defensorom gości.

54'
Korner dla Legii Warszawa.

52'
Hlousek złapany za linią obrony.

51'
Boguski nie zorientował się, że ma Jędrzejczyka za plecami i na jego rzecz stracił piłkę.

50'
Dośrodkowanie Sadloka zostało wybite za szesnastkę przez Pazdana.

49'
Strzał na bramkę Hamalainena przeszedł obok słupka.

48'
Odjidja-Ofoe uderzył z dystansu, ale nie sprawił kłopotów Załusce.

47'
Mączyński trafił do siatki centrostrzałem bezpośrednio z rzutu wolnego! Sędzia liniowy dopatrzył się jednak czynnego udziału jednego z zawodników gości, który był na spalonym i bramka nie została uznana.

47'
Dąbrowski przewrócił Zacharę niedaleko własnego pola karnego. Rzut wolny dla Wisły.

46'
Druga połowa rozpoczęta!

Zawodnicy obu drużyn wracają na plac gry. W wyjściowych jedenastkach nie nastąpiły żadne zmiany.

Garść statystyk:

Przez pierwszą część spotkania minimalną inicjatywę mieli gospodarze, jednak należy zauważyć nieco pasywną postawę gości, którzy tylko momentami agresywniej wychodzą na połowę legionistów.

Koniec pierwszej połowy.

45'
Zablokowane dośrodkowanie Małeckiego.

44'
Brlek nie dał rady dojść do piłki zagranej przed pole karne Legii.

43'
Niebezpieczna strata Radovicia została już po kilku sekundach naprawiona przez samego winowajcę. Serb skutecznie zatrzymał Mączyńskiego.

41'
Spóźniony Jędrzejczyk podciął Małeckiego w środku pola. Obyło się bez kary indywidualnej.

40'
Brlek próbował szybko zagrać futbolówkę do Zachary, co prawie byłoby udane, gdyby nie udane wyjście z bramki Malarza.

39'
Minęło kilkadziesiąt sekund, a Odjidja-Ofoe znowu dał się złapać na ofsajdzie.

38'
Na spalonym został złapany Odjidja-Ofoe.

37'
Kompletnie nieudana centra Mączyńskiego ze stałego fragmentu gry opuściła boisko.

36'
Mączyński sfaulowany na połowie gospodarzy.

35'
Zachara w polu karnym nie wykorzystał niezłej sytuacji do wyrównania! Napastnik doszedł do futbolówki na wysokości "jedenastki" po chwili oddał jednak niecelny strzał.

34'
Rzut rożny dla Wisły Kraków po interwencji Pazdana.

33'
Faul Boguskiego na Radoviciu, który dobrze wrócił się pod własne pole karne.

32'
Przyblokowane dośrodkowanie Sadloka przez Guilherme.

31'
Zablokowane uderzenie Radovicia zza pola karnego.

30'
Pressing wiślaków na połowie Legii przyniósł stratę Hlouska.

29'
Udany wślizg Hlouska zatrzymał Cywkę.

28'
Nieudane uderzenie Odjidji-Ofoe z dystansu przeszło wysoko nad poprzeczką.

27'
Niepewna, ale skuteczna interwencja Załuski po dośrodkowaniu Jędrzejczyka.

26'
Ten sam piłkarz nieprzepisowo zahaczył Guilherme na połowie Wisły. Obyło się jednak bez drugiej kartki.

25'
żółta kartkaMałecki za ostro powalczył w powietrzu z Moulinem. Arbiter ukarał wiślaka żółtą kartką.

23'
Guilherme zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale nie trafił w bramkę.

22'
Jak pokazują powtórki, Radović niemal na pewno nie był faulowany w miejscu, w którym jest rzut wolny.

21'
żółta kartkaRadović wykorzystał błąd Gonzaleza w obliczeniu toru lotu piłki, zmierzał na bramkę i przewrócił się po minimalnym kontakcie z hiszpańskim defensorem tuż przed szesnastką. Sędzia odgwizdał rzut wolny i pokazał żółtą kartkę Hiszpanowi.

20'
Niecelne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Lloncha.

19'
Radović złapany na spalonym.

18'
Mączyński sfaulował w ofensywie Moulina.

17'
Załuska świetnie wyszedł z bramki, dzięki czemu Radović nie zdołał dojść do sytuacji sam na sam po podaniu Moulina.

16'
Moulin nieco za mocno przerzucił piłkę do Hlouska, przez co Czech nie miał większych szans na jej opanowanie.

15'
Odjidja-Ofoe przekroczył przepisy w środku pola w walce z Mączyńskim, co dostrzegł arbiter i przerwał grę.

14'
Mączyński podał przed szesnastkę do Cywki, który uderzył z dystansu. Efekt nie najlepszy, bo piłka nie leciała nawet w światło bramki.

13'
Korner dla Wisły Kraków.

12'
Szybka odpowiedź Wisły! Niebezpieczny strzał zza pola karnego Boguskiego z niewielkimi problemami broni Malarz.

11'
Radović wyprowadza gospodarzy na prowadzenie! Guilherme zagrał do Serba między Cywkę a Głowackiego, ten przejął piłkę, minął Załuskę i wpakował futbolówkę do pustej bramki.

9'
Doskonała obrona Załuski uchroniła gości przed stratą gola! Hamalainen znalazł się w polu karnym, udanie ograł Cywkę i technicznie uderzył na bramkę ekipy z Krakowa i tylko dobra obrona golkipera spowodowała, że wciąż mamy 0:0.

8'
Starcie fizyczne w walce o futbolówkę pomiędzy Jędrzejczykiem a Sadlokiem na połowie Wisły zakończyło się powodzeniem dla zawodnika "Białej Gwiazdy".

7'
Dąbrowski udanie przyblokował centrę Małeckiego.

6'
Wrzutka Jędrzejczyka ze skrzydła nie sprawiła kłopotów odpowiednio ustawionej obronie gości.

5'
Dąbrowski starał się uruchomić Radovicia podaniem w pole karne, jednak dobrze przeczytał grę Głowacki i skutecznie przyblokował Serba.

4'
Wiślacy próbowali rozegrać kombinacyjnie rzut wolny, ale ta próba przyniosła tylko stratę piłki.

3'
Jędrzejczyk sfaulował w niebezpiecznym miejscu Mączyńskiego. Stały fragment gry bardzo blisko szesnastki gospodarzy.

2'
Centrę Mączyńskiego wybił poza pole karne Odjidja-Ofoe.

2'
Brlek świetnie rozpoczął szybką akcję Wisły, dograł do Małeckiego, a ten dośrodkowując wywalczył rzut rożny.

1'
Zaczynamy!

*'
Sytuacja za chwilę powinna się ustabilizować.

*'
Kibice stołecznej drużyny odpalili race, przez co nie można jeszcze przez chwilę rozpocząć spotkania ze względu na duże zadymienie.

*'
Arbiter wyprowadził zawodników na murawę.

*'
Na Stadionie Wojska Polskiego kibice gospodarzy właśnie odśpiewują hymn swojego klubu.

*'
Ustawienia obu drużyn:

*'
Do poprowadzenia spotkania został wyznaczony Pan Paweł Gil.

*'
"Wojskowi" w razie wygranej nie awansują co prawda do pierwszej trójki, ale zbliżą się do trzeciej Lechii na jeden punkt. Z kolei goście mogą awansować z siódmej na szóstą pozycję, pod warunkiem zainkasowania trzech "oczek".

*'
Z całą pewnością w nadchodzącym hicie nie zabraknie emocji, tym bardziej że ewentualny podział punktów nie będzie zadowalający dla żadnej ze stron.

*'

*'
Rezerwowi gości: Miśkiewicz, Bartkowski, Uryga, Bartosz, Stilić, Spicić, Videmont.

*'
Trener Kiko Ramirez odkrył karty - oto skład Wisły Kraków: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Llonch - Boguski, Brlek, Małecki - Zachara.

*'
Jesienne starcie pomiędzy dzisiejszymi rywalami zakończyło się bezbramkowym remisem.

*'
Ławka rezerwowych: Cierzniak, Czerwiński, Broź, Jodłowiec, Szymański, Nagy, Kazaiszwili.

*'
Wyjściowa jedenastka gospodarzy: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Hamalainen - Radović.

*'
Witamy serdecznie! Serdecznie zapraszamy Państwa do śledzenia relacji z meczu 25. kolejki Lotto Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18:00.