Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne nastawienie do nauczania języków

 Nowoczesne nastawienie do nauczania języków

Propozycja dla klientów interesujących się rozszerzaniem własnych umiejętności lingwistycznych w Lingua Nova wygląda bardzo atrakcyjnie. Można dobierać wśród takich rozwiązań jakimi są: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, bądź wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest też udostępniona propozycja specjalna.

Decydując się na angielski dla firm Warszawa klienci każdorazowo mają pewność, że poza podstawami będzie zrealizowane to, co jest dostosowane do specyfiki ich działalności. Często kursanci zdecydowani są na angielski dla firm Warszawa, które każdorazowo poprzedza analiza wymagań lingwistycznych danej grupy. Na takiej bazie wyznaczony jest program szkolenia. Dzięki temu słuchacze są usatysfakcjonowani. Innym, na równi chętnie dobieranym szkoleniem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Dokładny plan szkolenia z takiej dziedziny opublikowany jest na stronie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmują szkolenia z angielskiego branżowego. Grupy zawodów, które mogą skorzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też szkolenia dla osób z branż jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz