Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Przeczytaj

 Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Przeczytaj

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić aparaturę medyczną z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy artykuł i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek zastanów się jakie funkcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Opcje wózka, które należy przewidzieć wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do transportu chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na wygodną pracę personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla chorego. Personel pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić pacjenta na wózku inwalidzkim. Regulowana wysokość umożliwia przeniesienie pacjentana wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze kobiety. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Wybierając wózek do transportu chorych należy również wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z grubszych profili stalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaufaj Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, fotele zabiegowe, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, elektrokardiografy, puls oksymetry. Postaw na kompleksową lub indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz