Małkowski - Gabovs, Dejmek, Wilusz, Sylwestrzak - Sierpina (62' Zając), Fertovs, Jovanović, Cebula (62' Przybyła), Pylypchuk (57' Pawłowski) - Cabrera
Polacek - Cotra, Guldan, Jach, Todorovski - Piątek, Kubicki, Janoszka, Janus (90+2' Żyra), K.Piątek (82' Rakowski) - Papadopulos (74' Sobków)

Mecze na żywo: Korona Kielce - Zagłębie Lubin
90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za śledzenie naszej relacji. Życzę miłego wieczoru!

90+4'
Koniec zawodów! Zagłębie Lubin odniosło drugie zwycięstwo z rzędu na wyjeździe. Z kolei gracze Marcina Brosza znów bez punktów oraz bez zdobytej bramki.

90+3'
Celny strzał Pawłowskiego z głębi 16-ki. Futbolówka w rękawicach bramkarza.

90+2'
Zmiana. Paweł Żyra wpuszczony na ostatnie minuty. Z placu gry zdjęty - Janus.

90'
3 minuty doliczone do spotkania w Kielcach.

90'
Korona znów blisko! Kompletne chaosu w polu karnym "Miedziowych" nie udało się wykorzystać rywalom, którzy czyhali na błąd Polacka w bramce.

89'
Soczysta próba z dalszej odległości w wykonaniu Zająca. Piłka skierowana jednak w sam środek bramki, co ułatwiło Polackowi dobrze interweniując.

87'
Niedokładna centra Kamila Sylwestrzaka. Doświadczony obrońca próbował groźnie wrzucić, a wyszedł z tego... centro - strzał.

84'
3:8 - statystyka, która dotyczy ilości rzutów rożnych.

82'
Zmiana. Adrian Rakowski na placu gry zastąpił Krzysztofa Piątka.

81'
Gabovs mógł zdobyć kontaktowego gola! Piłkarz kieleckiej ekipy najpierw został zablokowany przez przeciwnika, a następnie kopnął piłkę daleko od światła bramki. Szkoda tej akcji.

79'
Guldan uderzony piłką przez... swojego bramkarza. Polacek na raty próbował przeciąć dośrodkowanie z rzutu wolnego.

78'
Bartłomiej Pawłowski przewrócony przez Todorovskiego.

76'
Maciej Wilusz bliski szczęścia! Defensor Korony nieźle wybił się w powietrzu, a następnie uderzył piłkę głową, lecz ona poleciała minimalnie nad bramką.

74'
Zmiana. Sobków zameldował się na placu gry, a na ławkę został zesłany Papadopulos.

73'

71'
Papadopulos zmarnował 100% !
Czeski napastnik dostał podanie - marzenie na 6 metr, będąc w kapitalnej okazji, posłał futbolówkę daleko od lewego słupka. Wzorcowa kontra.

70'
Małkowski zmuszony do poważniejszej interwencji. Próba z dystansu kąśliwie odbiła się przed bramkarzem, lecz on sobie bez zarzutu poradził, wybijając piłkę na korner.

69'
Ofsajd Papadopulosa. Dobrze ustawiony blok defensywny.

67'
Łukasz Piątek błysnął mocnym huknięciem z dystansu. Zagranie piłkarza Zagłębia bardziej przypominało element gry w rugby.

66'
Cotra spróbował sil z rzutu wolnego. Strzał z 27.metrów powędrował tuż obok prawego słupka.

65'
Dejmek faulował w pojedynku powietrznym. Rzut wolny dla graczy Piotra Stokowca.

62'
Dwie zmiany. Zając za Sierpninę oraz Przybyła w miejsce Cebuli.

62'
Wrzutka Gabovsa z prawej strony została zablokowana.

60'
Jarosław Jach znów przed szansą. Obrońca Zagłębia dopadł do bezpańskiej piłki i huknął z woleja, lecz jego próba z paru metrów poszybowała wysoko nad bramką.

59'
Krzysztof Piątek powalony na murawę w niebezpiecznej strefie.

56'
0:2! Janus dobrze zacentrował z kornera, jego podanie głową przedłużył Papadopulos, a piłkę z niemal linii bramkowej do siatki wpakował Jach.

54'
Pozycja spalona zawodnika Zagłębia Lubin. Sędzia liniowy bez większego namysłu podniósł chorągiewkę.

53'
Kamil Sylwestrzał przewrócił Janoszkę na połowie przeciwnika. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

52'
Łukasz Janoszka faulował w środku pola. Arbiter szybko wychwycił złamanie przepisów.

50'
Bardzo dobrze bity rzut wolny przez Cebula. Pomocnik nieźle przymierzył, ale zagranie poszybowało nad bramką.

49'
Żółta kartka dla Guldana. Stoper przyjezdnych odepchnął Cabrerę. W pełni zasłużona kara.

47'
Łukasz Piątek starał się zagrać prostopadle do Papadopulosa, lecz podanie okazało się zbyt mocne.

46'
Kontynuujemy zawody!

45'
Koniec I części. Jak na razie oglądamy dość nudne widowisko, gdzie królują brzydkie faule. Mamy nadzieję, że piłkarze bardziej postarają się zawalczyć o zdobycie bramki.

44'
Niedokładna centra Pylypchuka z lewej flanki.

43'
Obie ekipy atakują skrzydłami. Mamy dużo dośrodkowań w pole karne.

40'
Groźne wgranie Todorovskiego z prawej strony. Boczny obrońca szukał swoich partnerów klubowych, ale szybciej do piłki dopadł Wilusz.

38'
Marcin Cebula dobrze wykonał rzut wolny. Jego zagranie nieźle leciało, lecz obrona gospodarzy bez problemu poradziła sobie z tym zagrożeniem.

36'
0:1! Cotra błysnął kapitalnym dośrodkowanie z lewego skrzydła, do zagrania udało się Janoszce, który efektowną główką nie dał szans Małkowskiemu.

33'
Gabovs wyśmienicie zagrał na głowę Cabrery, ale ten swoim strzałem głową minimalnie chybił. Brawa za centrę z prawego skrzydła.

31'
Celna próba Janoszki. Pomocnik podjął bardzo odważną decyzję, lecz zaadresował futbolówkę w sam środek bramki.

30'
Sierpina dośrodkował z prawego skrzydła. Zagranie nie miało prawa do nikogo dotrzeć, ponieważ... nikogo w 16- ce w koszulce Korony nie było.

27'
Zablokowane uderzenie Piątka zza pola karnego. Będzie korner dla popularnych "Miedziowych".

24'
Sierpina fenomenalnie przedarł się na prawej stronie, a następnie wrzucił w pobliże bramki, ale piłkę bez problemu wybił Guldan.

21'
Todorvski bez pardonu zaatakował Jovanovicia. Zdarzenie miało miejsce w środkowej strefie boiska.

20'
Internet bywa bezlitosny...

19'
Papadopulos z żółtą kartką. Czeski snajper zobaczył kartonik za niesportowe zachowanie w 16-ce Korony Kielce.

17'
Soczysta próba Sierpiny z kilkudziesięciu metrów. Strzał z wielką siłą został dobrze zblokowany przez defensywę.

15'
Zawodnicy z Kielc wzięli się do pracy. Sierpina próbował groźnie wgrać futbolówkę w pole karne, lecz szybko jego zamiary odczytali obrońcy.

13'
Fertovs został ukarany żółtą kartką za spóźniony wślizg w nogi Piątka. Piłkarz nie zagra w następnym meczu ligowym.

11'
Krzysztof Janus popełnił przewinienie na własnej połowie. Rzut wolny dla gospodarzy.

10'
Cotra mocno strzelił z dystansu. Kopnięcie było potężne, ale skutecznie sytuację wyjaśnili obrońcy, blokując uderzenie.

9'
Jovanović przepięknie huknął zza pola karnego. Uderzenie Bośniaka poleciało jednak tuż obok prawego słupka.

8'

6'
Cotra próbował przedrzeć się lewą stroną, jednak boczny obrońca przegrał pojedynek indywidualny z zawodnikiem kielczan.

5'
Jach doskonale odnalazł się w 16-ce przeciwnika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale jego strzał głową poszybował obok lewego słupka.

4'
Zagrożenie pod bramką Korony! Janus dwukrotnie zablokowany przez obrońców.

2'
Marcin Cebula kapitalnie długim podaniem uruchomić Cabrerę, lecz napastnik gospodarzy nie zdołał uwolnić się spod opieki rywala.

*'
Zaczynamy mecz w Kielcach!

*'
Ławka rezerwowa Korony Kielce: Trela, Marković, Pawłowski, Zając, Kiercz, Sobolewski, Przybyła

*'

*'
Ławka rezerwowa ekipy Piotra Stokowca: Kalinowski, Dąbrowski, Rakowski, Sobków, Woźniak, Żmijewski, Żyra

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na naszą relację tekstową LIVE z meczu inauguracyjnego 17.kolejkę piłkarskiej Ekstraklasy: Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Początek o 18:00