Koniec meczu! Cracovia lepsza w 191. Derbach Krakowa!

Sadlok dokładnie dośrodkował ze stałego fragmentu gry, lecz żaden z jego kolegów nie potrafił sfinalizować tej szansy.

Żółta kartka dla Sretenovicia. W tej chwili mamy niezłą zadymę, bo wytworzył się konflikt.

90'
180 sekund szans dla gospodarzy na zmianę niekorzystnego rezultatu.

89'
Krzysztof Mączyński spróbował z dystansu. Futbolówka została podbita przez zawodnika Wisły, ale arbiter nakazał wznowić grę bramkarzowi.

87'
Zmiana. Zejdler w miejsce Jaroszyńskiego.

86'
Maciej Sadlok bardzo kąśliwie z rzutu wolnego. Futbolówkę zmierzającą w prawy dolny róg zatrzymał Sandomierski.

85'
Mączyński doskonale wrzucił na głowę Urygi, ale instynktownie interweniował Sandomierski, parując strzał w prawy dolny róg.

83'
Zmiana. Crivellaro wpuszczony na ostatnie minuty. Czas na odpoczynek otrzymał Burliga.

81'
Goście starają się dobić przeciwnika. Jednak obie próby zostały wzorcowo zblokowane.

80'
28 - tyle dośrodkowań wykonali zawodnicy trenera Kazimierza Moskala.

79'
Zablokowany strzał Jendriska z prawego skrzydła. Ten sektor boiska zaniedbali piłkarze Wisły.

77'
Kolejna kartka po stronie gospodarzy. Za faul z pełną premedytacją karę dostał Rafał Boguski.

75'
20094 widzów pofatygowało się na stadion Wisły Kraków.

74'
Bardzo dobre uderzenie Covilo z kilkudziesięciu metrów. Kapitalne huknięcie z niemałymi problemami zatrzymał Cierzniak, interweniując na raty.

72'
Żółty kartonik dla Jendriska. Napastnik w nieprzepisowy sposób próbował zatrzymać pędzącego Guerriera.

70'
Ostre starcie Sadloka z Rakelsem. Kamery tv pokazały, że zawodnik Cracovii trochę naciągnął sędziego.

69'
Paweł Brożek wyśmienicie urwał się spod opieki rywala, jednak strzelcowi zabrakło trochę, by właściwie nakryć futbolówkę.

68'
Też tak Państwo uważacie...

66'
Dąbrowski pomysłowo chciał uruchomić Budzińskiego, jednak dobrym wyjściem popisał się Cierzniak.

64'
Krzysztof Mączyński sfaulował taktycznie rozpędzonego Rakelsa.

62'
Zmiana. Guerrier zameldował się na placu gry. Kazimierz Moskal zdjął Jankowskiego.

60'
Soczysta próba Rakelsa z kilkudziesięciu metrów. Futbolówka po jego dotknięciu poleciała minimalnie obok lewego słupka.

59'
Zmiana. Na boisko wszedł Kapustka, a na rezerwę zesłany został Cetnarski.

59'
Maciej Sadlok z żółtą kartką. Były zawodnik Ruchu Chorzów nie patyczkował się w środku pola z Jendriskiem.

58'
Grzegorz Sandomierski skutecznie zatrzymał zagranie z rzutu wolnego.

57'
Maciej Sadlok faulowany w niebezpiecznej strefie dla Cracovii.

55'
Rafał Boguski przewrócony przez Jaroszyńskiego. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

54'
Dąbrowski popisał się kapitalnym wślizgiem. Gracz doskonale przeciął genialne podanie Mączyńskiego.

54'
Łukasz Burliga efektownie wgrał z prawego skrzydła. Akcję silnym uderzeniem kończył Jankowski, ale skutecznym blokiem popisał się stoper Cracovii, wywierając presję na przeciwniku.

52'
Jaroszyński ponownie odważnie z dystansu. Tym razem próba okazała się kompletnie nieudana, ponieważ futbolówka poleciała daleko od światła bramki.

49'
Rakels zdecydowanie zaatakował Jovicia. Całe zdarzenie miało miejsce w centralnej części boiska.

47'
Brożek groźnie próbował sfinalizować zagranie Sadloka z lewej strony, napastnik uderzył "szczupakiem", ale piłkę zablokował jeden z obrońców. Kibice oraz zawodnicy Wisły reklamowali rękę w polu karnym.

46'
Kontynuujemy!

45+1'
Koniec I odsłony. Jak na razie oglądamy dobre widowisko, gdzie co chwilę coś się dzieje pod bramką.

45+1'
Rafał Boguski przegrał z defensorami. Pomocnik złapany na spalonym.

45'
1 minuta dorzucona do czasu gry w I części.

44'
Przewinienie taktyczne wykonał Głowacki. Za bezpardonowy atak na Budzińskim obrońca otrzymał żółtą kartkę.

43'
Sretenović z urazem. Serb ucierpiał po faulu Burligi w środku pola.

42'
Arkadiusz Głowacki zakończył akcję po rzucie wolnym. Sadlok zgrabnie dośrodkował, ale doświadczony snajper będąc pod presją znacznie chybił.

40'
Damian Dąbrowski zagrał piłkę ręką. Złamanie przepisów w polu karnym Wisły szybko zasygnalizował arbiter Kwiatkowski.

39'
Zablokowana próba Jednriska z dystansu. Podopieczni Jacka Zielińskiego zaczną od rzutu rożnego.

37'
Paweł Brożek stanął przed znakomitą okazją! Snajper wiślaków sprytnie urwał się defensywie, jednak musiał uznać wyższość Sandomierskiego, który dobrze skrócił kąt, co przeszkodziło w dużym stopniu napastnikowi.

37'
Sandomierski doskonale zainterweniował po mocnym wgraniu Boguskiego. Goalkeeper skutecznie przeciął niebezpieczne zagranie z lewej strony.

35'
Paweł Brożek na kolejnym ofsajdzie. Przytomne zachowanie pokazali obrońcy "Pasów".

34'
Niedokładne dośrodkowanie Guzmicsa w kierunku ofensywnych graczy. Stoper miał dobre intencje, lecz wrzutka kompletnie nieudana.

33'
Faul w powietrzu popełnił Arkadiusz Głowacki.

31'
Łukasz Burliga zmarnował wyśmienitą szansę! Zawodnik Wisły ładnie zszedł z piłką do środka, ale strzał z kilkunastu metrów poszybował wysoko nad poprzeczką.

29'
Nieroztropne zachowanie przed momentem zaprezentował Covilo. Żółta kartka dla defensywnego pomocnika. Piłkarz nie będzie mógł zagrać w następnym meczu ligowym.

27'
Jović zagrał genialnego crossa do Boguskiego, który bez namysłu posłał futbolówkę wbiegającemu Brożkowi, lecz snajper będąc w dogodnej sytuacji, przegrał z kapitalnie interweniującym bramkarzem. Sandomierski wybornie zatrzymał strzał z paru metrów!

25'
1:2! Mączyński sprytnie zacentrował z lewego skrzydła, piłkę zagraną przez reprezentanta Polski przedłużył Boguski, który dobrze odegrał do stojącego za nim Brożka, a ten niezbyt czystym kopnięciem nie dał szans Sandomierskiemu.

24'
0:2! Gol - kuriozum!
Cetnarski wrzucił piłkę z rzutu rożnego, jego centrę udało się jakoś wybić obrońcom, ale dopadł do niej Deleu i soczystym zagraniem zza pola karnego w lewy dolny róg podwyższył wynik.

23'
Cierzniak fenomenalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Bramkarz musiał interweniować po fantastycznym uderzeniu Jendriska.

21'
Dobry strzał z dystansu zaprezentował przed chwilą Jaroszyński. Defensor gości huknął nawet ładnie, jednak zaadresował piłkę w miejsce, gdzie stał Cierzniak.

20'
Krzysztof Mączyński postanowił spróbował rozegrać szybką kontrę, ale jego cross był mocno niedokładny. Futbolówkę przejęli przyjezdni.

18'
Niezbyt mądre zachowanie Deleu w środkowej strefie boiska. Były zawodnik Lechii Gdańsk w nieprzemyślany sposób atakował Burligę. Żółty kartonik w pełni zasłużony.

17'
Maciej Jankowski otrzymał bardzo dobrą centrę z lewej strony od Burligi. Jednak popularny "Jankes" uderzył z powietrza wprost w rękawice bramkarza.

16'
Paweł Brożek został schwytany na spalonym. Dobrze ustawiony blok defensywny "Pasów".

15'
Maciej Jankowski efektowną piętką próbował obsłużyć Burligę podaniem na pamięć. Obaj panowie mieli chyba inne koncepcje, by rozwiązać akcję.

13'
Niezłe dośrodkowanie Sadloka z rzutu wolnego, lecz piłkę spokojnie z własnej 16-ki wybili defensorzy Cracovii.

12'
Krzysztof Mączyński błysnął piłkarskim sprytem. Nagrodą będzie rzut wolny dla jego ekipy.

10'
Celne uderzenie Sadloka z niezbyt komfortowej pozycji. Piłka kopnięta przez bocznego obrońcy trafiła wprost w rękawice Sandomierskiego.

7'
0:1! Cracovia stworzyła kapitalną akcję! Rakels sfinalizował doskonałą wymianę podań swoich kolegów, uderzając z bliskiej odległości w lewy sektor. Zawodnicy gospodarzy mają uwagi do sędziego, ponieważ zobaczyli ofsajd.

6'
Groźnie zrobiło się pod bramką Cierzniaka. Długi wyrzut z autu mógł wywołać zamęt w defensywie "Białej Gwiazdy", jednak skutecznie poradziła sobie z tym zagrożeniem.

5'
Cetnarski przez chwilę leżał na murawie.

3'
Dąbrowski w efektowny sposób starał się uruchomić partnera klubowego na lewym skrzydle, ale szybciej do piłki dopadł Jović.

1'
Pierwsza próba Rakelsa z głębi pola karnego. Skrzydłowy ładnie uniknął spalonego, ale uderzenie z niełatwej pozycji poleciało daleko od zamierzonego celu.