Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego warto w magazynach używać odpowiednich kurtyn

 Dlaczego warto w magazynach używać odpowiednich kurtyn

Rozplanowanie powierzchni magazynowej, hali sklepowej czy produkcyjnej w taki sposób, aby można z nich było wygodnie korzystać, będzie wymagało wykorzystania paru interesujących pomysłów. Takich jak na przykład kurtyny magazynowe, jakie od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem i świetnie się sprawdzają w takich zadaniach. Tego typu kurtyny wykonane są najczęściej z foliowych pasów mających różną szerokość.

Z reguły ta folia jest solidna i gruba, dlatego wytrzyma bez problemu codzienne użytkowanie przez wiele lat. Takie paski w zależności od miejsca montażu mogą mieć od kilku do kilkunastu centymetrów, a zasłaniać mogą nawet kilkumetrowe otwory. Najczęściej się je przyczepia na górnej belce takiego otworu, lecz spotkać też można wersje przesuwne. Wtedy paski montuje się w odpowiedniej ramce, jaką w razie potrzeby można odsunąć i całkowicie otworzyć otwór.

Przeważnie są spotykane w wersji przezroczystej, ale jeśli będzie taka potrzeba nie będzie żadnego problemu aby znaleźć w sprzedaży inne barwy. Głównym plusem tego typu kurtyn jest naprawdę skuteczne, a jednocześnie wygodne zabezpieczenie bram czy drzwi. Zwisające paski nachodzą na siebie, dzięki czemu ochraniają środek przed wiatrem, niską temperaturą czy kurzem i pyłem. Bez żadnego problemu można przez nie przejść lub przejechać, i po tym samoczynnie wracają do swojej pozycji. Metoda ta jest zresztą bardziej wszechstronnie wykorzystywana. Można za jej pomocą wyznaczyć przykładowo miejsca pracy, osłaniać maszyny czy dzielić jakieś pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz