Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wiadomości dla osób chcących przygotować szkolenie wirtualne we współpracy z PLATINUM MEDIA

 Wiadomości dla osób chcących przygotować szkolenie wirtualne we współpracy z PLATINUM MEDIA

Informacje dla osób chcących zorganizować webinar we współpracy z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie internetowej. Ponadto pracownicy chętnie się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć profil edukacyjny, informujący lub promocyjny. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem nowocześnie opracowanej platformy. Kompletna organizacja webinarów ma miejsce przy wykorzystaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmą się reklamy eventu w sieci, w sposób maksymalnie dostosowany do grupy odbiorców. Będzie to odwoływało się też do działań w social mediach, co teraz jest trendy. Sposób promocji będzie w każdej sytuacji przystosowany do spodziewanej liczby odbiorców. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, mającej sporo funkcjonalności. Z tego względu spotkania online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować i otworzyć pokój spotkań, a później korzystać z przyjaznego w obsłudze interfejsu. Co ważne, każdy z webinarów można zapisać i odtworzyć dokładnie wówczas, gdy ma się taką chęć. Jest to na przykład korzystne dla osób, jakie w konkretnym czasie nie mogły brać udziału w spotkaniu online. Specjaliści z PLATINUM MEDIA zabiegają o to, żeby dany event był jak najlepiej odbierany i posłużył promocji marki zleceniodawcy. Firma dysponuje własną platformą broadcastową, przeznaczoną do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Comment

Dodaj swój komentarz