Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

 Rzetelna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką zarządza profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są możliwe do wykonania, ponieważ doktor taki ma spore doświadczenie w onkogenetyce i ciągle dokształca się w tym zakresie. Jeżeli wobec tego jedynie endokrynolog olsztyn wykryje przesłanki do przeprowadzania badania, to można prognozować, że będzie zajmować się tym. Poradnia oferuje w takim razie świadczenia w zakresie zapobiegania, diagnostyki a także wyleczenia schorzeń układu endokrynnego.

Diagnozowanie i wyleczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się w oparciu o nowoczesne standardy. Jest to znaczące, bo zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się powodem wielu chorób. Lekarz po dokładnej konsultacji zapisze komplet badań dzięki jakim można spodziewać się trafnej diagnozy. Jeśli będzie to konieczne, zlecone będą także badania genetyczne dla par które zmagają się z bezpłodnością albo dla osób które pozostają w obrębie ryzyka zmagania się z rakiem.

Konsultacja genetyczna zrobiona będzie też po otrzymaniu wyników badań. W takiej sytuacji ekspert może powziąć decyzję odnośnie planowanego leczenia. Ekspert współpracuje z Warsaw Genomics, gdzie ma możliwość zlecać pełen pakiet badań genetycznych. Dokładne testy opierają się na osiągnięciach międzynarodowych. Jeśli znalezione zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podjąć czynności zabezpieczające przed zachorowaniem lub pozwalające je leczyć.

Można także otoczyć wsparciem lekarskim pociechy pacjenta, pozostające w obrębie ryzyka. Inne spotkania dotyczą tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Żeby zapisać się na spotkanie wystarczy przedzwonić na numer telefonu podany na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz