Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odżywka do rzęs Beauty Cud: pomysłowa czy niebezpieczna?

 Odżywka do rzęs Beauty Cud: pomysłowa czy niebezpieczna?

Nieskończenie długie rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki – brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe?Nieskończenie długie rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki – brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Już nie! Ponieważ na rynku kosmetycznym zadomowiły się teraz serum dla większej objętości, długości i grubości rzęs.

Ale: Brak efektu bez skutków ubocznych – i dlatego odżywki stymulujące wzrost rzęs są coraz częściej krytykowane. Krążą doniesienia i plotki o przebarwionych powiekach, reakcjach alergicznych czy wypadaniu wszystkich rzęs i nawet ja, jako wierna użytkowniczka i zwolenniczka serum, zaczynam wątpić w beztroskie stosowanie cudownego lekarstwa.

A jak mnie znasz, nie waham się w takich przypadkach i zdobywam wszelkie informacje, jakie mogę uzyskać. Ale zacznijmy od początku… Jak poznałam moją odżywkę do rzęsMusiało to być jakieś osiem lub dziewięć lat temu, kiedy po raz pierwszy przeczytałem o cudownych uzdrowieniach w jakimś czasopiśmie.

Musiało to być jakieś osiem lub dziewięć lat temu

Kiedy po raz pierwszy przeczytałem o cudownych uzdrowieniach w jakimś czasopiśmie. Wtedy pierwsza odżywka do rzęs została zapakowana do torebek z gadżetami na rozdaniu Oskarów i dość szybko trafiła do Hollywood. W tamtym czasie nie miałam żadnych przedłużanych rzęs, a co za tym idzie, rzęsy lekkie, cienkie i średniej długości. Więc kiedy usłyszałem, że istnieje coś, co sprawi, że będę wyglądać jak postać z komiksu, nie zastanawiałem się dwa razy. więcej na ten temat

Za pomocą kilku kliknięć zamówienie zostało złożone w USA, a reszta to już historia.Przynajmniej odkąd M2 Beauté czy Revitalash wprowadziły odżywki na rynek niemiecki i nie musiałam już sprowadzać drogich rzeczy ze Stanów, jedno było dla mnie jasne: już nigdy nie chcę być bez odżywki do rzęs. Ponieważ dla mnie ten produkt jest najskuteczniejszy, jaki kiedykolwiek testowałem (i nie mówię tego o żadnym innym produkcie).

Długie i pełne rzęsy są obiecywane i faktycznie dostarczane – jak wszyscy wiemy, jeśli chodzi o urodę, nie zawsze tak jest.Długie i pełne rzęsy są obiecywane i faktycznie dostarczane – jak wszyscy wiemy, jeśli chodzi o urodę, nie zawsze tak jest.Kiedy koledzy i znajomi pytali mnie od czasu do czasu, czy szkodzi mojemu zdrowiu, z przekonaniem zapewniałem: „Nie, to z medycyny!”.

W rzeczywistości: aktywny składnik, który sprawia, że rzęsy są długie,

Został odkryty mniej więcej przypadkowo podczas leczenia jaskry. „Więc nie może być tak źle”, pomyślałem na początku. Tymczasem jednak krytyka staje się coraz głośniejsza i nie tylko fani Green Beauty wyrzucają odżywki do rzęs z czarnej listy.Od jakiegoś czasu używam serum bez wątpliwych hormonów i muszę powiedzieć, że do tej pory jestem naprawdę przekonana. Ale zanim podejmę ostateczną decyzję w tej sprawie, chciałbym wyjaśnić.

Dla mnie jako użytkownika, ale i dla Was, bo wiem, że wielu z Was też zastanawia się, czy bez wahania można dalej stosować serum.Dla mnie jako użytkownika, ale i dla Was, bo wiem, że wielu z Was też zastanawia się, czy bez wahania można dalej stosować serum.I właśnie dlatego mam dziś na pokładzie podwójną moc eksperta: Z jednej strony Priv. Dr. medyczny Fabian Höhn, główny lekarz kliniki okulistycznej w Marienhospital Osnabrück, az drugiej strony dr. Philipp Buck, specjalista dermatologii w Goldbek Medical w Hamburgu (odpowiedział już na moje pytania dotyczące tabletek i pryszczy).

Temat odżywki do rzęs wpływa zarówno na skórę, jak i na oczy, a ponieważ chcę oświetlić temat jak najbardziej kompleksowo dla siebie i dla Ciebie, jeden specjalista mi w tym przypadku po prostu nie wystarczy. Dlatego obaj lekarze otrzymali ode mnie te same pytania. Więc uważaj: wielki czas na pytania dotyczące urody, dotyczący odżywki do rzęs, hormonów i skutków ubocznych, wkrótce się rozpocznie…

Odżywka do rzęs – pomysłowa czy niebezpieczna? Co mówią eksperci? Jak dokładnie działają odżywki do rzęs?dr Buck: „Efekt odżywek do rzęs był przypadkowym odkryciem u pacjentów, którzy włożyli do oczu ten środek przeciw zaćmie. Do tej pory istnieją tylko hipotezy dotyczące sposobu działania.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Comment

Dodaj swój komentarz