Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie wady i zalety posiadają paski wybierające

 Jakie wady i zalety posiadają paski wybierające

Zęby w idealnie białym kolorze są marzeniem wielu osób. Lecz nieodpowiednia higiena, palenie papierosów czy też picie kawy w większych ilościach powodują, że do śnieżnej bieli jednak trochę brakuje. Z tego też powodu dużym zainteresowaniem cały czas się cieszą rozmaite zabiegi wybielające, wykonywane w profesjonalnych gabinetach. Jednak jeżeli ktoś miał nie będzie na to finansowych możliwości, to może się też zdecydować na zastosowanie pasków wybielających.

Ta technika również się cieszy sporym zainteresowaniem, przede wszystkim z uwagi na znacznie niższą cenę i łatwe użycie. Zanim się jednak sięgnie po tę metodę, to warto zapoznać się dobrze ze sposobem stosowania i ewentualnymi zagrożeniami. Jeżeli zabieg zostanie nieprawidłowo wykonany, to można się narazić na różnego rodzaju problemy. Takie paski wykonuje się z elastycznego tworzywa, które zostało nasączone substancją chemiczną. Najczęściej jest to nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba mają silne właściwości utleniające. Paski należy nakładać regularnie na zęby, dokładnie je dociskając.

Całe wybielanie trwa między do kilku tygodni, a efekty utrzymują się później przez okres kilku miesięcy. Jak więc widać samo wybielanie wcale nie jest trudne, będzie tylko wymagać systematyczności i dokładności podczas nakładania pasków. Z reguły ta metoda nie powoduje jakiś poważniejszych dolegliwości, ale przy jakiś wątpliwościach należy wszystko skonsultować ze swoim dentystą. Dokładność jest o tyle ważna, że jeśli paski dobrze się nie będą stykały z zębami, to pojawić się mogą miejsca o mniejszym wybieleniu, często bardzo widoczne nawet z większej odległości.

Dodatkowo stosowany do nasączania środek chemiczny jest dość mocny, z tego też powodu trzeba zachować dużą ostrożność i z pewnością unikać dotknięcia języka i dziąseł. Może to bowiem spowodować rozmaite podrażnienia, a nawet poważniejsze uszkodzenia. Więcej na temat stosowania takich pasków można przeczytać na różnych internetowych stronach, które na przykład się znajdzie wprowadzając w wyszukiwarce słowa żółte zęby.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz