Kryczka - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Sylwestrzak - Furman, Rogalski - Merebashvilli, Wlazło, Kun (90+1' Stępiński) - Kante (75' Piątkowski).
Sandomierski - Ferraresso (81' Polczak), Wołąkiewicz, Malarczyk, Jaroszyński - Budziński, Dąbrowski - Jendrisek (90+1' Brzyski), Cetnarski (73' Vestenicky), Steblecki - Szczepaniak.

Mecze na żywo: Wisła Płock - Cracovia
FT'
Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

FT'
W perspektywie całego meczu, to tylko okresami spotkanie należało do interesujących. Wynik końcowy wydaje się być sprawiedliwy, choć to "Nafciarze" stworzyli sobie nieco więcej okazji do zdobycia drugiej bramki.

FT'
Koniec meczu.

90+3'
Ostatnia próba gospodarzy nie przyniosła efektu w postaci sytuacji bramkowej.

90+2'
Bardzo mocny i niebezpieczny strzał Dąbrowskiego z dużej odległości przeszedł nad poprzeczką.

90+1'
Po jednej zmianie w obu zespołach: w Cracovii plac gry opuszcza Jendrisek, a jego miejsce zajął Brzyski. Z kolei w Wiśle za Kuna wszedł Stępiński.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

89'
Arbiter odgwizdał przewinienie Piątkowskiego w ofensywie na Polczaku.

88'
żółta kartkaDąbrowski ukarany żółtą kartką po faulu na Rogalskim. Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Cracovii.

87'
Jendrisek, niewidoczny w drugiej połowie, oddał strzał zza szesnastki, który o metr minął słupek bramki.

86'
Uderzenie Rogalskiego zostało zblokowane przez Dąbrowskiego.

85'
Wrzutka Furmana na bliższy słupek okazała się nieudana, gdyż dobrze ustawiona była obrona gości.

84'
Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry wybił Malarczyk na rzut rożny.

83'
Od rzutu wolnego w okolicy środka boiska rozpocznie Furman.

82'
Zawodnicy Cracovii od kilku chwil nie mogą wyjść za linię środkową boiska.

81'
Tak też się dzieje: miejsce Brazylijczyka zajął Polczak.

80'
Ferraresso padł na murawę i najprawdopodobniej nie będzie w stanie kontynuować gry.

79'
Vestenicky bardzo łatwo stracił piłkę na lewym skrzydle w starciu ze Stefańczykiem.

78'
Budziński nie zdołał przejąć piłki po podaniu Szczepaniaka.

76'
Strzał głową Vestenicky'ego przeszedł obok bramki.

75'
Roszada w zespole z Płocka: Kante został zastąpiony przez Piątkowskiego.

74'
Kante mógł zdobyć przepięknego gola, gdyby dobrze trafił w piłkę. Hiszpan jednak trafił piłkę ręką, co nie umknęło uwadze arbitra.

73'
Zmiana w zespole Jacka Zielińskiego: miejsce niewidocznego Cetnarskiego zajął Vestenicky.

72'
Spore zamieszanie w polu karnym po udanej centrze Furmana, ostatecznie jednak piłka została wybita poza szesnastkę.

71'
Rzut rożny dla "Nafciarzy".

70'
Świetna główka Kante o centymetry minęła słupek! Hiszpan znakomicie wyskoczył do dobrej wrzutki Furmana.

69'
Jaroszyński przekroczył przepisy w starciu z Wlazłą. Rzut wolny na wysokości pola karnego Cracovii.

68'
Wlazło zdecydowanie pospieszył się z zagraniem, które miało być do Kante, ale Hiszpan poszedł w zupełnie innym kierunku niż tam, gdzie została zagrana piłka.

67'
Steblecki huknął z dosyć sporej odległości, jednak Kryczka nie miał większych kłopotów ze złapaniem futbolówki.

66'
Ten sam zawodnik cały czas odczuwa efekt faulu sprzed paru minut. Były piłkarz Legii Warszawa nie ma jednak zamiaru prosić o zmianę.

65'
Kolejna ładna indywidualna akcja Furmana została zakończona silnym strzałem zza szesnastki.

64'
Okres spokojniejszej gry z obu stron.

62'
Etatowy wykonawca stałych fragmentów gry w zespole z Płocka dorzucił kolejną futbolówkę w pole karne gości, ale tam najwyżej wyskoczył Wołąkiewicz i zażegnał niebezpieczeństwo.

61'
Dośrodkowanie Furmana zostało wybite przez Malarczyka na korner.

60'
Rzut wolny dla gospodarzy tuż za linią środkową na połowie Cracovii.

58'
żółta kartkaKapitan gości dostał za to zagranie żółtą kartkę.

57'
Furman poszedł na przebój, przebijając się przez środek pola gości. Budziński musiał przez to ratować się faulem.

56'
Ostre wstrzelenie futbolówki w wykonaniu Jaroszyńskiego zostało wybite przez Szymińskiego.

55'
Strzał Budzińskiego zza pola karnego przeszedł wysoko nad poprzeczką.

54'
Szczepaniak był bliski dojścia do podania Jendriska, które mogło dać gościom prowadzenie w Płocku. Napastnik "Pasów" przegrał jednak pojedynek z Byrtkiem.

53'
Merebashvilli oddał techniczny strzał zza szesnastki, jednak nie zrobił tego na tyle mocno, aby pokonać golkipera Cracovii.

52'
Centra Jaroszyńskiego z lewego skrzydła zostało wybite głową przez Sylwestrzaka.

50'
Furman przez chwilę nie mógł podnieść się z murawy, ale najprawdopodobniej będzie mógł kontynuować grę.

49'
Ostre wejście Budzińskiego w Furmana, arbiter nie odgwizdał przewinienia. Duży błąd sędziego, kapitan "Pasów" zasłużył na żółtą kartkę.

48'
Ładna akcja gospodarzy zakończyła się strzałem z dystansu w wykonaniu Wlazły, który został wybroniony przez Sandomierskiego.

47'
Merebashvilli długo holował piłkę, po chwili zdecydował się na centro-strzał, który okazał się wyjątkowo nieudany.

46'
Druga połowa rozpoczęta!

Zespoły wracają na plac gry. Brak korekt w wyjściowych składach.

Statystyki:

Po nieco ospałym początku w wykonaniu obu drużyn, końcówka przyniosła sporo emocji. Co prawda więcej okazji stworzyła sobie Wisła Płock, ale jednocześnie nie zdołała wyraźnie przejąć inicjatywy.

Koniec pierwszej części spotkania.

45+2'
Centra Cetnarskiego padła łupem Kante.

45+1'
żółta kartkaFerraresso został sfaulowany blisko pola karnego Cracovii przez Kuna. Pomocnik Wisły został ukarany żółtą kartką.

45+1'
Arbiter doliczył minutę.

45'
Kiepsko wykonany rzut wolny i "Pasy" mają okazję do kontry.

44'
Stefańczyk przedzierając się prawą stroną boiska, został sfaulowany przez Jendriska. Rzut wolny tuż przed linią pola karnego dla "Nafciarzy".

43'
Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Cetnarskiego okazało się niecelne.

42'
Budziński świetnie utrzymał piłkę na połowie gospodarzy, Cracovia cały czas buduje akcję na połowie Wisły.

41'
Nie było zagrożenia po tym kornerze, obrońcy gości nie dopuścili do niebezpieczeństwa w swojej szesnastce.

40'
Centra Merebashivillego nie była najlepsza, jednak Kun zdołał przyjąć piłkę i po chwili wywalczył rzut rożny.

39'
Steblecki w rundzie zasadniczej na tym stadionie również zdobył bramkę.

38'
Mamy wyrównanie! Po centrze Cetnarskiego błąd popełnił Kryczka, źle piąstkując piłkę wprost pod nogi Stebleckiego, a pomocnik zespołu z Krakowa przyjął sobie futbolówkę i uderzył. Piłka po drodze odbiła się od Wlazły i wpadła do siatki.

37'
Rzut wolny dla Cracovii niedaleko pola karnego Wisły.

35'
"Pasy" próbują odpowiedzieć na trafienie gospodarzy, ale nie potrafią się przedrzeć pod bramkę gospodarzy.

34'
Kante przekroczył przepisy w ofensywie, wyraźnie faulując Wołąkiewicza.

32'
Był to siódmy gol tego piłkarza w tym sezonie ligowym.

31'
Pewnie wykonana jedenastka w wykonaniu samego poszkodowanego! Wisła prowadzi.

30'
Rzut karny dla Wisły Płock! Sandomierski popełnił błąd, wchodząc w kontakt z Wlazłą, faulując go przy tym.

29'
Udane wyjście i delikatne dotknięcie piłki przez Sandomierskiego po centrze Sylwestrzaka uniemożliwiło Kunowi dojście do uderzenia głową.

28'
Tym razem obyło się bez zagrożenia po tym rzucie rożnym.

27'
Nietypowe rozegranie stałego fragmentu gry, Furman podał linię szesnastego metra, gdzie czekał Merebashvilli. Gruzin uderzył bez przyjęcia, ale został przyblokowany przez Wołąkiewicza, który nieco ucierpiał przy tym bloku. Jeszcze jeden korner dla gospodarzy.

26'
Róg dla Wisły Płock.

25'
Silny strzał Stebleckiego na raty wybronił golkiper gospodarzy.

24'
Sylwestrzak złapany na spalonym.

23'
Wrzutka "Cetnara" była nieco za mocna, jednak piłkę zdołał przechwycić Szczepaniak, który zszedł do skrzydła a po chwili dorzucił futbolówkę do Jendriska, a ten uderzył technicznie, czym nie zdołał pokonać Kryczkę.

22'
Przewinienie Rogalskiego na Cetnarskim. Kolejny rzut wolny dla "Pasów" w podobnej odległości jak przed paroma minutami.

21'
Potężny strzał Cetnarskiego z daleka był bardzo silny i zarazem niecelny.

20'
Wlazło nie zdołał się przebić pomiędzy defensorami Cracovii przy próbie zgrania piłki na środek szesnastki.

19'
Bezmyślna strata Stebleckiego, nieuwagę pomocnika wykorzystał Furman, który po chwili zagrał do Kante, Hiszpan spróbował swoich sił uderzając z dystansu, jednakże został zablokowany przez obrońców gości.

18'
Od pierwszych minut nieco lepiej prezentują się zawodnicy z Mazowsza.

17'
Strzał z dystansu zza pola karnego przeszło obok słupka bramki strzeżonej przez Sandomierskiego.

15'
Doskonała piłka od Furmana do Wlazły mogła przynieść gospodarzom gola, jednak obdarowany tym doskonałym górnym podaniem nie zdołał dobrze przyjąć piłki i akcja spaliła na panewce.

14'
Rogalski został staranowany w starciu powietrznym przez Budzińskiego. Arbiter tylko upomniał kapitana gości.

13'
Okres nieco niedokładnej i nieskładnej gry z obu stron.

11'
Druga centra "Cetnara" przyniosła zagrożenie pod bramką Wisły, Malarczyk uderzył głową, ale Kryczka dobrze wybronił jego uderzenie.

10'
Dośrodkowanie Cetnarskiego przyniosło gościom jeszcze jeden rzut rożny.

9'
Korner dla Cracovii.

8'
Sylwestrzak był bliski dojścia do futbolówki po niezłym podaniu Furmana z rzutu wolnego.

7'
Rzut wolny dla podopiecznych Marcina Kaczmarka po faulu Budzińskiego na Kante na połowie gości.

6'
Jaroszyński oddał znakomity strzał z tak dużej odległości, uderzając bezpośrednio ze stałego fragmentu gry. Sporo kłopotów z obroną miał bramkarz Wisły, ale na jego szczęście nikt z zawodników "Pasów" nie zdążył z dobitką.

5'
Wlazło przekroczył przepisy w starciu z Cetnarskim. Rzut wolny dla gości nieco ponad 40 metrów od bramki Kryczki.

4'
Kolejna udana wrzutka Furmana znalazła adresata w postaci Wlazły, który jednak nie trafił w światło bramki po uderzeniu z pierwszej piłki.

3'
Gruziński pomocnik Wisły wywalczył rzut rożny. Furman dobrze dorzucił piłkę na głowę Byrtka, ale obrońca "Nafciarzy" został przyblokowany. Jeszcze jeden róg dla Wisły.

2'
Pierwsza akcja w wykonaniu gospodarzy, centra Merebashivillego z lewej strony boiska została zablokowana.

1'
Zaczynamy!

*'
Obie drużyny są już na murawie stadionu w Płocku.

*'
Ustawienia:

*'
Do poprowadzenia nadchodzącego starcia został wyznaczony Pan Krzysztof Jakubik.

*'

*'
Rezerwowi gości: Stępniowski, Brzyski, Dimun, Polczak, Mihalik, Kanach, Vestenicky.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Kaniecki, Sielewski, Stępiński, Iliev, Singh, Piątkowski, Drozdowicz.

*'
W sezonie zasadniczym obecnego sezonu pomiędzy dzisiejszymi rywalami ani razu nie padł remis. W Krakowie wygrały "Pasy", natomiast w Płocku górą byli "Nafciarze".

*'

*'
Witamy Państwa serdecznie! W ostatnim sobotnim meczu 33. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Płock podejmie Cracovię.
Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 20:30.