Niebezpieczny strzał Kiełba. Burić popisał się jednak pewną interwencją.

Gool! 3:2. Robak znów pewnie wykorzystał jedenastkę.

Rzut karny dla Lecha! Faulowany Jevtić.

76'
11 192 kibiców pojawiło się na stadionie.

73'
Burić uratował Lecha przed stratą gola. Odbił piłkę w sytuacji sam na sam z Kallaste, a dobitka Palanki była niecelna.

70'
Kownacki zastąpił Tetteha.

68'
Ładna akcja Jevticia z Kostewyczem. Ostatecznie po dośrodkowaniu tego drugiego Jevtić nie trafił w piłkę.

63'
żółta kartka Kostewycz ukarany żółtą kartką.

61'
Radut zastąpił Makuszewskiego.

59'
żółta kartka Dejmek ukarany żółtą kartką.

58'
Palanca z rzutu wolnego trafił w mur, a po chwili uderzenie Abalo zostało zablokowane.

57'
Dani Abalo zastąpił Pilipczuka.

54'
Potężnie z dystansu uderzył Grzeleka i pomylił się o kilkanaście centymetrów. To byłoby piękny gol.

50'
Lech kilkukrotnie dośrodkowywał w pole karne Korony. Bez zagrożenia.

46'
Początek drugiej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy.

45'
Kiełb doprowadza do remisu! Burić wyczuł róg, ale strzał Kiełba był zbyt mocny.

44'
Niesamowite! Karny dla Korony po faulu Trałki!

42'
2:1! Robak pewnie wykorzystał rzut karny.

41'
Rzut karny dla Lecha! Rymaniak faulował Robaka.

38'
Żółtą kartką zobaczył Tetteh.

35'
Słabo gra dziś Lech, a Korona prezentuje się dobrze. Sytuacji jednak wciąż brakuje!

28'
Zablokowany strzał Jevticia.

28'
Burić nie miał problemów ze złapaniem piłki po strzale Kiełba z dystansu.

25'
Brakuje sytuacji w tym meczu.

21'
Gool! 1:1! Możdżeń strzałem z dystansu pokonał Buricia

17'
Gool! 1:0! Majewski z rzutu rożnego wycofał piłkę przed pole karne, gdzie był Jevtić, który strzałem z 18 metrów zdobył gola.

13'
Zablokowany strzał Kiełba z dystansu.

12'
Grzelak próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się nabrać i ukarał go żółtą kartką.