Przyczepy campingowe – wolność i niezależność

 Przyczepy campingowe – wolność i niezależność

Z trudem wyimaginować sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu aniżeli Chorwacja. Jak Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Otoczenie wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i ładną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest nadzwyczaj czysta, a to naturalnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Zwiedzają je kompletne rodziny, z dziećmi; grupy kolegów, ludzie starsi. Średnia temperatura w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, również te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Trochę starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę lub też rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich ściśle mówiąc dużo. Jeżeli pragniemy stosunkowo szybko dostać się do tych miejsc, mamy też możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Zwłaszcza dużą uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się szczególny program animacyjny, który jest nadzwyczaj bogaty i ma dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Doskonałym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary kładzione nad Morzem Adriatyckim – jeżeli ma to być kemping, zobacz przyczepy kempingowe pomorskie. Przykładem takiego miejsca ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar cieszy się niezwykłą renomą przede wszystkim z tego względu, iż znajdują się w nim malownicze uliczki, jakie są bogate w sklepiki i knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a też miło spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem związana była gigantyczna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, iż jest przeznaczony dla podróżników w rozmaitym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach postawiono w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość mniej więcej półtora kilometra.

Dodaj swój komentarz