Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czym są żarówki samochodowe H4 i H7?

 Czym są żarówki samochodowe H4 i H7?

W dzisiejszych czasach na polskim rynku jest dostępnych wiele żarówek samochodowych. Ewidentnie każdy kierowca wie, że są one potrzebne do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Wielu z nich zmienia więc nieustannie oświetlenie na takie, które jego zdaniem wydaje się poprawniejsze. Zmiany wiążą się w szeregu przypadków z kosztem nadwyżek pieniężnych. Jednak trzeba pamiętać, iż nie zawsze to co jest droższe wolno uznać za poprawniejsze. Niektóre artykuły z tak zwanej wyższej półki wielokrotnie mają słabą jakość.

Takie żarówki samochodowe nieraz prędzej się przepalają, a ich żywotność jest krótsza od tych o niższej cenie. Taka jakość sprawia przyczynienie się nawet do wypadku. Właściwe oświetlenie jest w takim razie niebezużyteczne do bezpiecznej jazdy. Badania wykazują, że im starszy jest kierowca pojazdu, tym znacznie więcej światła on pragnie dla odpowiedniej widoczności drogi.

Też kierowcy w wieku po 50 roku życia powodują dwa, a nawet trzy razy więcej wypadków drogowych niż Ci o połowę młodsi. Jedyną wypróbowana poradą jest stosowanie towarów sprawdzonych marek, które spełniają wszelkie normy ich użytkowania. Przy kupnie żarówki od światła samochodowego trzeba się poważnie zastanowić nad ich wyborem – pomoc odszukasz na H11 LED. Dzisiaj występuje ich tyle na rynku, że należałoby wpaść w sidła konsumpcjonizmu oraz wybrać nie tę żarówkę co należy. Należy przyznać, iż znacznym krokiem przy kupowaniu dobrego światła do naszego auta jest wybór sprawdzonej marki. Zapewnia to przynajmniej długą żywotność żarówki. Żarówki są podzielone na rozmaite rodzaje. Z reguły są oznaczane literką „H”, przy której widnieje wyznaczona cyfra. To ona oczywiście ma sugerować przymiotniki danej żarówki.

Ewidentnie są one ustandaryzowane, wobec tego kierowca nie jest narażony na jakąkolwiek pomyłkę. Tak w związku z tym żarówki samochodowe H1 mają jeden żarnik oraz posługuje światła mijania bądź drogowe. Jej wydajność z reguły wynosi około 1550 lumenów, a jej żywotność to od 300 do 500 godzin. Natomiast produkowana żarówka H1 o zwiększonej wydajności, nawet do 50 %, skraca to kłopotliwe jej żywotność niemal o połowę. Należałoby w związku z tym się zastanowić przed wyborem takowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz