Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odkurzacz Electrolux Ergofast ERG22: jest bardzo praktyczny w użyciu i wydajny

 Odkurzacz Electrolux Ergofast ERG22: jest bardzo praktyczny w użyciu i wydajny

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ERG22 to jeden z najbardziej podstawowych spośród bezprzewodowych modeli marki. Jest to nawet jedna z głównych różnic, ponieważ dzięki zasilaniu bateryjnemu urządzenie jest bardziej praktyczne i wygodne w użyciu. Ale zalety tego bezprzewodowego odkurzacza nie kończą się na tym: ma dobrą żywotność baterii, jest 2 w 1 – może być używany w trybie przenośnym lub pionowym – ma dwie prędkości i zmywalny filtr.

Aby przekonać się, czy wszystkie te zalety tworzą w praktyce dobry zestaw i przekonać się, czy warto zainwestować w ten model – który ma cenę wyższą od średniej kategorii – przetestowałem w domu odkurzacz Electrolux Ergorapido ERG22. Tutaj na dole opowiem ci o nim wszystko, ale mogę już powiedzieć, że tutaj odniósł sukces, rozumiesz? Spójrz! Więcej na stronie internetowej https://kb.pl/porady/czy-potrzebny-mi-odkurzacz-bezprzewodowy-_wp21/

plusy

Praktyczność to jedna z głównych zalet odkurzacza Electrolux Ergorapido ERG22. Ponieważ nie ma przewodów, można go łatwo przenieść w różne części domu, nawet jeśli są daleko od sieci energetycznej. Ponadto jest 2 w 1 i jest wyposażony w trzy różne ustniki. Kolejnym plusem urządzenia jest to, że jest lekkie i wygodne w codziennym użytkowaniu. Zarówno zbiornik, jak i filtr HEPA są odłączane i łatwe do czyszczenia.

Cons

Ponieważ jest to odkurzacz bezprzewodowy, model ten jest droższy od średniej w tej kategorii. W związku z tym może być powyżej zamiaru zakupu osób z mniejszym budżetem. Ponadto po rozładowaniu naładowanie baterii zajmuje trochę czasu – nie można zapomnieć o włożeniu jej do ładowarki, jeśli się spieszysz.

Wykończenie odkurzacza Electrolux Ergorapido ERG22

Gdy tylko otworzyłem pudełko tego odkurzacza Electrolux, odkryłem jeden z powodów, dla których jest on droższy od prostszych modeli (poza oczywistym faktem, że brakuje w nim przewodów). Posiada bardzo doskonałe wykończenie, wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Montaż kabla nie jest trudny do wykonania i jest dobrze opisany w instrukcji.

Jak widać na zdjęciach, całość jest wodno-zielona ze zbiornikiem i częścią uniwersalnej wylewki z przezroczystym wykończeniem, dzięki czemu można zobaczyć zabrudzenia wewnątrz urządzenia. Jego guziki są srebrne. Na górze, blisko miejsca, w którym należy go trzymać podczas użytkowania, znajduje się przełącznik do włączania i wyłączania urządzenia w wersji pionowej oraz regulacja prędkości. Niżej na korpusie urządzenia znajduje się przycisk zwalniający odkurzacz ręczny, a na nim kolejny przycisk włączania i wyłączania oraz kontrolka ładowania. Z tyłu posiada miejsce na zakamarki ustnika (który powinien być używany tylko w wersji przenośnej) oraz port ładowarki.

Nawet będąc bardziej podstawową opcją linii Ergorapido, nie zawodzi. Jest dobrze wykończony, jędrny i piękny. Dzięki pionowemu parkowaniu (stoi samodzielnie, bez konieczności podpierania), możesz pozostawić ten bezprzewodowy odkurzacz w dowolnym miejscu w obszarze usługowym lub w domu, ale jeśli wolisz, jest również wyposażony w stojak. .

Użyteczność odkurzacza ERG22

Mimo że używałem wielu różnych odkurzaczy, ERG33 był pierwszym modelem bezprzewodowym, który wypróbowałem i był wielkim hitem dla mnie (i innych w moim gospodarstwie domowym). Praktyczność nie polegania na pobliskim gniazdku jest czymś wygodniejszym niż się wydaje i znacznie ułatwia proces czyszczenia. Jest to zalecane urządzenie do codziennego utrzymania czystości. W moim przypadku bardzo pomogło zebranie włosów, które nieuchronnie pozostają w domu, w którym mieszkam.

Cechą charakterystyczną urządzenia jest technologia 180° Easy Steer. Oznacza to, że w wersji pionowej rączka może poruszać się do 180°, a tym samym sięgać do dalszych zakamarków w celu czyszczenia. Mimo to warto zauważyć, że korpus tego odkurzacza jest duży, więc nie zmieści się pod wszystkimi meblami. Na przykład moje łóżko, które ma najkrótsze nóżki, musi zostać wyczyszczone miotłą.

Pozytywnym punktem użyteczności tego odkurzacza Electrolux jest to

Ze przyciski są bardzo intuicyjne i łatwo dostępne. Przełącznik włączania i wyłączania znajduje się blisko miejsca, w którym musisz trzymać obie wersje – w pozycji pionowej i przenośnej. Jeśli chodzi o mocowanie i odłączanie, zarówno ręczny przycisk odsysania, jak i przycisk pojemnika na odpady nie stawiają oporu i są bardzo mocne: żadna jednostka nie jest „poluzowana” po wymianie.

Jeśli chodzi o akumulator, pełne naładowanie zajmuje trzy godziny, co jest znaczną ilością czasu, ale nie przeszkadza zbytnio, biorąc pod uwagę, że jest to podstawowy odkurzacz do codziennego sprzątania. W praktyce dużą różnicę odczułem przy ciągłym użytkowaniu, przy dłuższym czyszczeniu, jak w modelu przewodowym, ponieważ się rozładowuje. Mimo to nie można tego uznać za punkt negatywny, ponieważ jest to dokładnie propozycja urządzenia. Dlatego w przypadku zakupu pamiętaj, aby zawsze zostawiać go naładowanym, aby nie frustrować swoich potrzeb.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz