Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekwipunek campingowy oraz przyczepa na wynajem

 Ekwipunek campingowy oraz przyczepa na wynajem

Biwakowanie na campingu nie jest oczywiście darmowe, ale podsumowanie wszystkich opłat nie przeraża letników. Płacimy za osobę za dobę. Koszty nie są wielkie, a dzieci zawsze mają zniżki. Od czasu do czasu są też rabaty dla rodzin i przy dłuższych pobytach.

Płacimy także za ustawienie samochodu lub ewentualnie przyczepy oraz pobieranie energii elektrycznej. Za pobyt z pupilem także w pewnych momentach musimy oprócz tego zapłacić, choć nie jest to normą. Naturalnie należy pamiętać żeby sprzątać po zwierzęciu oraz starać się, aby nie zakłócało ono spokojnego wypoczynku innym urlopowiczom. W ceny wliczona jest należność klimatyczna oraz możliwość korzystania z węzła sanitarnego. Opłaty kwater, jeśli takowe znajdują się w pobliżu campingu, także nie są wysokie.

Jesteśmy w stanie nocować w domach krajoznawczych w sezonie zapłacimy około stu złotych, a mamy do dyspozycji cały domek (jeden bądź dwa pokoje) z toaletą. Ze względu na małe ceny, campingi cieszą się niezwykłą renomą. Ze wszystkich pól biwakowych w Polsce korzysta rocznie ponad sto tysięcy osób, a kilka procent stanową turyści z zagranicy. Pole biwakowe lub też pole namiotowe lub ewentualnie campingowe to miejsce ogrodzone, gwarantujące nocleg w namiocie, przyczepie bądź też domku turystycznym, które nie jest strzeżone. Pole namiotowe jest w wielu przypadkach położone w jakimś pociągającym miejscu: nad jeziorem, niedaleko morza, w malowniczym zakątku, niedaleko Parku narodowego, ruin zamku, jakiejś popularnej budowli.

Pole campingowe umeblowane będzie w sanitariaty z prysznicami z ciepłą i zimną wodą i toaletami dopasowanymi dla osób niepełnosprawnych – jeśli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz samochody kempingowe. Są też podłączenia elektryczne dla przyczep campingowych, ławki, kosze na śmieci, miejsca na ognisko, a czasami również wypożyczalnia wyposażenia turystycznego czy sklepik spożywczy. Na polu biwakowym zawsze znajdują się punkty poboru wody pitnej oraz fundamentalne urządzenia sanitarne, takie jak prysznice, łazienki, toalety. Obecnie najwięcej pól campingowych znajduje się w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, warmińsko – mazurskim i wielkopolskim, albowiem znajdują się ta w największym stopniu atrakcyjne turystycznie obszary.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Comment

  • Moja córeczka wymarzła sobie zakup używanego samochodu na swoje 20 urodziny. Przy oględzinach pojazdu, poprosiłem sprzedawcę o numer vin i zweryfikowałem dane o samochodzie na https://sprawdz.vin. W tym serwisie VIN sprawdzisz bardzo szybko.

Dodaj swój komentarz